Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

16 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

najgorszy prezent

22 gru 2011 - 22:43:32

moja koleżanka dostała żarówkę energooszczędną na urodziny

najgorszy prezent

22 gru 2011 - 22:46:16

Od teściowej malutki rondelek, choć wiedziała,że nie przepadam za gotowaniem.

najgorszy prezent

22 gru 2011 - 22:50:07

Cytat
littleflair6
hahaha moze nie jest to najgorszy prezent, ale
MINI GOLF DO TOALETY gra się w niego przy robieniu wiecie czego xd


o fuuuuuuj

najgorszy prezent

22 gru 2011 - 23:15:28

Cytat
szasa
Od teściowej malutki rondelek, choć wiedziała,że nie przepadam za gotowaniem.
Pewnie właśnie dlatego, taka delikatna sugestia... ;))

zweryfikowana
Posty: 1.019
Ostrzeżenia: 2/5

najgorszy prezent

22 gru 2011 - 23:27:08

Ja, w wieku 16 lat, dostałam od babci, która wtedy miała 62 lata, lalkę barbie, taką plastikową chińską. Myślałam, że spadnę z krzesła.

najgorszy prezent

22 gru 2011 - 23:43:08

Cytat
prezesu
ja nie cierpię dostawać świeczek, figurek, wazoników, maskotek i innych pierdół które zajmują miejsce i zbierają kurz;) jedynie ramki na zdjęcia przyjmuję ze szczerym uśmiechem:D ja bardzo lubię praktyczne i przydatne rzeczy, wolę np dostać gacie za10zł niż misia za 10zł:)

ja tak samo
Cytat
alapruderia
Ja, w wieku 16 lat, dostałam od babci, która wtedy miała 62 lata, lalkę barbie, taką plastikową chińską. Myślałam, że spadnę z krzesła.

:D dobre!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-22 23:44 przez nadia2525.

najgorszy prezent

22 gru 2011 - 23:49:15

Koszulkę nocna w rozmiarze 56 a nosiłam 34, oraz wagę :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-15 12:47 przez AleksandriaStyl.

najgorszy prezent

25 gru 2011 - 11:55:42

Odswiezam watek - pochwalcie sie najgorszymi prezentami roku 2011 :)

najgorszy prezent

15 lut 2012 - 15:45:37

to jak bedzie z tymi prezentami? Wszystkie walentynkowe prezenty były udane?

najgorszy prezent

15 lut 2012 - 16:48:55

Ja mam jeden taki, który zapamiętam chyba na zawsze :) Wigilia klasowa, wylosowała mnie dobra koleżanka więc się ucieszyłam. Oczywiście zapytała co bym chciała dostać. I na moje nieszczęście parę dni później zapytała jaki mam kolor ścian w pokoju - a wtedy były fioletowe. No i dostałam perfidnie różowy obraz Marylin Monroe, którego nawet nie miałabym gdzie powiesić. Pomijając fakt, że nie cierpię różu :) Moja wychowawczyni była bardziej zaskoczona niż ja :P

Ale przynajmniej oddałam go dziewczynie, która naprawdę chciała taki mieć :)

Na tej samej wigilii inna koleżanka dostała mini błyszczyk (który znalazłyśmy po dłuuugim czasie:)) i całą torebkę jakiś drobnych słodyczy więc zajadałyśmy smutki :P

najgorszy prezent

15 lut 2012 - 17:19:54

hmmm... ja jakis czas temu dostalam od babci plyte boysów ;D mozna to wybaczyc babuszka jest po 80, chciała dobrze, a to ponoc pan w sklepie poradzil... jak bym go tylko dorwala ;D
przynajmniej jest co wspominac, to bylo bardziej zabawne niz jakies tragiczne wiec ok ;) a babci grzecznie podziekowalam ;)

najgorszy prezent

15 lut 2012 - 17:22:45

Na mikołajki klasowe w tamtym roku wylosowałam kolegę, a on mnie. Prezent miał być do 30 zł, oboje ustaliliśmy ze kupujemy sobie słodyczy za tę kwotę. Poszłam więc do sklepu ( i może głupio to zabrzmi) robiłam zakupy z kalkulatorem. Kolega dostał pięknie opakowane żelki, czekoladki, ciasteczka, batoniki udekorowane cukierkami za równiutko 30 zł.Ja dostałam sok tymbark, paluszki i dwie mandarynki. Było mi strasznie smutno, tym bardziej, że kolega nie pochodzi z biednej rodziny.

najgorszy prezent

15 lut 2012 - 17:31:17

Cytat
komiczka
Cytat
NotSoBig
apropo wigilii szkolnych...ja sto lat temu dostałam od kolezanki figurkę- dwa slonie, słoń zadowala słonice trąbą <hahaha>

ja byłam młoda i zniesmaczona:P


Padłam.! ;D

dostałam podobny prezent na wigilie w 1 klasie liceum od koleżanki tyle, że to nie były słonie a świnki :P
a i kiedyś od babci dostałam mega paczke prezentów na święta, wszystko totalnie badziewne i nieprzydatne... pizama rozmiar xxxl wtedy mailam rozmiar s jeszcze, firurke amorka do pomalowania farbkami?? :/, przeterminowane czekoladki, kapcie rozmiar 40 mam 36, babcine majciochy, palcowane skarpetki.... nie pamietam jeszcze co tam bylo ale wiekszosc rzeczy oddalam 2 babci :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-15 17:35 przez Midori.

najgorszy prezent

15 lut 2012 - 17:37:39

Prezent ślubny. Obraz na ścianę ukazujący jakieś duże miasto z drapaczami chmur nocą. Obraz można było podłączyć do prądu i wtedy niby światła w oknach budynków się zapalały i słychać było szum silników samochodowych. Niby w celach relaksacyjnych. Dodam, że już przy pierwszym podłączeniu do prądu obraz się zepsuł:)

najgorszy prezent

15 lut 2012 - 17:38:20

Ja mam szczescie do prezentow. Sama robilam wyglupy z prezentami. Kiedys koledze ne urodziny w latach poznych 80 kupilysmy z kumpela kolorowanke, sloik zeberek w sosie wlasnym i dalsze rzeczy w podobnym guscie :) Wazne , ze znal sie na dowcipie, a zeberka jak sie pozniej dowiedzialysmy mu smakowaly :)) Ja za to w zeszlym roku dostalam piekna drewniana ramke a w srodku kolaż -wyklejanka ogromna ilosc fotografii facetow z gazety lacvznie z moim szefem, nagim Szycem, Oleksym .... I na tym wyklejankowy napis TERAZ WYBIERAJ :))))) Kumpela kleila to cudo pol dnia w pracy . Stoi u mnie na polce i lubie sobie popatrzec :)) ( Dodam, ze jestem singielka )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyprz w inditexI!!!