Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

WYMIANY? PODBIJAJCIE

21 gru 2010 - 17:33:58

Zakładam ten wątek bo straciłam kompletnie cierpliwość...

W ciągu ostatniego tygodnia powstało około 30 wątków na temat: Czy ktoś się tutaj jeszcze wymienia?
Wątki te powstały w kategoriach: Hot or Not, Pokaż swój styl, Medycyna, Mężczyźni, Podróże i kilku innych.

Każda osoba czytała regulamin forum i wie doskonale, że REKLAMOWAĆ SIĘ można jedynie w dziale z ogłoszeniami.
Mimo to świadomie w każdym takim wątku znajdowało się około 100-200 ofert sprzedaży, wymian, w tym od osób niezweryfikowanych. Kompletna samowolka.

Czy korzystacie z wyszukiwarki forum?
Czy osoby zakładające te wątki są aż tak zdesperowane że muszą to robić wielokrotnie każdego dnia?


Kolejny problem to wypowiedzizły/color] UP, PODBIJAM nie wnoszące żadnej sensownej treści do wątku.
Wchodzę w wątek dotyczący czegoś, co mnie interesuje, za zadowoleniem widze, że ma np 9 s tron ale po 20 minutach przeglądania wypowiedzi znajduję jedną na temat, reszta to up lub podbijam. Rozumiem to, że niekiedy wątek znika wśród innych itp. jednak wystarczyłoby wypowiedzieć się na dany temat zamiast napisać UP. To czyste lenistwo...


Teraz prawdopodobnie zaczną się komentarze typu jacy źli są moderatorzy, ile jest niesłusznych według osób, które je otrzymują upomnień i w ogóle jaka ta szafa jest fatalna...
Ale może wystarczy skorzystać z regulaminu?

http://forum.szafa.pl/65/1113597/regulamin-forum-szafapl.html

WESOŁYCH ŚWIĄT :)

WYMIANY? PODBIJAJCIE

21 gru 2010 - 17:34:36

Wesolych swiat :)

WYMIANY? PODBIJAJCIE

21 gru 2010 - 17:35:03

Ale czasami po prostu nikt nie wchodzi w te tematy,których nie ma na głownej ale cóż :) a wyszukiwarka jest "niekompetentna"

Dziękuję i nawzajem ;*

WYMIANY? PODBIJAJCIE

21 gru 2010 - 17:38:13

nie wolno podbijać :P


nie wymieniam się, a na takie wątki wpisują się fałszywe osoby, potrzebujące tylko reklamy ot co!!
a sorrry nie przeczytałam Twojej długiej wypowiedzi :D

ale zgadzam się :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-21 17:39 przez martynka123499.

WYMIANY? PODBIJAJCIE

21 gru 2010 - 17:38:51

fajny tytuł :P

WYMIANY? PODBIJAJCIE

21 gru 2010 - 17:42:24

mnie już nudzą wątki typu czy ktoś się tu wymienia codziennie nowy i te same osoby sie wypowiadają
a tak naprawde większość ma tylko sprzedaż ;]
albo chcą się wymienić za niewiadomo co chociaż nie maja rewelacyjnych ciuszków w swoich szafach ;]]]

WYMIANY? PODBIJAJCIE

21 gru 2010 - 17:43:32

Popieram ten apel, zauważyłam, że jak tylko pokaże się jakiś krzykliwy temat od razy tworzy się ich ok. 5 podobnych....ja korzystam nie tyle z wyszukiwarki szafowej (jeśli chce coś odnaleźć na forum w szafie) co w googolach wpisuje tekst i na końcu dodaję słowo "szafa" wtedy odszukuje mi wszystko ze szafowego forum w wynikach :) Co do wymian i sprzedaży na forum to nic dodać nic ująć co napisałaś, do niektórych nie dociera to co się do nich pisze! Można się o tym przekonać nie tylko na forum podczas ostrzeżeń co nawet w codziennych wiadomościach wymienianych z takimi osobami...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-21 17:49 przez ciuchoholiczka.

WYMIANY? PODBIJAJCIE

21 gru 2010 - 17:47:34

Huuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrraaaaaaaaa! Normalnie masz u mnie wielkiego plusa! Jak ja nie cierpie podbijania... A kysz z ta durnota, niech ucieka tam skad przyszla! Jeszcze rok temu w ogole nie bylo nic takiego, kto to wprowadzil to ja nie wiem, ale kompletna klapa.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

WYMIANY? PODBIJAJCIE

21 gru 2010 - 17:54:00

Nie mogę tego znieść bo to zwykła głupota i lenistwo a nie chęć pomocy osobie która zakłada wątek. Wystarczyłoby się WYPOWIEDZIEĆ na temat i byłoby Okej.

WYMIANY? PODBIJAJCIE

21 gru 2010 - 17:59:26

Cytat
daguleq
mnie już nudzą wątki typu czy ktoś się tu wymienia codziennie nowy i te same osoby sie wypowiadają
a tak naprawde większość ma tylko sprzedaż ;]
albo chcą się wymienić za niewiadomo co chociaż nie maja rewelacyjnych ciuszków w swoich szafach ;]]]

zgadzam sie w 100 % :)

WYMIANY? PODBIJAJCIE

21 gru 2010 - 18:00:59

też to zauważyłam..

WYMIANY? PODBIJAJCIE

21 gru 2010 - 18:13:43

weszłam z ciekawości w watek dzisiejszy i czytam niezweryfikowana laska uwielbia się wymieniać i sprzedawać- więc napisałam do niej bo może nie wie ze nie może no i dodatkowo zgłosiłam nieprawidłowość...dziewczyna mnie tak nawyzywała że musiałam zablokować wiadomości od niej i zgłosiłam sprawe do administracji (czego nigdy jeszcze nie zrobiłam) bo mnie strasznie nawyzywała i groźiła:/// to jest dopiero załosne:/ a co więcej tłumaczyła się że ona może że to ja jestem jakas głupia:/ z tego co widzę już usuneła z profilu że się chętnie wymienia ale ubrania (23 sztuki) ma nadal mimo tego se to zgłosiłam:///

dla mnie to jest proste nie jestes zweryfikowana nie wymieniasz sie nie sprzedajesz!!! tylko szkoda że administracja nic z tymi zgłoszeniami nie robi:///

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

WYMIANY? PODBIJAJCIE

21 gru 2010 - 18:15:56

NotSoBig, podaj mi Jej login na pw.

Co do wyzywania i gróźb- my mamy to na codzień :D

WYMIANY? PODBIJAJCIE

21 gru 2010 - 18:25:41

Jak ktos jest od niedawna na szafie wielu rzeczy może nie wiedzieć, musze sobie regulamin dobrze przeczytac ;) no ale przepraszam fałszywa nie jestem bo sie wpisywałam na jakieś watki
wyzywania i groźby to juz przesada, można załatwic w kulturalny sposób



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-21 18:29 przez aska464.

WYMIANY? PODBIJAJCIE

21 gru 2010 - 18:29:49

jeśli wszystko pojawiało by się na głównej stronie forum nie było by tego co teraz jest - proste

Cytat
NotSoBig
weszłam z ciekawości w watek dzisiejszy i czytam niezweryfikowana laska uwielbia się wymieniać i sprzedawać- więc napisałam do niej bo może nie wie ze nie może no i dodatkowo zgłosiłam nieprawidłowość...dziewczyna mnie tak nawyzywała że musiałam zablokować wiadomości od niej i zgłosiłam sprawe do administracji (czego nigdy jeszcze nie zrobiłam) bo mnie strasznie nawyzywała i groźiła:/// to jest dopiero załosne:/ a co więcej tłumaczyła się że ona może że to ja jestem jakas głupia:/ z tego co widzę już usuneła z profilu że się chętnie wymienia ale ubrania (23 sztuki) ma nadal mimo tego se to zgłosiłam:///

dla mnie to jest proste nie jestes zweryfikowana nie wymieniasz sie nie sprzedajesz!!! tylko szkoda że administracja nic z tymi zgłoszeniami nie robi:///


następnym razem se to nigdzie nie zgłaszaj bo po co ? razilo cię ze osoba niezweryfikowana chce się wymienić..nic ci do tego .. se to



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-21 18:32 przez skj2008.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

najgorszy prezent