Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

15 minut temu

Sklep internetowy

59 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Surowy ziemniak

13 gru 2010 - 19:17:22

Jakie są objawy po zjedzeniu surowego ziemniaka ? Słyszałam, że jest się chorym i można trafić do szpitala. Koleżanka zjadła i nie było jej dzisiaj w szkole więc pytam czy może jej coś po ziemniaku być xd

Surowy ziemniak

13 gru 2010 - 22:38:35

No nie wiem.. Podobno jest gorączka po zjedzeniu i boli brzuch... Ale nie wiem na próbowałam:D:)...

Surowy ziemniak

15 gru 2010 - 01:45:42

a co? chcesz być chora, żeby nie iść do szkoły? nie nadrobiłas zaległości?

Surowy ziemniak

15 gru 2010 - 01:51:43

ja nic nie mialam...bo pare lat temu jadlam zeby do szkoly nie isc, ale nie pomoglo;)

Surowy ziemniak

15 gru 2010 - 01:54:38

noo niby goraczka jest, ale nie wiem czy to o tym czytałam...
hmm
taka smutna historia, koleś nie chciał iść do szkoły i albo zjadł ziemniaka albo coś innego zrobił i skończył chyba na wózku.. ehh już nie pamietam, stare to..

Surowy ziemniak

15 gru 2010 - 01:56:52

Cytat
orijanna
a co? chcesz być chora, żeby nie iść do szkoły? nie nadrobiłas zaległości?

co jeden wątek to lepszy!!!!!

Surowy ziemniak

15 gru 2010 - 02:01:00

Cytat
mgirl20
koleś nie chciał iść do szkoły i albo zjadł ziemniaka albo coś innego zrobił i skończył chyba na wózku..

myślę, że ten fragment jest kluczowy dla zrozumienia sytuacji ;D

Surowy ziemniak

15 gru 2010 - 02:02:14

po zjedzeniu surowego ziemniaka zaczyna sie wierzyć w Boga

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

Surowy ziemniak

15 gru 2010 - 02:03:10

wypij szklanke oleju bedziesz wymiotowac tydzien heheo matko dzieci chyba spac juz powinnyscie jutro tzn dzis do szkoly :PPPczego to teraz nie wymysla

Surowy ziemniak

15 gru 2010 - 02:06:17

ha! znalazłam! ;pp
troche dobrze pamietałam ;pp



Surowy ziemniak

15 gru 2010 - 02:14:17

o ja, nie lada problem, powiem Ci ze guzik sie dzieje i raczej nie ma czegos takiego ze sie do szkoly nie pojdzie, mozna symulowac, ale to nie pomoze bo zaleglosci robia sie coraz wieksze, jedynie co Ci pomoze to nawrocenie i gleboka modlitwa

Surowy ziemniak

15 gru 2010 - 05:41:42

ma sie goraczke, wiesz to zalezy od konkretnej osoby moze Twoja kolezanka jest silna i nic jej nie jest? a tak wogole po co jesc surowego ziemniaka? nie łaska odgotowac???;p

Surowy ziemniak

15 gru 2010 - 07:15:16

zawsze jak robię placki ziemniaczane to podjadam ziemniaki surowe i nic mi nie jest.

Surowy ziemniak

15 gru 2010 - 07:31:51

ziemnik zasusza mocno żołądek i zjedzenie całego ziemniaka nie wywowuje nic innego niz ból brzucha, ewentualnie wymioty czy odruchy wymiotne (zależy od organizmu) nic po za tym . Jednak bardzo dobrze działa ziemniak surowy na wrzody żołądka, wypija sie nie całe poł szklanki lub kilka łużek stołowych soku z tartego ziemniaka surowego . leczy i zasusza wrzody!!!!

Surowy ziemniak

15 gru 2010 - 07:38:15

Cytat
orijanna
po zjedzeniu surowego ziemniaka zaczyna sie wierzyć w Boga

mialam to napisac hahahhahahahhaa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

allegro pilne pomozcie-moda