Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Budowa domu

9 minut temu

Projekt wnętrza

43 minut temu

usługi stomatologiczne

46 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:07:20

kocham zonatego faceta,w dodatku jest ode mnie strszy o 12scie lat.
nigdy nie czulam czegos podobnego do innego faceta,takiego pożądania,z nikim nie było mi tak dobrze,nikt tak mi sie nigdy nie podobal..trudno to wyjasnic,,,,a bylam w dosc długim zwiazku. nic takiego nie bylo.
moze jest to spowodane tym ze jest on dla mnie nieosiagalny,tzn nigdy nie bedzie moj,choc sie spotkamy i jest miedzy nami cos...

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:11:32

Cytat
ona10015
kocham zonatego faceta,w dodatku jest ode mnie strszy o 12scie lat.
nigdy nie czulam czegos podobnego do innego faceta,takiego pożądania,z nikim nie było mi tak dobrze,nikt tak mi sie nigdy nie podobal..trudno to wyjasnic,,,,a bylam w dosc długim zwiazku. nic takiego nie bylo.
moze jest to spowodane tym ze jest on dla mnie nieosiagalny,tzn nigdy nie bedzie moj,choc sie spotkamy i jest miedzy nami cos...

To co napiszę nie bedzie miłe ale - ,,uśpilabym,, i Ciebie i jego!

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:13:34

nie zamierzam go JEJ odbierać...

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:13:57

temat tabu. jestem żona i zabiłabym.

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:15:54

Daj sobie spokój...nie marnuj życia sobie i jemu. Pewnie seksu ci sie chcę, ale nie warto dziewczyno.

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:16:10

zapomnij o nim i tyle.. wiem ze to trudne ale jest to najlepsze wyjscie z sytuacji

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:16:57

Cytat
ona10015
nie zamierzam go JEJ odbierać...

Dziewczyno, ty już jej go odbierasz...

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:17:25

Cytat
Martolina1983
Daj sobie spokój...nie marnuj życia sobie i jemu. Pewnie seksu ci sie chcę, ale nie warto dziewczyno.

seksu mi sie chce??? co to za komentarz. do seksu to moge znalesc codzien innego,nie chce seksu,chce jJEGO. nigdy zakochana nie bylas???

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:17:31

Powiem tak,jak uwazam... 'fortuna kolem sie toczy' Pamietaj,ze to co robisz jest niepoprawne..zarowno z jego jak i z twojej strony i modl sie aby kiedys jakas gowniara nie zabrala Ci twojego Meza! Nie akceptuje takiego zachowania i takiej babie bym wlosy powyrywala,gdyby zainteresowala sie moim Mezem.

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:17:37

Cytat
ona10015
nie zamierzam go JEJ odbierać...

w takim razie po co się z nim spotykasz? Ciekawe jakbyś się czuła gdyby z Twoim mężem spotykała się taka... - nie wiem jak Cię określić - tzn wolę tego nie robić!

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:19:15

oj laski laski, on tez tego chce a NaWET BARDZIEJ NIZ JA ,dlaczego zawsze to kobiety sa winne? JA JESTEM WOLNA,to on jest ZAJETY!!!!!!!!!!!!!!

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:20:34

Cytat
ona10015
oj laski laski, on tez tego chce a NaWET BARDZIEJ NIZ JA ,dlaczego zawsze to kobiety sa winne? JA JESTEM WOLNA,to on jest ZAJETY!!!!!!!!!!!!!!

Ale ty laska powinnaś mu pokazać granice i wykazać się dojrzałością, której jemu brak. A pisząc na forum powinnaś się liczyć z takimi odpowiedziami. Zachowujesz się teraz jak pokrzywdzone dziecko. On wybrał inną kobietę, której przysiągł miłość... Pogódź się z tym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-28 22:22 przez Alkarinque.

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:20:39

kazda laska ma takie "wixy" jak Ty, ktore po jakims czasie ustaja...nawet nie bedziesz o nim potem pamietac...pomyslisz " ale ja bylam glupia" ...wiec daj spokoj

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:20:35

Cytat
ona10015
Cytat
Martolina1983
Daj sobie spokój...nie marnuj życia sobie i jemu. Pewnie seksu ci sie chcę, ale nie warto dziewczyno.

seksu mi sie chce??? co to za komentarz. do seksu to moge znalesc codzien innego,nie chce seksu,chce jJEGO. nigdy zakochana nie bylas???

to przeczytaj swoja pierwszą wypowiedź i może ogarniesz, że całość wygląda tak jakby był dla ciebie tylko obiektem seksualnym;] zero szacunku dla lasek kręcących się koło zajętych facetów;/

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:21:01

Dziewczyno nie zawracaj sobie głowy żonatym facetem.Tak on Cię zafascynował, właśnie dlatego, że jest starszy.Nie wiem, czy nie brakowało Ci miłości Twojego ojca w dzieciństwie. A ten pan potrzebuje chwilowej odmiany dla swojego związku. Swoją drogą faceci to są paskudy, bo pewnie ma też już swoje dzieci.Uciekaj szybko, bo potem będziesz miała kaca moralnego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wróżba z obrączki.