Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

III wojna światowa?

24 lis 2010 - 20:27:53

Zapewne już każda słyszała o ataku Korei Północnej na Południową... Przepowiednie tej całej Baba Vangi traktowałam z przymrużeniem oka, ale po wczorajszych wydarzeniach zaczynam się bać... Jeszcze Ameryka pcha się do nich ze swoim lotniskowcem. Już naprawdę nie wiem co o tym myśleć :]
A wy jakie macie zdanie na ten temat? też się martwicie czy to tylko ze mnie taka panikara? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-24 20:28 przez muzyn.

III wojna światowa?

24 lis 2010 - 20:32:01

bez przesady xD media wszystko rozdmuchały, mam koleżanke z Korei Południowej i ona sie tym nie przejmuje więc my raczej też nie musimy. Poza tym polska nie jest w to zamieszana.

III wojna światowa?

24 lis 2010 - 20:34:16

ja nie przejmuję się przepowiedniami, bo zwyczajnie w nie nie wierzę.

a że sytuacja z Koreą Północną jest ciężka i napięta to wiadomo nie od dziś... i niestety trudno na to cokolwiek poradzić. z mojego punktu widzenia tego co Amerykanie robią dla Korei Południowej nie da się ocenić i aż się boję pomyśleć co by było gdyby ich tam nie było.
dla chcących zgłębić temat polecam filmy dokumentalne pt. "Korea Północna - kraj cichej śmierci" oraz 'Korea Północna z ukrycia" [oba dostępne w częściach na YouTube]
dla mnie jest to temat rzeka i nie wiem czy jest sens zgłębiać się w niego tu na forum.

III wojna światowa?

24 lis 2010 - 20:36:53

o fajnie, obejrze sobie dzisiaj :)

III wojna światowa?

24 lis 2010 - 20:37:31

Zanosi sie na wojne niestety trzeba spojrzec prawdzie w oczy Chiny sa juz zamieszane jezeli Ameryka pomoze Korei do wojny wejdzie Rosja czyli 3 najwieksze mocarstwa na swiecie nie ma tu mowy o malym konflikcie ;/

III wojna światowa?

24 lis 2010 - 20:39:03

ja tam nawet o niczym nie słyszałam, a pracuję w banku i nawet nikt nic nie mówił, że jest coś w świecie nie tak, wiec ja tam w nic takiego nie wierzę. i Wy też nie powinnyście się martwić, bo nie ma o co ;)))

III wojna światowa?

24 lis 2010 - 20:40:31

oby nie... :(

III wojna światowa?

24 lis 2010 - 20:43:10

Ja tam myślę, że to czasy, w których nie ma prawa zaistnieć III wojna światowa ;)) No bo niby co, walną 2 atomki i po ludzkości, każdy głupi o tym wie. Teraz prowadzi się wojny ekonomiczne, wykańcza się lub uzależnia od siebie dany kraj i myślę, że Polska od pamiętnego (nie mi ofc) 89r. jest temu sukcesywnie poddawana, ale żeby to wywnioskować to trzeba się troszkę pozagłębiać tu i ówdzie ;).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-24 20:44 przez 19BaMbOoChA90.

III wojna światowa?

24 lis 2010 - 20:45:57

Każdy ma na temat przepowiedni inne zdanie tak samo jak i kazdy co innego przepowiadał. Dopóki mamy dobre stosunki z Rosja nic nam nie grozi. Swoja droga nie wierze w przepowiednie alee wczorajsze wydarzenia trochę zmieniły moj pogląd

III wojna światowa?

24 lis 2010 - 20:46:21

Taa, tak samo miała być od października zima tysiąclecia. Co ma być to będzie, sianie paniki i strach nie ustrzegą nas przed wojną (gdyby miała się zdarzyć).

III wojna światowa?

24 lis 2010 - 20:46:29

Jest w tym dużo racji, ale niezupełnie - otóż według kalendarza gregoriańskiego wczoraj jest 23.11.2010 r; według kalendarza juliańskiego jest to dzień 10.11.2010 r. Tego samego dnia, wg. kalendarza gregoriańskiego miała zacząć się 3 wojna światowa, jednak Baba Vanga, która miała przepowiedzieć wybuch wojny, mieszkała na stałe w Bułgarii, a tam obowiązywał kalendarz juliański. Całkiem możliwe, że te przepowiednie są datowane według kalendarza juliańskiego. Co to oznacza? Że wczoraj wybuchła III wojna światowa!!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-24 20:49 przez kasienka940.

III wojna światowa?

24 lis 2010 - 20:50:36

Jeżeli jakieś wojska były by postawione w stan wojny to napewno juz by było o tym głośno ;) Ameryka tylko nie potrzebnie wciska tam swojego nochala...

Cytat
19BaMbOoChA90
Ja tam myślę, że to czasy, w których nie ma prawa zaistnieć III wojna światowa ;)) No bo niby co, walną 2 atomki i po ludzkości, każdy głupi o tym wie. Teraz prowadzi się wojny ekonomiczne, wykańcza się lub uzależnia od siebie dany kraj i myślę, że Polska od pamiętnego (nie mi ofc) 89r. jest temu sukcesywnie poddawana, ale żeby to wywnioskować to trzeba się troszkę pozagłębiać tu i ówdzie ;).
dokładnie, np dzis Irlandia ogłosiła bankructwo... A.Einstein powiedział ze IV wojna będzie na pałki ;) też można to różnie interpretować wiadome jest jedno ... to wszystko nie idzie w dobra strone



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-24 20:53 przez soluseak.

zweryfikowana
Posty: 1.226
Ostrzeżenia: 1/5

III wojna światowa?

24 lis 2010 - 20:52:44

Cytat
kasienka940
Jest w tym dużo racji, ale niezupełnie - otóż według kalendarza gregoriańskiego wczoraj jest 23.11.2010 r; według kalendarza juliańskiego jest to dzień 10.11.2010 r. Tego samego dnia, wg. kalendarza gregoriańskiego miała zacząć się 3 wojna światowa, jednak Baba Vanga, która miała przepowiedzieć wybuch wojny, mieszkała na stałe w Bułgarii, a tam obowiązywał kalendarz juliański. Całkiem możliwe, że te przepowiednie są datowane według kalendarza juliańskiego. Co to oznacza? Że wczoraj wybuchła III wojna światowa!!!

masakraaa nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy ale dzisiaj w mojej głowie nastąpił progres... :/


nie chce umierac tak młodo ;]

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

III wojna światowa?

24 lis 2010 - 20:54:55

Ja w sumie nie wierzę w przepowiednie chociaż niektóre się sprawdził.. Ja nie przejmuje się jakoś szczególnie, będzie wojna to będzie i tyle. A z przepowiedniami jest tak, że jedna się sprawdzi inna nie. I oby ta się nie sprawdziła.

III wojna światowa?

24 lis 2010 - 20:56:26

Cytat
kasienka940
Jest w tym dużo racji, ale niezupełnie - otóż według kalendarza gregoriańskiego wczoraj jest 23.11.2010 r; według kalendarza juliańskiego jest to dzień 10.11.2010 r. Tego samego dnia, wg. kalendarza gregoriańskiego miała zacząć się 3 wojna światowa, jednak Baba Vanga, która miała przepowiedzieć wybuch wojny, mieszkała na stałe w Bułgarii, a tam obowiązywał kalendarz juliański. Całkiem możliwe, że te przepowiednie są datowane według kalendarza juliańskiego. Co to oznacza? Że wczoraj wybuchła III wojna światowa!!!

przez takie glupoty wczoraj nie moglam zasnac, ale dzis stwierdzialm ze to jakas kpina

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oh the weather outside is frightful..