Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wartość ubrań przy wymianie ;>

21 lis 2010 - 22:32:14

Hej! mam takie pytanie. Nie za bardzo rozumiem o co chodzi w sprawie tych cen. Zaglądam sobie ostatnio do jakiejś dziewczyny która miała wystawioną bluzkę za 16 zł, a w opisie zaznacza że : WARTOŚĆ PRZY WYMIANIE 30 ZŁ. Więc czy dobrze rozumiem, że jeśli kupuję to bluzkę za 16 zł, a jeśli chcę się wymienić to bluzka natychmiast staje się nowa i warta dwa razy tyle?

wartość ubrań przy wymianie ;>

21 lis 2010 - 22:34:11

to idiotyzm i tyle :D

wartość ubrań przy wymianie ;>

21 lis 2010 - 22:38:22

ja odbieram to tak , że zachłanni ludzie chcą wydrzeć jak najwięcej. Ale coraz częściej to widzę ;>

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.811

wartość ubrań przy wymianie ;>

21 lis 2010 - 22:38:48

Nie źle to rozumiesz.
Często jest tak że dziewczyny wystawiają swoje używane rzeczy w bardzo sentymentalno-wysokich cenach, a dziewczyny które wystawiają w realnych cenach swoje ciuchy wymieniając się z taką musiały by oddać 3 rzeczy za używanego t-shirta , to jest takie zabezpieczenie przed osobami które za jedną rzecz często chcą pół twojej szafy argumentując to bo twoja cena wynosi 15zł a moja 40zł a w rzeczywistości obie mają podobne t-shirty które chcą miedzy sobą wymienić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-21 22:40 przez najona.

wartość ubrań przy wymianie ;>

21 lis 2010 - 22:42:46

Cytat
najona
Nie źle to rozumiesz.
Często jest tak że dziewczyny wystawiają swoje używane rzeczy w bardzo sentymentalno-wysokich cenach, a dziewczyny które wystawiają w realnych cenach swoje ciuchy wymieniając się z taką musiały by oddać 3 rzeczy za używanego t-shirta , to jest takie zabezpieczenie przed osobami które za jedną rzecz często chcą pół twojej szafy argumentując to bo twoja cena wynosi 15zł a moja 40zł a w rzeczywistości obie mają podobne t-shirty które chcą miedzy sobą wymienić.

No tak to juz ma większy sens :) Dziękuję :)

wartość ubrań przy wymianie ;>

21 lis 2010 - 22:44:04

Dokładnie. najona ma rację.

to ze ktoś chce coś SPRZEDAĆ za np 15zł nie znaczy że jest to tyle warte.
Ja też spotkałam się z sytuacją kiedy wystawiłam na sprzedaż nową spódnicę ze sklepu znanej marki za 40zł, dogadałam się z dziewczyną o wymianę na inną spódniczkę (też znanej marki), a ona do mnie że sobie coś dobierze, bo ja moją wystawiam za 40zł, a ona swoją za 70zł >.< No super, tylko że moja też kosztowała dużo więcej, ale po prostu wolę 40zł niż zaleganie w Szafie. Stąd czasem te "drugie ceny".

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.811

wartość ubrań przy wymianie ;>

21 lis 2010 - 22:48:38

Cytat
Keeejt
Cytat
najona
Nie źle to rozumiesz.
Często jest tak że dziewczyny wystawiają swoje używane rzeczy w bardzo sentymentalno-wysokich cenach, a dziewczyny które wystawiają w realnych cenach swoje ciuchy wymieniając się z taką musiały by oddać 3 rzeczy za używanego t-shirta , to jest takie zabezpieczenie przed osobami które za jedną rzecz często chcą pół twojej szafy argumentując to bo twoja cena wynosi 15zł a moja 40zł a w rzeczywistości obie mają podobne t-shirty które chcą miedzy sobą wymienić.

No tak to juz ma większy sens :) Dziękuję :)
Proszę :)

wartość ubrań przy wymianie ;>

21 lis 2010 - 22:53:31

No właśnie. Często cena sprzedaży jest niższa, bo dziewczynie zależy na upłynnieniu ciucha, ale chciałaby przy wymianie dostać coś podobnej jakości. Inna sprawa, ze ceny niektórych ciuchów są tak wywindowane, że jak mnie taka pyta o wymianę, to muszę odmówić, bo nie mogę znaleźć nic w moim guście i cenie...

wartość ubrań przy wymianie ;>

22 gru 2010 - 21:35:59

Hej dziewczyny :)

Może nie na temat, ale mam pytanie.. Jak odmówić komuś wymiany na szafie, żeby ten ktoś nie poczuł się zbytnio urażony itd? ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

wartość ubrań przy wymianie ;>

22 gru 2010 - 21:40:29

Ja nie uważam tego za idiotyzm ponieważ zastanówmy się: daję cenę 8 zł za bluzeczkę bo chcę sprzedać ją niedrogo- w końcu i tak Jej nie noszę, więc z ciężkim sercem wpisuję te 8 zł i nagle chcę się z kimś wymienić za inną bluzeczkę i nagle okazuje się, że mam oddać 4 swoje bluzki za jedną Jej bo Ona swoją cenę ma 30 zł+ ja musze pokryć ejszcze koszt wysyłki czyli kolejne 7 zł.

Często jest też tak, że bardzo zależy komuś na gotówce więc daje ZANIŻONĄ cenę, cenę mniejszą niż wartość tej używanej nawet rzeczy ale wiadomo, że przy wymianie nie chce zamienić na szmatkę jakąś nic nie wartą, którą ktoś na taką kwotę wycenił.

wartość ubrań przy wymianie ;>

07 sty 2011 - 00:04:04

w mojej szafie tez mam napisane 2 opcje sprzedarzy i wymiany.
Dlaczego ??
tak jak kolezanka wczesniej mowila , przy wymianie placi sie jeszcze za wysylke a ciuchy czy buty potrzebuje roznego zapakowania i roznie waza.
Ja i tak przy wymianach staram sie nie przekraczac ceny tej ktora ja chce.
Zastanowilambym sie nad inna rzecza- Z kad niektore dziewczynny biora cenny??????????????
To dla mnie nie zrozumiale .
Ceny niektore dziewczyny maja wieksze niz w sklepach a jednak sprzedaja uzywane ?

jak z takimi sie wymieniac ?? przeciiez niedam za tunike panterke 50zl jak nowa tyle kosztyje!!!!

wartość ubrań przy wymianie ;>

07 sty 2011 - 00:09:32

Cytat
najona
Nie źle to rozumiesz.
Często jest tak że dziewczyny wystawiają swoje używane rzeczy w bardzo sentymentalno-wysokich cenach, a dziewczyny które wystawiają w realnych cenach swoje ciuchy wymieniając się z taką musiały by oddać 3 rzeczy za używanego t-shirta , to jest takie zabezpieczenie przed osobami które za jedną rzecz często chcą pół twojej szafy argumentując to bo twoja cena wynosi 15zł a moja 40zł a w rzeczywistości obie mają podobne t-shirty które chcą miedzy sobą wymienić.


dokładnie, dokładnie, dokładnie
święte słowa!

wartość ubrań przy wymianie ;>

07 sty 2011 - 00:09:51

ja kiedys chcialam sie wymienic na jakas czapeczke mikolaja to laska zaczela wymieniac ze na lokowke swetry kosmetyki ;D

wartość ubrań przy wymianie ;>

07 sty 2011 - 00:37:21

bo to smieszne :))
ja ostatnio chcialam sie wymiec na bluze z japan style laska wycenila sobie ja za 50 zl plus przesylka a nowa moze 10zl wiecej

jest pelno takich przypadkow

wartość ubrań przy wymianie ;>

07 sty 2011 - 00:40:40

według mnie to absurd...
i wyłudzanie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziewczyny górny śląsk sesja fotograficzna