Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Fetyszyści na szafie....

21 lis 2010 - 00:55:43

Dzis sie na jakims forum na szafie z tym spotkałam pierwszy raz i byłambardzo zaskoczona czyms takim. Teraz wchodze na szafe pisze do mnie jakas "dziewczyna" jako zapytanie do trampek ktore mam w swojej szafie, czy mam moze jeszcze jakies buty moga byc zniszczone schodzodzone bo ma tate szewca i nie ma problemu z naprawa xd Napisalam ze jutro zobacze i wstawie jakies zdj., to "ona" podaje mi maila jakiegos bartollini....i pisze ze jest na weekend u chlopaka ale ma dostep do poczty-haha to mnie rozjebało:) po co mi to pisze??:P faktycznie mail taki 'meski' troche ale jak ma dostep do poczty to rowniez do swojej przeciez!xd a nick miala ten Bartolini wiec czy to konto chopaka?<haha> poza tym miala tylko w ulubionych jakies 2 pary uzywanych butów . A kto pisze do ludzi czy ma jeszzce moze jakies buty...jak jest wyszukiwarka a jak nie mam w szafie to raczej znaczy ze nie mam do sprzedania;)
FETYSZYSTA JAK NIC NIE? :))) ej a dane do przelewu to trzeba podawac takie jak np. adres? Czy moze byc bez? tylko nr konta, imie i nazwisko?

niezweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

Fetyszyści na szafie....

21 lis 2010 - 00:58:16

Czy Ty wiesz co to jest fetysz?

Fetyszyści na szafie....

21 lis 2010 - 01:00:58

Cytat
aneekk
Czy Ty wiesz co to jest fetysz?

Tak, wiem
Jak niezrozumiale napisałam, o chodzilo mi o to ze kolejny facet szukajacy znoszonych butów..dzis jeszcze czytałam wypowiedz jednego ze szuka znoszonych rajstop, skarpetek chyba tez, albo rajstop w których jakas atrakcyjna dziewczyna byla na dyskotece,,,nie ogarniam tego!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-21 01:04 przez NatkaN.

Fetyszyści na szafie....

21 lis 2010 - 01:03:24

Cytat
aneekk
Czy Ty wiesz co to jest fetysz?

mysle, ze ona wie, ale nie bylabym pewna co do ciebie

pierwsze znaczenie fetyszu to oczywiscie bozyszcze w religiach pierwotnych, ale fetysz ma tez drugie znaczenie (seksualne):

Fetyszyzm − rodzaj parafilii seksualnej polegający na uzyskiwaniu satysfakcji seksualnej głównie lub wyłącznie w wyniku kontaktu z obiektem pobudzającym − fetyszem.

Fetyszyści na szafie....

21 lis 2010 - 01:04:44

chyba popiłaś dziś:):)

Fetyszyści na szafie....

21 lis 2010 - 01:07:28

Cytat
salatka69
chyba popiłaś dziś:):)

yyy dlaczego?:)

Fetyszyści na szafie....

21 lis 2010 - 01:09:40

ej do mnie tez ktos taki pisal :) czy mam moze jeszcze jakies zniszczone buty lub baletki ;P

Fetyszyści na szafie....

21 lis 2010 - 01:10:17

Bo piszesz bardzo nie skladnie i nie za bardzo wiadomo o co chodzi..

niezweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

Fetyszyści na szafie....

21 lis 2010 - 01:11:00

angelus86, znam definicje fetyszu. Wydaje mi sie, ze to raczej wina autorki tematu, że napisała niezrozumiale, co sama potwierdziła

Fetyszyści na szafie....

21 lis 2010 - 01:11:55

Cytat
kara2606
ej do mnie tez ktos taki pisal :) czy mam moze jeszcze jakies zniszczone buty lub baletki ;P

i co odpisałaś?:D Ja zamierzam wyslac moje zniszczone niepotzrebne buty- a co mi zalezy?:) jak jemu to sprawi radośc i inne uczucia a ja pare groszy zarobie to dla wszyskich bedzie dobrze:D Tylko jakos sie czaje te dane podac:pp
Cytat
salatka69
Bo piszesz bardzo nie skladnie i nie za bardzo wiadomo o co chodzi..

Wiem, że trochę nieskładnie ale jak jestem zmeczona to o tej porze czesto pisze troche nieskladnie- trzeba isc spac w koncu xd
A wiec sory, ze napisałam ,malo składnie, ale mysle, ze jak sie wczytac to da sie zrozumiec;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-21 01:13 przez NatkaN.

Fetyszyści na szafie....

21 lis 2010 - 01:14:31

nie musisz podawac adresu do przelewu ;)

Fetyszyści na szafie....

21 lis 2010 - 01:14:42

Cytat
aneekk
angelus86, znam definicje fetyszu. Wydaje mi sie, ze to raczej wina autorki tematu, że napisała niezrozumiale, co sama potwierdziła

no fakt, ale swiata nie zbawimi wytykajac wszystkim bledy
na szafie 3/4 dziewczyn pisze niezrozumiale, ja widocznie juz sie do tego przyzwyczailam. :)
Cytat
NatkaN
Cytat
kara2606
ej do mnie tez ktos taki pisal :) czy mam moze jeszcze jakies zniszczone buty lub baletki ;P

i co odpisałaś?:D Ja zamierzam wyslac moje zniszczone niepotzrebne buty- a co mi zalezy?:) jak jemu to sprawi radośc i inne uczucia a ja pare groszy zarobie to dla wszyskich bedzie dobrze:D Tylko jakos sie czaje te dane podac:pp
Cytat
salatka69
Bo piszesz bardzo nie skladnie i nie za bardzo wiadomo o co chodzi..

Wiem, że trochę nieskładnie ale jak jestem zmeczona to o tej porze czesto pisze troche nieskladnie- trzeba isc spac w koncu xd
A wiec sory, ze napisałam ,malo składnie, ale mysle, ze jak sie wczytac to da sie zrozumiec;p

w dwoch zdaniach dwa razy napisalas "nieskladnie" i raz "malo skladnie"
hehe, faktycznie macie racje dziewczyny, a co do autorki watki - rzeczywiscie idz juz spac :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-21 01:17 przez angelus86.

Fetyszyści na szafie....

21 lis 2010 - 01:15:37

Cytat
NatkaN
Cytat
kara2606
ej do mnie tez ktos taki pisal :) czy mam moze jeszcze jakies zniszczone buty lub baletki ;P

i co odpisałaś?:D Ja zamierzam wyslac moje zniszczone niepotzrebne buty- a co mi zalezy?:) jak jemu to sprawi radośc i inne uczucia a ja pare groszy zarobie to dla wszyskich bedzie dobrze:D Tylko jakos sie czaje te dane podac:pp
Cytat
salatka69
Bo piszesz bardzo nie skladnie i nie za bardzo wiadomo o co chodzi..

Wiem, że trochę nieskładnie ale jak jestem zmeczona to o tej porze czesto pisze troche nieskladnie- trzeba isc spac w koncu xd
A wiec sory, ze napisałam ,malo składnie, ale mysle, ze jak sie wczytac to da sie zrozumiec;p

no ja powiedzialam ze niestety ale juz takie zniszczone baletki bardzo (glownie o nie chodzilo) powyrzucalam, ale ze mam jeszcz jeddne buciki, ktore jednak mają stan bardzo dobry, tylko podeszwa jest zciachana, to juz nie chcial takich :P nie wiem o co kaman :P

Fetyszyści na szafie....

21 lis 2010 - 01:18:07

Cytat
kara2606
Cytat
NatkaN
Cytat
kara2606
ej do mnie tez ktos taki pisal :) czy mam moze jeszcze jakies zniszczone buty lub baletki ;P

i co odpisałaś?:D Ja zamierzam wyslac moje zniszczone niepotzrebne buty- a co mi zalezy?:) jak jemu to sprawi radośc i inne uczucia a ja pare groszy zarobie to dla wszyskich bedzie dobrze:D Tylko jakos sie czaje te dane podac:pp
Cytat
salatka69
Bo piszesz bardzo nie skladnie i nie za bardzo wiadomo o co chodzi..

Wiem, że trochę nieskładnie ale jak jestem zmeczona to o tej porze czesto pisze troche nieskladnie- trzeba isc spac w koncu xd
A wiec sory, ze napisałam ,malo składnie, ale mysle, ze jak sie wczytac to da sie zrozumiec;p

no ja powiedzialam ze niestety ale juz takie zniszczone baletki bardzo (glownie o nie chodzilo) powyrzucalam, ale ze mam jeszcz jeddne buciki, ktore jednak mają stan bardzo dobry, tylko podeszwa jest zciachana, to juz nie chcial takich :P nie wiem o co kaman :P

No wlasnie oni chca jak najbardziej zniszczone!:) jaja jak berety, mi sie smiac chce z tego:) ale jednoczesnie to jest przerazajace...

Fetyszyści na szafie....

21 lis 2010 - 01:18:48

Do mnie też kiedyś taki pisał, bardzo długi mail, bardzo tłumaczyła się "Pani", że pracuje w biurze i cały dzień na obcasach, ojojoj, jak ją bolą stópki :P i dlatego pyta o moje sandałki bo wyglądają na wygodne ale, żebym przesłała KILKANAŚCIE zdjęć na nodze, że to ją może przekona do zakupu ... <lol2> :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CENY NA SZAFIE