Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

10 lut 2020 - 06:45:53

Kiedyś oferta darmowych kont była szersza niż teraz. Obecnie jest z tym trochę trudniej.
Ale spokojnie znajdzie się coś.
Poniżej wrzucam kilka propozycji:
- Nest Bank
- ING Bank Śląski;
- mBank - od lat na szczytach rankingów popularności.

W zasadzie są to darmowe konto, lub darmowe z niewielkimi wyjatkami - zwykle jednak wystarczy płatnośc kartą na niewielka kwotę aby konto stało się jednak darmowe. Najlepszą premię z powyższych oferuje ing bank slaski, przy zalożeniu mozna dostać dla siebie ponad 160 zł premii.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

10 lut 2020 - 08:55:46

Mbank,milenium,Envelo :)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

25 paź 2020 - 12:52:27

Najlepsze konta bankowe to takie, które są dopasowane do nas. Dzisiaj na rynku jest dostępnych bardzo wiele przeróżnych kont . Odpowiednie portale pomogą wyłonić te banki, które spełniają Twoje wymagania :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

30 paź 2020 - 13:25:50

Oferta banków jest teraz bardzo szeroka, więc każdy może wybrać to, czego potrzebuje. Jeśli mogę coś polecić to warto rozważyć Toyota Bank. Zarówno pod kątem leasingów etc, ale też konta osobistego - bardzo dobry bank kierowcy, więc warto sprawdzić.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

09 gru 2020 - 10:14:44

Dla mnie naprawde dobrym bankiem jest pekao

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

19 kwi 2021 - 14:20:52

Ostatnio moja znajoma mówiła, że konto dla młodych w mBank ma bardzo ciekawa i korzystną ofertę :)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

23 sie 2021 - 09:32:33

ja mam w PEKAO

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

26 sie 2021 - 08:01:21

Santander konto jaki chcę Tutaj szczegóły: https://www.tanie-konto.pl/promocje/santander-konto-jakie-chce-promocja/ . obecnie jest to chyba najtańsze konto bankowe. Wszystko masz tam za darmo. Wypłaty z bankomatów w Polsce , za granicą. Obsługę konta oraz kartę.

No i nie musisz się wybierac do placówki aby otworzyc tam konto. Wszystko można bez większego problemu załatwić przez internet.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

03 wrz 2021 - 08:57:35

Teraz fajną promocję ma ing: https://konto-w-banku.pl/ing-direct/ :) Warto śledzić to wszystko na bieżąco! I istotne są też opinie użytkowników, a nie sama oferta :)

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

24 maj 2022 - 12:26:54

Polecam Mbank - używam od lat całą rodziną i polecamy każdemu!!

__________________
warto przeczytać
https://pixter.pl/tatuaze-warszawa/

Najlepsze konto bankowe ? Które?

13 gru 2022 - 12:33:30

Chyba mBank ma teraz najlepszą ofertą, ale nie wiem, to by w tych porównywarkach trzeba było zobaczyć :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bardzo mi zależy Karolcia bajka kaseta magnetofonowa