Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepsze konto bankowe ? Które?

13 lis 2010 - 17:07:48

BZ WBK serce0 najlepsze dla młodych osób :) prawie żadnych kosztów nie ma. możesz poczytać na ich stronie albo przejsć się do placówki i popytać ;) polecam

zweryfikowana
Posty: 832
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

13 lis 2010 - 17:08:33

Cytat
martysia1616
jak dla mnie zdecydowanie mbank, mam kilka lat jeszcze nigdy za nic nie płaciłam, naprawdę polecam ;))

popieram!

Najlepsze konto bankowe ? Które?

13 lis 2010 - 17:10:43

PKO BP INTELIGO - tylko co miesiąc płaci się 0.99 super jest, ja jestem bardzo zadowolona

Najlepsze konto bankowe ? Które?

13 lis 2010 - 17:11:17

wbk konto >30. Nic nie płacisz i masz dostęp przez internet.
Osobiście jestem zadowolona :)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

13 lis 2010 - 17:12:35

ING konto Direct. Nie płacisz za nic jeśli dokonujesz miesięcznie transakcji kartą za min.100zł - a chyba każda z nas przekracza tą kwotę? :) Wypłaty ze wszystkich bankomatów za free jak w Aliorze ;)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

13 lis 2010 - 17:12:40

POLBANK

-ŻADNYCH OPŁAT ZA KARTĘ, ZA PRZELEWY INTERNETOWE
- NA KONCIE OSZCZEDNOŚCIOWYM DOSTAJESZ PROCENTY ZA KASE którą tam masz :)

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

13 lis 2010 - 17:13:21

ja mam w inteligo i jestem w sumie zadowolona. W mbanku nie mam bo w mojej mieścinie nie ma bankomatu mbanku ;/

Najlepsze konto bankowe ? Które?

13 lis 2010 - 17:16:52

ING konto student;)

bezpłatne przelewy przez net, gratis konto oszczędnościowe, mnóstwo bankomatów i wpłatomatów wszędzie


płacę 2zł za miesiąc za kartę, żadnych dodatkowych kosztów;)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

29 kwi 2011 - 20:23:03

Najlepsze konto internetowe posiada aktualnie Multibank. Polecam zapoznanie się z aktualnymi raportami, przykład:
http://szukajeksperta.com/blogs/view/307/porownanie_internetowych_kont_bankowych
Co jakiś czas pojawiają się takie publikacje.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

14 lip 2011 - 16:18:57

Więc miałam konto w banku PKO (te juniorskie czy jakieś tam ;p) teraz mam 18lat więc muszę je przekształcić ale zastanawiałam się czy nie przenieść się do innego banku .Myślałam o Milennium ale chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć ,jakie konta polecacie ?
Najważniejsze aby można było wypłacać pieniążki z każdego bankomatu za darmo i oczywiście niski koszt utrzymania.

*Najchętniej posłucham opini o banku Millemium bo mam go najbardziej pod "ręką"l]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-14 16:24 przez Stokrotka6.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

14 lip 2011 - 16:21:34

Też mam Millenium :)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

14 lip 2011 - 16:22:44

ja chwalę sobie ING mimo że mam też inteligo ale ING lepsze

Najlepsze konto bankowe ? Które?

14 lip 2011 - 16:24:07

Hej powiem Ci tak... ja bym została w PKO bo mają nową ofertę kont i w Twoim wieku jest tzw. konto dla młodych które sama posiadam i jestem z nniego mega zadowolona. MAsz do niego kartę na wszystkie bankomaty w kraju i na świecie bezpłatnie ale jest opłata za kartę miesięczna 5 zł... nie wiem czy dla Ciebie to dużo czy jest to kwota akceptowalna ale wszystkie inne usługi są bezpłatne. Swego czasu posiadałam konto w Alior Banku i BZWBK i nigdy nie masz tak że jest coś na stałe za darmo...po jakim czasie za coś Ci zawsze wrzucą jakąś opłatę mimo, że umowa była zawierana na konto bezpłatne... także musiałabyś się ew. rozejrzec, popytac i tyle... ja z PKO jestem zadowolona...o dziwo:)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

14 lip 2011 - 16:26:38

a ja polecam Alior Bank, opłaty niskie, a super wygodne jest to,że można w każdym bankomacie na swiecie wypłacić pieniazki za darmo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-14 16:26 przez alpina.

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

14 lip 2011 - 16:26:50

ja polecam konto Direct w ING Banku - takie mam :) idealne dla osób które wszystkie operacje wykonują przez internet. Za darmo można wypłacać we wszystkich bankomatach, a jeśli bodajże do 28 każdego miesiąca zapłacisz za zakupy kartą za kwotę 100zł (nieważne czy raz za 100zł, czy dziesięć razy za 10zł - aby w sumie uzbierać stówkę) to także za prowadzenie nic nie pobierają. Jeśli tego kryterium nie spełnisz to jest opłata ok 6zł chyba (nawet nie wiem, bo zawsze te 100zł się uzbiera;p ). Ale przy tym rodzaju konta wszystkie za operacje wykonywane w placówce banku "w okienku" naliczana jest wysoka prowizja (co najmniej 10-12zł). Darmowe są wszystkie operacje internetowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-14 16:29 przez QuQuu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NOKIA C6