Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie nad morze tanio

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rząda zwrotu !!!!

10 lis 2010 - 23:03:06

Hej, mam problem z jedną szafowiczką. Kupiła u mnie 2 tygodnie temu sukienke i poprosiła mnie o szybką wysyłke to wysłałam poleconym PRIORYTETEM bo potrzebowała sukienki na impreze, która miała się odbyc na dniach, maksymalnie do 4 dni. Po 2 tygodniach czyli dzisiaj ona mi pisze że sukienka doszła dopero dzisiaj i że jest poplamiona i żąda zwrotu pieniędzy.

Nie uważacie że jest to dziwne bo gdyby nie doszła wcześniej tak jak chciała na impreze to zapewne pisała by do mnie...
Co ja mam zrobic ??

Bo wydaje mi się że te plamy są jej dziełem, byc może po tej imprezie.. Nie wiem ?? Ale wiem że na pewno polecony priorytet nie szedł do niej 2 tygodnie...bo ona tej sukienki potrzebowała chyba z tydzień temu na impreze.

Rząda zwrotu !!!!

10 lis 2010 - 23:06:45

Pewnie była na imprezie i teraz chce Ci oddac..

Po niech pokaze na kopercie stempel kiedy była awizowana, jesli nie była to Ty idz na poczte popros o potwierdzenie dostarczenia tam bedzie data.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-10 23:08 przez blacklilith.

Rząda zwrotu !!!!

10 lis 2010 - 23:06:57

moze sprawdz sobie na stronie poczty twoja przesylke tzn nr nadania - keidy byla odebrana ....moze to ci jakos pomoże w tej sprawie , pozdr

Rząda zwrotu !!!!

10 lis 2010 - 23:07:36

NIE ZWRACAJ JEJ ŻADNYCH PIENIĘDZY!
TO WYŁUDZACZKA I OSZUSTKA!

Rząda zwrotu !!!!

10 lis 2010 - 23:07:38

wydaje mi sie że była ona w niej na imprezie a teraz chce cie naciągnąć,sprawdz na poczcie kiedy odebrała przesyłkę,nie zwracaj kasy,masz rację pewnie by sie wcześniej upominała



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-10 23:09 przez evitka27.

Rząda zwrotu !!!!

10 lis 2010 - 23:09:06

myślę że chce Cię naciągnąć
pewnie kiecka już jej nie będzie potrzebna bo przecież już jedną imprezę zaliczyła
i to jest pewne że gdyby nie dotarła w terminie to na 100% wiedziałabyś o tym dużo wcześniej
nie daj się,trzymam kciuki :)

Rząda zwrotu !!!!

10 lis 2010 - 23:09:40

ale laska ma tupet:///

Rząda zwrotu !!!!

10 lis 2010 - 23:10:32

Nie daj się oszukać, ewidentnie tak jak piszesz, gdyby nie doszła na tę imprezę, to laska by Cię zadręczała pytaniami. A niemożliwym jest żeby polecony priorytet szedł 2 tygodnie - nie ma takiej opcji. Nie daj się naciągnąć, najlepiej jej nie odpisuj:)

Rząda zwrotu !!!!

10 lis 2010 - 23:10:35

Anett sprawdz sobie kiedy odebrala paczke i po problemie udowodnisz jej i nie zwracaj zadnych kosztow absolutnie !

Rząda zwrotu !!!!

10 lis 2010 - 23:12:29

Cytat
NataliaGorak2
NIE ZWRACAJ JEJ ŻADNYCH PIENIĘDZY!
TO WYŁUDZACZKA I OSZUSTKA!
tez tak uwazam.

Rząda zwrotu !!!!

10 lis 2010 - 23:13:19

miałam podobną sytuację, dziewczyna kupiła rzecz, także bodajże na jakąś okazje, a po 2 czy 3 tygodniach nagle zażądała zwrotu, że niby paczka dopiero co przyszła i jej nie pasuje, choć nie pisała z zapytaniem gdzie paczka itp w ciagu tego czasu. Ale nie zgodziłam się na zwrot. Bo skąd mam pewność czy nie nosiła tej rzeczy i nagle jej się odwidziało?

Ewentualnie idz na pocztę i dowiedz się kiedy paczka została odebrana. Jeśli Ci nie udzielą takiej wiadomości to złóż reklamację, że niby paczka nie doszła i wtedy otrzymasz wiadomość z poczty, że taka i taka przesyłka została odebrana w tym i tym dniu i będziesz wiedziala co i jak ;]

Rząda zwrotu !!!!

10 lis 2010 - 23:14:56

Macie racje dziewczyny. w piatek sprawdze na poczcie kiedy przesyłka doszla. Dzieki :)

Rząda zwrotu !!!!

10 lis 2010 - 23:18:11

takie to są kurde dobre, załatwić sobie nową rzecz na imprezkę, zniszczyć i żądać potem zwrotu kasy ;) bezczelność. nie daj sie nabrać, skoro wiesz, że wysłałaś jej sukienkę bez żadnych plam, chce Cie pewnie oszukać.

Rząda zwrotu !!!!

10 lis 2010 - 23:18:40

pracowałam na poczcie 11 lat i wiem, ze bezsensu iść się pytać, złóż druk reklamacyjny odpiszą Ci oficjalnie kiedy odebrała i jeszcze będzie musiała to podpisać to może się skończy!
powodzenia

Rząda zwrotu !!!!

10 lis 2010 - 23:19:23

Dziewczyny mają rację. Ja ostatnio wysłałam przesyłkę poleconą priorytetową, to też dziewczyna przez dwa tygodnie nie odebrała przesyłki, bo ponoć awizo się zawieruszyło. A ona zwyczajnie chce Cie naciągnąć i tyle

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepsze konto bankowe ? Które?