Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

prezenty handmade-pomysły

07 lis 2010 - 22:35:31

Witajcie drogie szafowiczki. Wiem, że były tutaj już wątki na temat prezentów świątecznych, ale mój jest o trochę innym charakterze. Chodzi mi o pomysły na prezent wykonany handmade. Już w tamtym roku robiłam takie prezenty i cieszyły się duzą sympatią, ale już w tym roku kompletnie nie mam pomysłów. A może Wy robicie takie prezenty? Jeśli tak to podrzucajcie swoje pomysły. Może pomożemy sobie nawzajem. ;P
Ja w tamtym roku zrobiłam takie prezenty jak:
-filcowe etui na telefon
-filcowe kolczyki
-notes
-kalendarz
-breloki z filcu i skóry
-własnoręcznie robione mydełka (tylko trochę mi nie wyszły i w ostateczności nie dałam ich nikomu, ale starałam się zrobic. ;D)

prezenty handmade-pomysły

07 lis 2010 - 22:37:59

ja zrobilam broszki filcowe



prezenty handmade-pomysły

07 lis 2010 - 22:39:19

ja dałam mężowi zrobioną kronikę, od dwóch lat zbierałam pamiątki z każdego wyjazdu za granice, z polski, z restauracji (dla na takich charakterystycznych) - ale to było na rocznicę ślubu - baardzo się cieszył i to były wspaniałe "wspomnienia", dużo śmiechu i radości - do dziś zbieram i wklejam nowe pamiątki :)

prezenty handmade-pomysły

07 lis 2010 - 22:40:20

Cytat
karola_222
Witajcie drogie szafowiczki. Wiem, że były tutaj już wątki na temat prezentów świątecznych, ale mój jest o trochę innym charakterze. Chodzi mi o pomysły na prezent wykonany handmade. Już w tamtym roku robiłam takie prezenty i cieszyły się duzą sympatią, ale już w tym roku kompletnie nie mam pomysłów. A może Wy robicie takie prezenty? Jeśli tak to podrzucajcie swoje pomysły. Może pomożemy sobie nawzajem. ;P
Ja w tamtym roku zrobiłam takie prezenty jak:
-filcowe etui na telefon
-filcowe kolczyki
-notes
-kalendarz
-breloki z filcu i skóry
-własnoręcznie robione mydełka (tylko trochę mi nie wyszły i w ostateczności nie dałam ich nikomu, ale starałam się zrobic. ;D)

MASZ ZDJĘCIA?

zweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

prezenty handmade-pomysły

07 lis 2010 - 22:40:40

Bardzo ładne. ;) Też kiedyś próbowałam robic broszki, ale przychodziło mi to z wielkim trudem i w końcu zrezygnowałam.


Niestety zdjęc nie mam. Ale dużo takich rzeczy jest na stronce decobazaar. Z tej strony czerpałam inspiracje. ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-07 22:42 przez karola_222.

prezenty handmade-pomysły

07 lis 2010 - 22:42:47

O, świetny wątek! :)

prezenty handmade-pomysły

07 lis 2010 - 22:44:01

Fajny jest pomysł na ręcznie robione świeczki aromatyczne. Topi się zwykłe białe świeczki w garnku, wybiera jakąś formę (może być nawet kubek), do stopionej świeczki dodaje opiłki z tłustej kredki świecowej ( to nadaje im kolor), a następnie wlewa do formy z knotem, można dodać w trakcie olejki zapachowe i "utopić" w świeczce różne muszelki itp:)

zweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

prezenty handmade-pomysły

07 lis 2010 - 22:46:42

Świetny pomysł z tymi świeczkami. Spróbuję zrobic. ;) Ja myślałam jeszcze nam zrobieniem pudełeczek. Przyozdobic je jakoś ładnie i powkładac do nich różne duperele, zrobione własnie handmade.

prezenty handmade-pomysły

07 lis 2010 - 22:47:05

broszki to latwizna , trudniejsze sa torebki filcowe i etui. ja teraz kulam kulki i porobie korale ale jeszcze musze gdzies nabyc koraliki np. drewniane, bo filc fajnie wyglada w laczeniu z innymi materialami
mozna jeszce pobawic sie w decoupage i kupic bialy talez i ozdobic lub kubek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-07 22:48 przez agata74.

prezenty handmade-pomysły

07 lis 2010 - 22:47:17

kiedyś też robilam: puzderka na biżuterię, malowałam kubki, słoiczki na kawe czy herbatę tzn kupowałam szklane i malowałam, igielnik, kiedys nawet zrobiłam mały dywanik ale sie namęczylam przy tym,chociaż było warto bo wyszedł śliczny, różne mialam pomysly, a i jeszcze np topilam kilka kolorowych świczek i robiłam jedną w jakiś ciekawy wzór, o ciekawym kształcie:D
jak robiłaś mydełka, zdradzisz? odpisz na priv prosze

prezenty handmade-pomysły

07 lis 2010 - 22:49:07

nie wiecie gdzie można kupic knot?

zweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

prezenty handmade-pomysły

07 lis 2010 - 22:53:19

hmm. Może w jakiejś pasmanterii. Nie kupowałam nigdy. Tylko się domyślam. ;)

prezenty handmade-pomysły

07 lis 2010 - 23:15:16

knot bierzesz z tej świeczki, którą będziesz topić. wystarczy ją rozkroić:)

zweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

prezenty handmade-pomysły

08 lis 2010 - 17:15:20

Może jeszcze jakieś pomysły? ;D

prezenty handmade-pomysły

08 lis 2010 - 17:19:30

biżuteria

"chodniczki" z włóczki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent na 18-stke