Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Polecony Ekonomiczny POMOC

31 paź 2010 - 09:18:53

Hej, mam problem z jedną przesyłką. Wysyłałam w sobotę (tydzień temu) 5 przesyłek jako list polecony ekonomiczny - 4 doszły do szafowiczek a 1 przesyłka jeszcze nie..
Szafowiczka kazała mi zgłosic reklamacje na poczcie - nie uważacie że to troche za wcześnie ??
W sobote wysłałam i na wczoraj minął tydzień...

Czekac jeszcze z reklamacją ?? Po jakim czasie zgłosic ??

Proszę o rady..:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.485

Polecony Ekonomiczny POMOC

31 paź 2010 - 09:20:58

Oczywiście, że za wcześnie.. Po 2 tygodniach możesz zgłosić reklamację, a 5 dni na list polecony ekonomiczny to wcale nie tak dużo... Do mnie szedł raz 7 dni roboczych taki... Więc spokojnie..

Polecony Ekonomiczny POMOC

31 paź 2010 - 09:25:12

Oczywiście ,że poczekać bo pani z okienka reklamacji po takim czasie nie przyjmie. Poza tym warto by adresatka sama zapytała czy coś nie zalega na poczcie do niej, bo bardzo często to wina obsługi punktu poczty. Ja miałam przypadek ,że paczka 2tyg leżała na magazynie a pani z okienka się upierała że nic nie ma. Dopiero po awanturze nagle się paczka znalazła.

Polecony Ekonomiczny POMOC

31 paź 2010 - 09:28:58

nie możesz jeszcze zgłosić.
Dopiero po dwóch tygodniach od daty nadania (tak jak napisała Szafowiczka przede mną). Oczywiście rozumiem że chciałaby już mieć swoją paczkę, ale niestety z ekonomicznymi tak już jest :/ niby powinny iść 3-5 dni, ale w praktyce różnie to bywa

Polecony Ekonomiczny POMOC

31 paź 2010 - 09:35:13

Mozesz zglosic reklamacje dopiero po 14 dniach roboczych od daty nadania. A i tak zaloze sie ze do tego czasu przesylka dojdzie. Nie rozumiem dlaczego dziewczyna tak panikuje.

Polecony Ekonomiczny POMOC

31 paź 2010 - 12:19:55

Dzięki wielkie za informacje :)

Polecony Ekonomiczny POMOC

31 paź 2010 - 12:24:11

Reklamacje mozesz dopiero zlozyc po dwoch tyg od dnia nadania przesyłki. Ewidnetnie juz przekroczyli termin doreczenia ale z tego tytulu raczej nie uznaja Ci reklamacji tylko jesli przesylka wogole nie dojdzie ale rzeczywiscie bedzie baaaaaaaaaardzo dlugo opoozniona. List ekonomiczny POWINIEN co nie zawsze jak wiadomo wychodzi dojsc po 3 dniach roboczych

Polecony Ekonomiczny POMOC

31 paź 2010 - 12:27:22

po 2 tygodniach zgłasza się reklamacje, więc jeszzce poczekaj bo może paczka się gdzieś zaplątała;p

Polecony Ekonomiczny POMOC

31 paź 2010 - 12:28:19

Poczta POLSKA przyslowiowo leci sobie w kulki. mojej znajomej ostatnio paczka priorytetowa doszla po ponad tygodniu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przerobienie ciuszków?! ;)