Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Użytkownik JAPANGIRLS - Allegro

06 lut 2011 - 15:15:50

konto zostało zawieszone

Użytkownik JAPANGIRLS - Allegro

06 lut 2011 - 15:18:40

nie licz na przesyłkę, moja siostra miała podobną sytuację. zamówiła perfumy za 80zł na all i nagle mnóstwo negatywów i skasowane konto, po prostu użytkownik zamykał "działalność" więc na koniec sobie zarobił

Użytkownik JAPANGIRLS - Allegro

06 lut 2011 - 15:19:00

Jeejjj... ja tez miałam zamawiać u nich!!!! ale postanowiłam sie jeszcze zastanowić... i całe szczęście. Ale Ty idz na policje!!!!! nie ma co...
Ale co do wypowiedzi ze "zakupom na allegro mówię głośno NIE" nie mogę sie zgodzic!!!! na szafie dzieje sie to samo!! i na kazdych innych!!
A pisałaś do allegro ???? oni teraz najprawdopodobniej sprzedaja pod nickiem Nakamura_SHOP
poprostu to zgłoś.

Użytkownik JAPANGIRLS - Allegro

06 lut 2011 - 15:21:04

ja u tego uzytkownika dostalam kurtke po 4 miesiacach !!!!!!!!!!! ;)

Użytkownik JAPANGIRLS - Allegro

06 lut 2011 - 15:24:34

eldaniello_pl i JapanStyle-Sklep to tez oszusci. Wystarczy wejsc w karte uzytkownika i posprawdzac w jakich odstepach czasowych ludzie kupili i wystawili komentarz. Tego samego dnia, albo dzien pozniej, heh. Zenada. Wiem, ze nie widac pelnej nazwy, ale ostatnia i pierwsza litera/cyfra i wszystko wiadomo. Zreszta czesto kupuje ciuch tylko jedna osoba, potem aukcja jest zamknieta i wystawiany od razu komentarz.

Użytkownik JAPANGIRLS - Allegro

06 lut 2011 - 15:26:27

kurde ja zamowilam u innego uzytkownka co prawda nak21 i czekam juz miesiac i nic,negatywow przybywa...a zamawialam juz kiedys z japan style i bylam bardzo zadowolona! ale nie odpuszcze dziadom głupim.pojde na policje i innych tez zachecam!poza ty ztego co słysze naprawde wiekszosc spraw konczy sie pozytywnie!wiec warto sporobowac nic nas to nie kosztuje,tylko troche czasu

Użytkownik JAPANGIRLS - Allegro

12 lut 2011 - 13:11:08

Powiedzcie mi dziewczyny jak wygląda sprawa odzyskania pieniędzy za przedmiot po kolei ?

Użytkownik JAPANGIRLS - Allegro

01 maj 2011 - 17:46:12

a co wiecie na temat użytkownika: sportshop1010 ??

też z rzeczami z japan style. boje się, że moja zamówiona rzecz też nie dotrze :<

Użytkownik JAPANGIRLS - Allegro

25 maj 2011 - 19:02:01

Kupując o sprzedawców ,którzy mają kilka,klkanaście ,klkadziesiąt opini negatywnych jesteśmy skazani (skazane?) na klopoty.
Ja osobiście nie kupuję u takich sprzedawców choćby mieli niewiadomo jak tanio .
Kupuję tylko u tych ,którzy mają góra jeden komentarz negatywny i cene odrobinę wyższą (5%-cena spokoju).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-25 19:07 przez stahurski.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szafiarki nie odzywające się po zakupie!