Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 21:13:04

to była ironia;) nie wierzę w ''życie'' po śmierci.

Cytat
aginka
Nawet nie wiesz jak bardzo jesteś żałosna.
kto jest żałosny?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-26 21:14 przez Incjacja.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 21:34:41

Cytat
desideratum
Wy się "podniecacie", a strona już nie istnieje ;)


hahaha, dokładnie. A dlaczego? Bo ją zablokowali.

Pozdrawiam...

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 21:41:30

Cytat
Incjacja
to była ironia;) nie wierzę w ''życie'' po śmierci.
Cytat
aginka
Nawet nie wiesz jak bardzo jesteś żałosna.
kto jest żałosny?

To było do autorki wątku, a nie do Ciebie, nawet nie czytałam Twoich wypowiedzi.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 21:42:44

potem sie nie ma co dziwić ,że nawet jak juz kogoś stać na oryginalną torebkę czy buty to t tak większość myśli ,ze to podróbka :))

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 21:43:54

mam pytanie strona jest ta skasowana? bo nie da sie tam wejsc;(((((((((((((((((

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 21:57:31

Cytat
mosina16
a kto komu patrzy na cene ile za co dal :) jesli komus podoba sie akurat model jakies torebki LV czy innej marki to zaden wstyd! :)
Kupuje to co sie podoba ... mi tam akurat te torebki nie podobaja sie ...
I niekotrzy nie kupuja po to by chwalic sie logiem ze "niby stac" :]

Tak samo jest z moda ... nagle jakis fason modny kazdy klepie takie same wzory i kolory ze az jadac po towar zygac sie chce tymi wszedzie samymi ciuchami ;] aby producenci inni ;]

Bo mnie nie stac .. jakie stwierdzenie beznadziejne .... a jesli na maxa podoba sie jakas torebka LV i nie wazne czy oryginal czy nie ... jesli by sie podobala na maxa dlaczego sobie odmawiac kupna jesli stac na podrobke i strasznie sie podoba .. bo w glowach macie wyryte wymiary oryginalow itp.
to jest zenada przypatrywac sie i wyszukiwac kto nosi podrobki .. ja na to nie zwracam uwagi ..

A jesli ktos potrafi fajnie dopasowac ciuszki to nawet repliki swietnie sie prezentuja! :] taka prawda ..

a poza tym ja np. kupilam podrobke tuszu do rzes z D&G i szczerze ?
wole dac za podrobke 30zl niz w drogerii tyle samo za tusz ktory nie spelnia moich oczekiwan...
niby podrobka a efekt powalajacy niz te typu Rimmel itp. :]

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 22:08:39

Szczerze, to wolałabym już śmigać z reklamówką z Biedy niż z takim Szanelem ;-)

zweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 22:23:32

mieć taką podróbę... no powiem ci szaleństwo!;p a jaki lans.. za żadną podróbę nie zapłaciłabym tyle kasy , tym bardziej że mogłabym sobie za to kupić ze skóry jaką włoską, a nie takie badziewie

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 23:31:33

Cytat
Incjacja
to była ironia;) nie wierzę w ''życie'' po śmierci.
no co Ty nie powiesz? ._. ale widzę, że nie masz żadnych argumentów. w sumie nie zauważyłam, żebyś jakikolwiek miała. szkoda.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

27 kwi 2013 - 09:30:47

Co do podróbek dorzucę moje dwa grosze: jestem pewna, że jakby te torebki wyglądały identycznie, ale nie było tam loga firmy to żadna panna by się na taką torebkę nie napalała. I zapewne prawie wszystkim fason już by się tak nie podobał, nie mówiąc o kupnie takiej torebki za 300 zł. Większość leci na takie podróby, bo mają logo firmy. I nie mówcie mi, że nic chodzi o lans, bo większość chce się polansować z torebką (prawie) LV, Chanel, Dior itp. I nawet jeśli sieciówki robią podobne fasony jak w.w marki, to i tak lepsza podróba z logo... Gdyby naprawdę chodziło o fason to jest miliard fajnych torebek za tą cenę, dobrej jakości, ze skóry w normalnych sklepach.

Chcecie kupujcie - nie moja sprawa. Ja tam nie będę Was umoralniać tekstami, że to kradzież. Dla mnie to po prostu obciach. Wstyd by mi było nosić podróbę, bo nie chciałabym uchodzić za osobę, dla której logo znanej firmy jest takie ważne. I wstyd by mi było nosić torebkę o której wszyscy na około wiedzą, że jest podróbą i kosztowała parę gorszy w lumpie (bo stamtąd najczęściej są te torebki).

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 kwi 2013 - 15:59:10

Cytat
sariel
Cytat
Incjacja
to była ironia;) nie wierzę w ''życie'' po śmierci.
no co Ty nie powiesz? ._. ale widzę, że nie masz żadnych argumentów. w sumie nie zauważyłam, żebyś jakikolwiek miała. szkoda.
Widzę,że jednak moj poziom inteligencji jest wyższy od Twojego a wiec chyba nie porozmawiamy ;) a szkoda.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

21 maj 2013 - 12:00:55

Każdy ma swoje zdanie ;) Ja wiem swoje Ty wiesz swoje :D

Co mi po smiesznym logu jesli torebka by byla ohydna ? :]
Nie kupilabym ... dla samego loga podrobki za tez iles tam zl...
I sa tez takie dziewczyny co tez nie kupuja dla samego loga!
Ale sa takie co kupuja by sie chwalic tym logiem!

Jest tyle ludzi na swiecie ze kazdy w tym temacie ma swoje zdanie ;]

Nie wazne z reszta co kto kupuje i nosi ;] Niech kazda patrzy na siebie jakie inne tandety czasem kupuje .. a nie u kogos sie widzi ale u siebie juz nie he he he
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/p480x480/1001014_560088590697016_1237401464_n.jpg

podorbka czy oryginal hahahahahahaha wyrazcie swoje zdanie ;]
bo jestem ciekawa wypowiedzi "ekspertek" :]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-04 23:43 przez mosina16.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

02 sie 2013 - 13:02:19

Cytat
Incjacja
Cytat
sariel
Cytat
Incjacja
zazdrosne są te dziewuchy;) stać Cię na torebkę za 400 zł to już musisz być wieśniarą... ehhh POLSKA.
Ale jak one kupują podróby na bazarku lub na necie takich marek jak: nike,adidas to jest okej;)
no tak, przecież w innych krajach ludzie nie zazdroszczą.
powiem Ci, że w szafie mam kilka kiecek wartych po tysiaka, a podróby i tak bym nie kupiła. po co mi? nie dość, że znajdę sobie inną torebkę to jeszcze bałabym się, że po prostu do mnie nie dotrze i kasa w błoto.

Cytat
mosina16
Jak sie komus podoba podrobka to dlaczego ma nie nosic ?! mi jak sie cos podoba to kupuje i nie wazne co mysla inni ..
bo wklepali sobie do glowy ze wstyd wyjsc z podrobiona rzecza haha
bez przegiec ;]
wstyd czy nie - jest to nielegalne. w końcu okradasz markę, która pracuje nad swoim znakiem handlowym, a ktoś bezczelnie sobie tę pracę przywłaszcza. nie jestem jakąś zatwardziałą przeciwniczką, ale nie mówcie, że nie ma w tym nic złego.
jakbyś chodź troszkę miała pojęcia jak jest za granicą to wiedziałabyś, że tam ludzie nie zwracają uwagi czy ktoś posiada oryginał czy podróbę... nie ma to znaczenia. a wyzywanie kogoś od wieśniaka albo mówienie ,że ktoś taki jest żałosny jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Jeżeli podoba mi się torebka która koszyuje 3000 zł a ja nie mam na nią to oczywiste, że kupię podróbę . Nie po to aby wszyscy widzieli ,że mam LV (bo to żaden lans.) tylko dlatego bo ten WZÓR MI SIĘ PODOBA! ;)


Tak czy tak jak dla mnie czy to w Polsce czy zagranica podróbka to dla mnie wiocha

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

02 sie 2013 - 13:07:49

Cytat
jagodova
przecież to żałosne kupować podróbki. po co? żeby się polansowac i poudawać, że oryginalna? lepiej kupić podobną, ale z sieciówki np.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

02 sie 2013 - 13:13:02

nie wiem jak to jest z ta karalnoscia ,słyszałam ze handel jest karalny ,kupowanie również ,dlatego zastanawiam się dlaczego ,u nas jest taki sklep w centrum miasta ,gdzie sprzedaje się takie rzeczy ,typowe podroby bo z wszystkimi loga channel, lv gucci i innem ,wiem tez ze ekspedientka w tym ze sklepie nie informuje kupujących ,ze jest to podroba ,i sa osoby ,które mysla iż ,kupuj aoryginalne ,kiedyś tam weszłam było kilk pan,i na głos powiedziałam ze bardzo łądne ma pani te repliki :) i tak mnie ze złoscia zmierzyła ze masakra ,torebki kosztuj anp lv kuferek 350 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-02 13:15 przez brunetka71.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

też tak macie?