Obecnie rozmawiamy o:

MODA PLUS SIZE

gorący temat

wydruk z zdjęciem

3 minuty temu

obraz na płótnie

godzinę temu

Dom czy mieszkanie

dzisiaj o 9:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 14:34:15

A swoją drogą - kupowanie podróbek też jest karalne.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 14:35:50

Cytat
deviantic
A swoją drogą - kupowanie podróbek też jest karalne.
zgadzam się.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 14:35:55

Tak teraz nagle wyszło ,że wszystkie dziewczyny na szafie nie kupują żadnych podróbek (zegarków, ciuchów, dodatków). Przecież to KARALNE! hahhaha uwielbiam wasze wypowiedzi...

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 14:36:49

Wy się "podniecacie", a strona już nie istnieje ;)

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 14:41:10

Cytat
Incjacja
Tak teraz nagle wyszło ,że wszystkie dziewczyny na szafie nie kupują żadnych podróbek (zegarków, ciuchów, dodatków). Przecież to KARALNE! hahhaha uwielbiam wasze wypowiedzi...
oj żałosne sa niektóre wypowiedzi aż się nie chce czytać , każdy taki święty ale ile macie na komputerach ściągniętej muzyki czy filmów lub programów???

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 14:42:50

A ja powiem tak,ja tam noszę to co mi się podoba i w czym się czuje dobrze,a dla innych może to być tandeta,dla innych znów coś extra.Podoba mi się wiec kupuję i jest git ;)

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 14:43:26

Cytat
JegoBaba
dziewczyny nie wiem o co wam chodzi. Już zapomniałam czego dotyczy wątek bo po kilku stronach nagonki na kradzież marki zakręciłam się całkiem. Ciekawa jestem ile z was kupuje perfumy z drogerii, a ile szuka okazji na portalach internetowych, czy kupuje u znajomych. Praktycznie w każdym środowisku znajdzie się ktoś kto perfumami handluje. Ile z was kupuje ciuchy po taniości na portalach znanych marek, myślicie , że skąd Ci sprzedający je mają? Zwłaszcza jak niektóre sklepy (ZARA) nie mają outletów. Zastanówcie się ile rzeczy w ciągu dnia robicie nielegalnego? Przechodzenie przez jezdnię nie na pasach!!! Matko powinnyście dostać mandat.

Dobrze to zinterpretowałas!!! Ale tego już nie widzą ;] aby trzeba sie stawiać i sprzeciwiac nielegalności i przestepstawach w kopiowaniu LV, D&G itd. :) Dlaczego inne marki nie sa tak podrabiane jak LV , chanel...
Widocznie za slabo sie przylozyli by zapobiec podrabianiu :] a ludzie zyskaja okazje tak samo jak na wyprzedazach w "sieciówkach" .

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 14:45:25

Cytat
-anika-
Cytat
Incjacja
Tak teraz nagle wyszło ,że wszystkie dziewczyny na szafie nie kupują żadnych podróbek (zegarków, ciuchów, dodatków). Przecież to KARALNE! hahhaha uwielbiam wasze wypowiedzi...
oj żałosne sa niektóre wypowiedzi aż się nie chce czytać , każdy taki święty ale ile macie na komputerach ściągniętej muzyki czy filmów lub programów???
Racja! ale niestety wszystkie tu takie ''święte''

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 14:53:26

jeśli ci się podoba to kupuj śmiało :-) ale pod warunkiem, że nie będziesz potem chwalić się, że masz oryginał :D swoją drogą kurcze nie dałabym takiej kasy za podrobe ;o

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 15:20:40

Cytat
mosina16
jesli ktos tez w koncu kupuje taki towar to widocznie chce to miec ... ale niektorym to ciezko zrozumiec ;)
rozumiem, ale nie muszę się z tym zgadzać ;)

Cytat
mosina16
ja bym jeszcze dopisała,
że zgapianie stylizacji to w koncu tez kradziez :]
Make up itp. :]
nie widzisz różnicy pomiędzy takim samym makijażem jak ktoś inny a chamskim podpisaniem się cudzym nazwiskiem?

Cytat
-anika-
Cytat
Incjacja
Tak teraz nagle wyszło ,że wszystkie dziewczyny na szafie nie kupują żadnych podróbek (zegarków, ciuchów, dodatków). Przecież to KARALNE! hahhaha uwielbiam wasze wypowiedzi...
oj żałosne sa niektóre wypowiedzi aż się nie chce czytać , każdy taki święty ale ile macie na komputerach ściągniętej muzyki czy filmów lub programów???
zero. nie ściągam filmów, muzyki też nie, probgramy ściągam te, które są darmowe.

trzeba rozróżnić podróbę i po prostu rzecz inspirowaną - torebka z wielkim napisem chanel czy channell jest chamską podróbą, ale coś, co ma podobny kształt i nie ma kradzionego loga jest w porządku.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 15:32:31

Cytat
sariel
Cytat
mosina16
jesli ktos tez w koncu kupuje taki towar to widocznie chce to miec ... ale niektorym to ciezko zrozumiec ;)
rozumiem, ale nie muszę się z tym zgadzać ;)

Cytat
mosina16
ja bym jeszcze dopisała,
że zgapianie stylizacji to w koncu tez kradziez :]
Make up itp. :]
nie widzisz różnicy pomiędzy takim samym makijażem jak ktoś inny a chamskim podpisaniem się cudzym nazwiskiem?

Cytat
-anika-
Cytat
Incjacja
Tak teraz nagle wyszło ,że wszystkie dziewczyny na szafie nie kupują żadnych podróbek (zegarków, ciuchów, dodatków). Przecież to KARALNE! hahhaha uwielbiam wasze wypowiedzi...
oj żałosne sa niektóre wypowiedzi aż się nie chce czytać , każdy taki święty ale ile macie na komputerach ściągniętej muzyki czy filmów lub programów???
zero. nie ściągam filmów, muzyki też nie, probgramy ściągam te, które są darmowe.

trzeba rozróżnić podróbę i po prostu rzecz inspirowaną - torebka z wielkim napisem chanel czy channell jest chamską podróbą, ale coś, co ma podobny kształt i nie ma kradzionego loga jest w porządku.

Nie mam zamiaru "UCZYĆ" się odróżniać podróbek bo do szcześcia mi to niepotrzebne :] Nie ma sie czym jarac ze z kilometra odróżnię podróbkę :] bo i tak nie kupię oryginału ;D szkoda mi kasy ... ale jeśli cos z podróbek wpadnie mi w oko i będzie w dobrej cenie to czemu nie :)

Mam też podróbke koszulki z napisem ARMANI ;] ale uwielbiam cekiny a ze napis z cekinów byl to kupiłam i nosze bo lubie ;)

Jesli by pisalo na niej coś innego też bym ją kupiła :) nie zwracając uwagi na to czy to jest podrabiane logo jakies wysoko stojacej marki ;] nie zwracam uwagi na takie cos .. jak mi sie podoba kupuje ...

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 15:40:59

Cytat
mosina16
Cytat
sariel
trzeba rozróżnić podróbę i po prostu rzecz inspirowaną - torebka z wielkim napisem chanel czy channell jest chamską podróbą, ale coś, co ma podobny kształt i nie ma kradzionego loga jest w porządku.
Nie mam zamiaru "UCZYĆ" się odróżniać podróbek bo do szcześcia mi to niepotrzebne :] Nie ma sie czym jarac ze z kilometra odróżnię podróbkę :] bo i tak nie kupię oryginału ;D szkoda mi kasy ... ale jeśli cos z podróbek wpadnie mi w oko i będzie w dobrej cenie to czemu nie :)

Mam też podróbke koszulki z napisem ARMANI ;] ale uwielbiam cekiny a ze napis z cekinów byl to kupiłam i nosze bo lubie ;)

Jesli by pisalo na niej coś innego też bym ją kupiła :) nie zwracając uwagi na to czy to jest podrabiane logo jakies wysoko stojacej marki ;] nie zwracam uwagi na takie cos .. jak mi sie podoba kupuje ...

czy Ty rozumiesz to, co ja napisałam? dla ułatwienia pogrubiłam tekst :P

odnośnie Twojej koszulki z cekinowym napisem "armani" - uważam, że to już jest ignorancja. można nie wiedzieć co to jest jakiś asos czy romwe, ale armaniego raczej każdy zna.

rozumiem, że kupujecie coś, bo Wam się podoba, a nie "dla metki", ale tu chodzi o coś zupełnie innego. nie wiem czy jest sens się dalej produkować :P

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 20:45:19

Nie ważne . Są tu osoby które są złe bo kradną loga znanych marek i lubią podróby I ZA TO PÓJDA DO PIEKŁA ;D a są i takie które mocno trzymają się oryginałów i sieciówek I ZA TO PÓJDĄ DO NIEBA ;D no cóż ja jestem typem człowieka żyjącego lekko i nie zamierzam zatruwać sobie życia zastanawianiem się czy to jest kradzież czy nie czy ktoś mnie wyśmieje czy nie.

P.S Uwielbiam ściąganie filmów ZA DARMO (tak nie chodzę do kina )

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 21:02:29

Cytat
Incjacja
Nie ważne . Są tu osoby które są złe bo kradną loga znanych marek i lubią podróby I ZA TO PÓJDA DO PIEKŁA ;D a są i takie które mocno trzymają się oryginałów i sieciówek I ZA TO PÓJDĄ DO NIEBA ;D no cóż ja jestem typem człowieka żyjącego lekko i nie zamierzam zatruwać sobie życia zastanawianiem się czy to jest kradzież czy nie czy ktoś mnie wyśmieje czy nie.

P.S Uwielbiam ściąganie filmów ZA DARMO (tak nie chodzę do kina )

nie wierzę w piekło i niebo </3
ja jestem typem człowieka rozsądnego i bardzo dużo myślącego :P

ale tak szczerze mówiąc to myślę, że jednak obrończyń podrób jest mniej i żadna nie ma konkretnych argumentów.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

26 kwi 2013 - 21:08:05

Nawet nie wiesz jak bardzo jesteś żałosna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukuję współlokatorki