Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

operacja oczu

27 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 15:34:35

hej mam pytanko czy ktoras z was korzysta ze strony ammononline.com sa tam wszystkie podrobki łacznie z tymi najnowszymi kolekcjami.Jakby ktos mial tam konto czy sciaga stamtad torebki to niech sie odezwie .
poszukuje podorbki chanel coco cocoon:)!max 250zl
wlasnie sie zalogowalam i musze przyznac ze jestem zaskoczona torebki najnowsze 100usd i 15usd za wysylke ,paczka idzie 5-8dni!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 15:44 przez panterka2510.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 15:47:56

ja mam tam konto, co prawda jeszcze nie kupiłam nic, ale torby rzeeczywiscie fajne mają, chanelki chodzą tak od 120 dolarów do 160

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 15:52:36

przecież to żałosne kupować podróbki. po co? żeby się polansowac i poudawać, że oryginalna? lepiej kupić podobną, ale z sieciówki np.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 15:56:17

no wiesz kazdy ma swoj gust... poprostu mi sie podoba torebka i tyle i nie lubie chodzic w torebkach z pepco,atmosphere itp.gdzie wyjde na ulice i w ciagu 10 minut przejdzie kolo mnie 20 dziewczyn z ta sama torebka..;]mamy takie mozliwosci dzisiaj i mam swoj gust wiec nie lubie sie ograniczac do tego co maja inni;]

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 15:58:17

zanim kupicie to ustalcie skąd idzie przesyłka. Jeśli z poza krajów UE to na 99% liczcie się, że towar pójdzie do oclenia i będziecie musiały zapłacić podatek

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:02:46

Cytat
waniliowe_marzenie
zanim kupicie to ustalcie skąd idzie przesyłka. Jeśli z poza krajów UE to na 99% liczcie się, że towar pójdzie do oclenia i będziecie musiały zapłacić podatek


nie, jeżeli zostanie oznaczony jako "gift" i nie będzie miał metek - wystarczy poprosić o to (choć sprzedawcy od których ja zamawiałam rzeczy sami tak właśnie robili)

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:04:04

Cytat
jagodova
przecież to żałosne kupować podróbki. po co? żeby się polansowac i poudawać, że oryginalna? lepiej kupić podobną, ale z sieciówki np.

myślę podobnie, a wcale nie noszę takich torebek, których jest masa i szczerze mam około 30torebek i jeszcze nigdy nie spotkałam laski z taką samą ;]] a nie kupuję raczej w sieciówkach, tylko szukam na allegro jakiś nietypowych :)
śmieszą mnie dziewczyny w torebkach, które są robione na jakieś luksusowe, to wygląda tak okropnie ;// i też mi często to wygląda jak próba dowartościowania się..

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:05:50

fajna jest ta torebka co chcesz kupić ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 16:07 przez Sewelina.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:07:16

Cytat
panterka2510
no wiesz kazdy ma swoj gust... poprostu mi sie podoba torebka i tyle i nie lubie chodzic w torebkach z pepco,atmosphere itp.gdzie wyjde na ulice i w ciagu 10 minut przejdzie kolo mnie 20 dziewczyn z ta sama torebka..;]mamy takie mozliwosci dzisiaj i mam swoj gust wiec nie lubie sie ograniczac do tego co maja inni;]

Dla mnie to okradanie marki, która jest właścicielem danego wzoru.

Pepco i Atmosphere nie są naprawdę jedynymi markami, mamy dziś ogromny wybór wzorów i kolorów, chociażby w sklepach internetowych...

Rozumiem inspirowanie się jakimś kultowym wzorem, gdy firma zmienia go po swojemu i opatruje swoją nazwą/logiem.

W momencie jednak, kiedy ktoś (jak na tej stronie) wprost pisze, że podrabia cudze rzeczy (=kradnie ich wzór czyli prawa autorskie do ich wykonywania należące do firmy np. Chanel) + umieszcza ich loga na swoich produktach... bardzo niefajnie.

I nie zgodzę się, że z taką torebką będzie się oryginalnym - na ulicach, bazarach pełno jest podrób LV czy D&G z jaskrawymi napisami (podróbek często nieistniejących modeli!) , eh...

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:08:37

tez szukam i kupuje na allegro i ta torebka o ktora chce zamowic wyglada normalnie<chanel coco cocoon- na allegro wczoraj byla za 150;/i ominela mnie>... nie podoba mi sie tez to jak dziewczyny kupuja jakies buble i sie wywyzszaja a ledwo co jej sie trzyma metalowy znaczek chanel xD
to fakt ze ta strona wprost pisze ze to podrobki i kradnie logo firmy na ktora ktos inny pracowal... ale z drugiej strony jakby nie patrzac to jest duzo ludzi ,ktorych nie stac na torebke za 12 czy 30tys zl a podoba sie im fason czy cos takiego.Jest duzo beznadziejnych podrob na bazarkach ale akurat zadnych takich nie widzialam na zadnym .. tymbardziej watpie ze ktos by sciagal torebki co kosztuja po 300-400 na bazar i to jeszcze z taka przesylka.. wiec te od tych z bazarku sie troche roznia;)a ja np chcialabym sobie kupic podobna do cocoon i jakos nigdzie nie widze... na znaczku a'la chanel mi nie zalezy a poza tym wszedzie wszystko na jedno kopyto jak nie pikowane to jakies worki i kuferki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 16:14 przez panterka2510.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:12:42

piszesz : "mam swoj gust wiec nie lubie sie ograniczac do tego co maja inni;] " , a czy ktoś kto kupuję torebke na allegro np. atmosphere, bo mu się podoba to znaczy, że nie ma gustu ? chyba troszkę nielogicznie na to patrzysz :)) dla mnie większość ludzi ma swój gust, a że np. przez jakiś czas był szał na floral i wielu osobom to się spodobało, bo był ogromny wybór, to to, wcale nie oznacza, że ktoś nie ma swojego gustu hehe
wolałabym się pokazać z torebką atmosphere niż z podróbką chanel :)

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:15:37

Wieś totalna;/ Nie wstyd Ci z tym wychodzić na ulicę?

zweryfikowana
Posty: 1.422
Ostrzeżenia: 2/5

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:19:50

Autorko wątku, hahahahahaha, nie stać Cię na oryginał ( a skoro chcesz podróby to nie stać) to nie udawaj kogoś kim nie jesteś, bo to żałosne. Wolę, żeby mnie ktoś minął z taką samą torebką, niż wytkną paluchem, że jestem ZŁODZIEJKĄ!!!!! I żadne tłumaczenie nie zmieni tego, że to wstyd zakładać taki wątek i jeszcze beznadziejnie się tłumaczyć. Takich rzeczy nie ogłasza się na forum!!!! I w ogóle jak to co chcesz kupić można nazywać chanelką????

Poza tym jeśli miałabyś taki dobry gust, za jaki sie posądzasz nigdy w zyciu nie kupiłabyś podróby, bo podróba już sama w sobie jest bezguściem!!!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 16:23 przez aniuchat.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:20:56

wstyd by mi bylo gdybym byla barbie z doczepianymi wlosami,rzesami itd i jakbym nosila torebke z bazarku za30zl;] z monogramem typu Lkwiatek ;Da nie jest mi wstyd noszac torebke za 400zl ktora jest super wykonana i stoi w sklepie za 990;]

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:21:22

Cytat
mgirl20
wolałabym się pokazać z torebką atmosphere niż z podróbką chanel :)

Ja tak samo ! Nie stać mnie na drogie, markowe torby to kupuję w tańszych sklepach, a okradanie marek i łażenie z podróbkami jak dla mnie jest beznadziejne. A w dzisiejszych czasach nie mamy do wyboru tylko bazarków i 3 sieciówek. Wybór jest naprawdę ogromny....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciucholandy