Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Linki na forum

28 paź 2010 - 10:39:09

Ciekawi mnie jak to jest.. zawsze gdy wchodziłam na forum i widziałam link pod taką postacią <klik> wszystko było ok, a linki typu www.pajacyk.pl itd. były usuwane, ponieważ jest zakaz wstawiania linków [regulamin]. Pewna moderatorka usunęła mój link, który był wstawiony poprzez 'Wstaw adres www' [dziewiąte 'okienko' od lewej strony] - pierwszy przykład, więc o co chodzi? Po coś ta 'funkcja' tu jest, więc nie bardzo rozumiem w czym problem. Jeśli i to jest niezgodne z regulaminem proszę to napisać w nim wyraźnie i usunąć tą 'funkcję'.
Nie piszę tego żeby się 'pożalić' czy opierniczyć jakąś moderatorkę albo jeszcze co innego, po prostu chcę wiedzieć w końcu jak to jest, bo jest to dla mnie niejasne.

Linki na forum

28 paź 2010 - 10:41:35

Mi też kiedyś usunięto taki właśnie link i jeszcze dostałam za to ostrzeżenie...Więc, nawet takich linków widać nie można wstawiać...

Linki na forum

28 paź 2010 - 10:42:59

tez mnie to ciekawi.Swija droga co byloby zlego w umieszczaniu linkow na forum? Szafowiczki i tak swietnie sobie z tym radza, np.wpisujac link ze spacja.
P.S.Powiedzcie mi prosze jak ustawic KLIK...jakos nie moge tego zalapac:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 10:44 przez witadag.

Linki na forum

28 paź 2010 - 10:44:06

Tez tego nie rozumiem. Zwlaszcza, ze czesto sie zdarza, ze szafowiczka wkleja zdjecie jakiegos ubrania, a pozniej kazda kolejna prosi o link bo jej sie spodobalo i osoba zakladajaca watek musi kazdemu osobno wysylac na priv.

Linki na forum

28 paź 2010 - 10:44:30

Witadag boją się konkurencji i stąd zakaz ;)
Jak odpowiadasz na posta / zakładasz wątek masz takie małe kwadraciki na górze [pogrubienie, podkreślenie itd.] na wstawianie 'klików' jest dziewiąty kwadracik ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 10:46 przez slonwtrzechtrampkach.

Linki na forum

28 paź 2010 - 10:47:02

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Witadag boją się konkurencji i stąd zakaz ;)
ale konkurencja jest i bedzie:) Jak nie na forum to w wiadomosciach prywatnych, dla chcacego nic trudnego.Naprawde rozumiem zakaz umieszczania adresow mailowych ale linki powinny byc jak najbardziej tolerowane
Cytat
slonwtrzechtrampkach
Witadag boją się konkurencji i stąd zakaz ;)
Jak odpowiadasz na posta / zakładasz wątek masz takie małe kwadraciki na górze [pogrubienie, podkreślenie itd.] na wstawianie 'klików' jest dziewiąty kwadracik ;)
Dziekuje bardzo:))) Juz teraz jestem madrzejsza:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 10:47 przez witadag.

Linki na forum

28 paź 2010 - 10:48:34

Witadag masz nad tym okienkiem w którym piszesz takie ikonki, musisz kliknąć w tą jakby ziemię z czymś na dole, podpisane jest "wstaw adres www" i później postępujesz zgodnie z poleceniami :)

Linki na forum

28 paź 2010 - 10:54:47

Cytat
ecri16
Witadag masz nad tym okienkiem w którym piszesz takie ikonki, musisz kliknąć w tą jakby ziemię z czymś na dole, podpisane jest "wstaw adres www" i później postępujesz zgodnie z poleceniami :)
Dziekuje:)
Jednak nadal nie wiemy czy mozna ustawic KLIK i wtedy jest ok czy tez nie..Z logicznego punktu widzenia mozna skoro jest dostepna ta funkcja.Coz,czekamy na wyjasnienia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 10:57 przez witadag.

Linki na forum

28 paź 2010 - 13:11:51

Ja zawsze daję link jako "klik" i jeszcze nikt nigdy mi go nie usunął ani jak widać nie dostałam ostrzeżenia :)

Linki na forum

28 paź 2010 - 13:13:53

Cytat
ecri16
Ja zawsze daję link jako "klik" i jeszcze nikt nigdy mi go nie usunął ani jak widać nie dostałam ostrzeżenia :)
Też tak robiłam, ale dziś zajrzałam do wątku, w którym wypowiadałam się wczoraj, patrzę, a tam '<moderacja>zamieszczanie linków', no halo.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Linki na forum

29 paź 2010 - 12:12:12

w chwili obecnej wszystkie linki są zabronione poza youtube z tego co mi wiadomo, może po zmianach w regulaminie, które prawdopodobnie nastąpią będą zmiany i sprawa linków zostanie skonkretyzowana i sformalizowana żeby nie było niedomówień.
Nie wiem gdzie i jaki link wstawiłaś ale słusznie został usunięty :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co znaczy to slowo?