Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

regularne posiłki

29 minut temu

dieta organizacja

43 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

GDZIE KUPIĆ SOCZEWKI?

14 maj 2014 - 11:32:04

ja kupuje na all ;) mam juz swojego sprawdzonego sprzedawce, bo raz kupilam u jednego to soczewki bardzo wysuszaly mi oczy, niby data byla w porzadku a ja sie czulam jakby byly przeterminowane :/

GDZIE KUPIĆ SOCZEWKI?

14 maj 2014 - 11:42:26

ja dopiero zaczynam przygodę z soczewkami. byłam na wizycie w vision expres i narazie na 3 miesiące mam zapas soczewek i wear. później pewno będę zamawiać na allegro,bo są dużo tańsze.

GDZIE KUPIĆ SOCZEWKI?

23 maj 2014 - 23:23:37

Ja na początku zamawiałam na allegro, a teraz zamówione w Supplite i jestem bardzo zadowolona i z ceny i z tego, że mi je sami co miesiąc wysyłają. Zamówić i zapomnieć - świetna sprawa ;)

GDZIE KUPIĆ SOCZEWKI?

23 maj 2014 - 23:41:08

ja zawsze szukam najlepszych okazji na ceneo.

GDZIE KUPIĆ SOCZEWKI?

23 cze 2014 - 11:18:36

Cytat
JowitaK-a
Ja na początku zamawiałam na allegro, a teraz zamówione w Supplite i jestem bardzo zadowolona i z ceny i z tego, że mi je sami co miesiąc wysyłają. Zamówić i zapomnieć - świetna sprawa ;)
Ja też zaczęłam zamawiać soczewki w supplite. Porównywałam ich ceny z innymi sklepami i całkiem nieźle to wychodzi, a do tego przesyłka gratis, bo jeszcze mam dobrane kilka rodzinnych kosmetyków.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

GDZIE KUPIĆ SOCZEWKI?

26 gru 2017 - 11:41:00

Moja wada wzroku , jest dość skomplikowana dlatego wymaga odpowiednio i fachowo dobranej soczewki twardej. Taką pomoc otrzymałam od sklepu <moderacja> Ponadto mają bardzo przystępne ceny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-26 21:09 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Laptop dla kobiety