Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

e-papieros

6 minut temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

godzinę temu

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

GDZIE KUPIĆ SOCZEWKI?

14 maj 2014 - 11:32:04

ja kupuje na all ;) mam juz swojego sprawdzonego sprzedawce, bo raz kupilam u jednego to soczewki bardzo wysuszaly mi oczy, niby data byla w porzadku a ja sie czulam jakby byly przeterminowane :/

GDZIE KUPIĆ SOCZEWKI?

14 maj 2014 - 11:42:26

ja dopiero zaczynam przygodę z soczewkami. byłam na wizycie w vision expres i narazie na 3 miesiące mam zapas soczewek i wear. później pewno będę zamawiać na allegro,bo są dużo tańsze.

GDZIE KUPIĆ SOCZEWKI?

23 maj 2014 - 23:23:37

Ja na początku zamawiałam na allegro, a teraz zamówione w Supplite i jestem bardzo zadowolona i z ceny i z tego, że mi je sami co miesiąc wysyłają. Zamówić i zapomnieć - świetna sprawa ;)

GDZIE KUPIĆ SOCZEWKI?

23 maj 2014 - 23:41:08

ja zawsze szukam najlepszych okazji na ceneo.

GDZIE KUPIĆ SOCZEWKI?

23 cze 2014 - 11:18:36

Cytat
JowitaK-a
Ja na początku zamawiałam na allegro, a teraz zamówione w Supplite i jestem bardzo zadowolona i z ceny i z tego, że mi je sami co miesiąc wysyłają. Zamówić i zapomnieć - świetna sprawa ;)
Ja też zaczęłam zamawiać soczewki w supplite. Porównywałam ich ceny z innymi sklepami i całkiem nieźle to wychodzi, a do tego przesyłka gratis, bo jeszcze mam dobrane kilka rodzinnych kosmetyków.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

GDZIE KUPIĆ SOCZEWKI?

26 gru 2017 - 11:41:00

Moja wada wzroku , jest dość skomplikowana dlatego wymaga odpowiednio i fachowo dobranej soczewki twardej. Taką pomoc otrzymałam od sklepu <moderacja> Ponadto mają bardzo przystępne ceny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-26 21:09 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Laptop dla kobiety