Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

polecany dentysta

21 minut temu

wakacje last minute

42 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

farbujące spodnie

18 paź 2010 - 19:46:36

hej dziewczyny mam taki problem bo mam spodnie które farbuja i teraz zaczeła sie jesień wiec zaczynaja sie deszcze i snieg wiec one jak tylko poczują wilgoć to mi farbuja np buty a nie chce zniszczyc butów:( macie jakies sposoby zeby nie farbowały? słyszałam ze ocet chyba jet dobry ale co ja mam kupić kilka litrów oleju i je zamaczac w nich czy jak?
prosze o pomoc

farbujące spodnie

18 paź 2010 - 19:49:03

Nie aż tyle;) Ja dodaję dosłownie pół szklanki do płukania; później jeszcze przepieram w zapachowym płynie i jest ok:) Zresztą nawet bez tego - octowy zapach szybko wietrzeje. Polecam, bo pomaga:):):)

farbujące spodnie

18 paź 2010 - 19:49:28

mialam kidys takie farbujace, nogi mi normalnie farbowaly :/ kiedys pamietam sie na wf przebrałam a koleżanka do mnie "boże a co Ci sie w nogi stało ze takie sine masz?" ja patrze a moje nogi normalnie niebieskie _._" no i cóż prałam je bardzo często i trochę mniej farbowały ale i tak w końcu sie ich pozbyłam bo wieczorem zawsze musiałam po nich nogi szorować gąbką żeby to zeszło xD

farbujące spodnie

18 paź 2010 - 19:54:07

tez słyszałam o occie, ale moja siostra spróbowała tego sposobu, wypłukała je w butelce octu i nie pomogło, więc w końcu oddała spodnie do reklamacji i zwrócili jej kase

farbujące spodnie

18 paź 2010 - 19:55:09

Aha, jeszcze z trochę innej beczki - jak wypierzesz w occie to przy drugim praniu też uważaj - nie wszystkie ciuchy przestają farbować. Najlepiej ze dwa razy prać ręcznie i sprawdzić, czy pomogło. Jeśli nie - można powtórzyć akcję z octem. Jeśli za trzecim razem będą farbować - prawdopodobnie taka już ich "uroda". Co nie oznacza, że wszystko stracone - moja koleżanka oddała farbujące spodnie do sklepu w ramach reklamacji - oddali jej pieniądze (na metce nie było informacji, żeby prać je osobno, ani że farbują). Zawsze z nowym ciuchem można spróbować.

farbujące spodnie

18 paź 2010 - 19:55:30

Cytat
leia
Nie aż tyle;) Ja dodaję dosłownie pół szklanki do płukania; później jeszcze przepieram w zapachowym płynie i jest ok:) Zresztą nawet bez tego - octowy zapach szybko wietrzeje. Polecam, bo pomaga:):):)

napewno skorzystam z porady :) dziekuje:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdrada