Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

13 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.362
Ostrzeżenia: 1/5

GLUPIE DUPY!

29 wrz 2010 - 19:05:57

hej;) bylam dzis w sh na wyprzedazy:) chodze czasem do tego sklepu na wyprzedaz bo mozna znalesc ciuch ktory ma piekne guziki ktore moge sobie potem doszyc do czegos innego:)a w Bocianie guziki sa bardzo drogie 12zl za 2 ostatnio placilam. Wiec teraz chodze po wyprzedazach w sh. Ale nie o tym chcialam napisac... byly dwie laski ktore mialy pelno szmat bo inaczej tego nie nazwe i z takim textem jedna do drugiej: na szafie te glupie dupy kupia, ostatnio sprzedalam jedna za 40 zl a zalacilam 25gr... az mi szczeka opadla...a braly ciuchy rozciagniete,i tak sprane ze az szare jedna bluzka z zoltymi pachami....a one z tym na szafe na sprzedaz?? ja nie jestem zwerfikowana ,zamierzam dopiero to zrobic ale werfikacja powinna chronic przed takimi osobami. Zablokuja konto im, przeciez mogasobie nowe zalozyc..;/

GLUPIE DUPY!

29 wrz 2010 - 19:07:53

no cóż.... tupet to one mają :))

GLUPIE DUPY!

29 wrz 2010 - 19:09:41

masakra, wogole ze to ktos kupil..

GLUPIE DUPY!

29 wrz 2010 - 19:10:23

no niestety, ale niektorzy zrobią wszystko zeby zarobic.. a tak z ciekawosci to jak wyglądały, damulki jakies?

GLUPIE DUPY!

29 wrz 2010 - 19:10:28

ooooooo ale skoro te szmaty wyglądały tak źle to wątpię aby któraś szafiarka nie spostrzegła,że nie warto kurrrrr za 40zł no niezły biznes ;/;/;/

GLUPIE DUPY!

29 wrz 2010 - 19:11:22

gdzie rozum;/?!ciekawe jaką ktoś miał minę jak paczkę otworzył i zobaczyl te ich piękne ubrania;/

GLUPIE DUPY!

29 wrz 2010 - 19:11:33

Cytat
karotten
masakra, wogole ze to ktos kupil..

eh, zdjęcie mogło być tak zrobione by wyglądało bardzo korzystnie. Ja od ponad 2 lat jestem na szafie i cały czas boje się coś kupić...:)

GLUPIE DUPY!

29 wrz 2010 - 19:11:57

ble ;)

GLUPIE DUPY!

29 wrz 2010 - 19:12:45

Cytat
karotten
masakra, wogole ze to ktos kupil..
Może jakoś fajnie układają do zdjęć, albo photoshopem coś przy fotach majstrują...

GLUPIE DUPY!

29 wrz 2010 - 19:13:09

Ehhh co za szczerość...
ale fakt, niektóre osoby i tutaj wystawiają takie ciuszki, co widać po otrzymanych komentarzach, w których czasem dziewczyny dokładnie opisują stan ciuszka, który się do niczego nie nadaje. :/

GLUPIE DUPY!

29 wrz 2010 - 19:13:33

No cóż zamysł Szafy był taki, że dziewczyny i kobietki mają się wymieniać ciuszkami, których już hnie noszą albo wcale nie noszą z jakiś tam powodów. Ale niektóre mają taki tupet, że zakładają nieopodatkowane sh na Szafie. Myślę, że Administracja powinna zwracać uwagę na konta osób, które tylko coś sprzedają. Jeśli ma się tylko rzeczy sprzedane, a nic się samemu tutaj nie kupiło ani nic się nie wymieniło to administracja powinna usuwać konto, a przynajmniej zwracać uwagę tym osobom. Bo tutaj to się drugie Allegro robi niestety:(

GLUPIE DUPY!

29 wrz 2010 - 19:13:38

ale jaja

GLUPIE DUPY!

29 wrz 2010 - 19:13:49

tez sie pare razy spotkalam z takim tekstem w SH ;) a dziewczyny byly calkiem normalne raczej - zadne damulki , czy jakies paniusie. Normalne dziewczyny , jak kazda z nas .

GLUPIE DUPY!

29 wrz 2010 - 19:14:37

hehehehe no co Ty, serio piszesz, ze tak bylo? :D

GLUPIE DUPY!

29 wrz 2010 - 19:15:04

agata_szafa, nigdy by się nie nabrał, gdyby nie to, że takie oszustki najczęściej retuszują zdjęcia...:(
Stąd te liczne wątki, że bluzka na zdjęciu wyglądała ładnie, a po odebraniu okazało się, że to rozciągnięta, sprana, brudna szmata, nie wiem, jak można tak oszukiwać;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Macie może....