Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oszustka- która to już będzie?

27 wrz 2010 - 18:41:01

no właśnie, która to już będzie? ;/

Dziewczyna kupiła od mnie baleriny w sobotę, napisała, że od razu przelewa i żeby wysłała też od razu .. no ale poczta była u mnie już nieczynna więc umówiłam się z nią, że wyśle w poniedziałek rano.. po chwili piszę do mnie inna panna i pyta czy tamta czegoś od mnie nie kupowała, ja piszę że tak to ona opisuję mi swoją sytuacje, ze dziewczyna kupiła u niej dres adidasa za 270 zł (który już wysłała) !!
i też wysłała jej potwierdzenie przelewu tak jak mi, tylko że konta są z 2 innych banków( poniżej zamieszczam foto- jedno co mi wyslala a drugie co wyslala tej dziewczynie co kupila u niej dresy adidasa !!) ja razem z tatą stwierdzam, że to fałszywe! a jak wy sadzicie? na pw pomoge podac jej nick tej oszustki


na szczęscie nie wyslalam jej tych balerin.. ale szkoda mi tamtej dziewczyny co jej dres wyslala

Mi się czasem wydaję, że ja to nie mam szczęścia do tej szafy.......... albo przychodzą sprane ubrania, albo z dziurami, albo w ogóle .. ; /
<moderacja>





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-02 11:05 przez moderator.

Oszustka- która to już będzie?

27 wrz 2010 - 18:44:32

po 1 zdjeciu widac ze dane sa wklejone: np data ksiegowania i reszta maja lekko szary odcien a wszedzie jest biale tlo, a to dlatego ze potwierdzenie z banku ing nie jest na bialym tle tylko wlasnie na takim szarawym przynajmniej ja takie mam placac przez internet z ing.

Oszustka- która to już będzie?

27 wrz 2010 - 18:44:57

ona jest z Bolesławca?

Oszustka- która to już będzie?

27 wrz 2010 - 18:47:03

to ty nie widzisz ze to jest wklejone? -.- jak dajesz sie oszukac no to sorry , ale widac, ze laska sie nawet nie starala, zeby to jakos wygladalo...

Oszustka- która to już będzie?

27 wrz 2010 - 18:47:27

Tak pozatym, dziewczyny nigdy nie wysylacjie paczek poki nie zobaczycie pieniedzy na swoim koncie, bo to nie problem podrobic potwierdzenie.

Oszustka- która to już będzie?

27 wrz 2010 - 18:47:49

ehh dziewczyny czemu wy jestescie takie naiwne i wysylacie odrazu ....

Oszustka- która to już będzie?

27 wrz 2010 - 18:48:20

idz na policje, proste

Oszustka- która to już będzie?

27 wrz 2010 - 18:48:35

jedno i drugie jest podrobione ;/

Oszustka- która to już będzie?

27 wrz 2010 - 18:50:58

według mnie oba są podrabiane, chociaż to drugie troszke lepiej:( pierwsze to jakaś masakra:/ napewno nie jest prawdziwe...a co do drugiego to też nie mam wątpliwości bo dane nigdy nie są wklejane:((

Oszustka- która to już będzie?

27 wrz 2010 - 18:51:33

przecież nikt normalny nie wysyła przed otrzymaniem pieniędzy na konto. ja nie wiem.. tyle już osób zostało oszukanych, ale widzę że nadal jest dużo łatwowiernych.. przecież z tymi potwierdzeniami robią takie przekręty, że głowa mała. najpierw kasa, później wysyłka i nie ma sentymentów

Oszustka- która to już będzie?

27 wrz 2010 - 18:52:08

Cytat
kajusia1423
ona jest z Bolesławca?
tak

Oszustka- która to już będzie?

27 wrz 2010 - 18:52:45

Lec na policje, nie dosc ze naciąga to jeszcze podrabia takie rzeczy co tez jest nielegalne wiec dziewczyna bedzie miala podwojny problem.

Oszustka- która to już będzie?

27 wrz 2010 - 18:53:18

Witam,

tak na moje oko to masz rację , bo popatrz widnieje logo Banku PKO a przelew z Banku BPH a te dane z konta bankowego powinny być takie same. Dosyć to dziwne. A wiem bo pracuję w banku.

Pozdrawiam

Oszustka- która to już będzie?

27 wrz 2010 - 18:54:10

a i poprosze o jej nick na prv

Oszustka- która to już będzie?

27 wrz 2010 - 18:54:55

a po co wysylac cokolwiek przed otrzymaniem wpłaty. ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torby adidasa-są super!