Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dramat kobieta w wieku 50 lat...

06 wrz 2010 - 11:52:34

Cytat
aga39
moja prababcia ma 80 lat i pomyka w obcasach ;o sama jestem w szoku ;o fakt, jest głucha, słyszy tylko to co chce usłyszec, ale obcasy nosi ;p
no nieżle....:D babka mojego męza na 89 l. (do zadbanych nie należy ) ciągle gada ze jest ślepa heheheh i przypomniało mi się jak mi ostatnio powiedziała mialam na sobie białe spodnie tak mnie zlustrowała nie wytrzymała i mowi mi anka dlaczego ty bez majtek chodzisz? hahahhahahahhahahahhahah chryste panie i babka slepa ........głucha to nie jest słyszy nawet to co mowi sie za scianą w drugim pokoju :D:D:D
Cytat
anula23-23
Cytat
aga39
moja prababcia ma 80 lat i pomyka w obcasach ;o sama jestem w szoku ;o fakt, jest głucha, słyszy tylko to co chce usłyszec, ale obcasy nosi ;p
no nieżle....:D babka mojego męza na 89 l. (do zadbanych nie należy ) ciągle gada ze jest ślepa heheheh i przypomniało mi się jak mi ostatnio powiedziała mialam na sobie białe spodnie tak mnie zlustrowała nie wytrzymała i mowi mi anka dlaczego ty bez majtek chodzisz? hahahhahahahhahahahhahah chryste panie i babka slepa ........głucha to nie jest słyszy nawet to co mowi sie za scianą w drugim pokoju :D:D:D
znam też kobiete ktora ma 75l chodzi w szpilach, włosy zawsze eleganckie ,makijaz,ładnie ubrana ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-06 11:57 przez anula23-23.

dramat kobieta w wieku 50 lat...

06 wrz 2010 - 11:56:07

załozycielko watku..nie znam Ciebie itp,itd,ale Jesteś z leksza niesprawiedliwa..niekóre kobiety w tym wieku maja za sobą tyle przejść,tyle ciężkiej pracy ze ostatnie o czym myslą to zakładanie modnych fatałaszków,Twoja opinia jest zatem bardzo krzywdząca..nie powiem że nieraz kiedy patrzę np.na kobiety w kościele i widze całe rzedy "baranków" na głowie nie powoduje to u mnie uśmiechu...moja mama czy babcia tyle napracowały się w zyciu że je rozumiem i wcale nie potepiam za brak gustu,takze czasem 2 razy pomysl nim kogoś chamsko ocenisz..

dramat kobieta w wieku 50 lat...

06 wrz 2010 - 11:57:52

Wolisz takie babki?



dramat kobieta w wieku 50 lat...

06 wrz 2010 - 12:01:16

mnie bardziej obrzydza zaniedbane kobiety po ciazy....urodzą dziecko i tłumaczą sobie tym ze nie maja nawet 5 minut na regulacje brwi czy uzycie kremu :/ zakładaj porozciagane dresy i t-shirty, tłuste włosy z odrostami wiąża w byle jaki kucyk...ble.... a co do starszych kobiet touwazam ze i tak juz jest lepiej niz kiedyś ;) jest duzo zadbanych starszych babeczek zwłaszcza w wiekszych miastach :]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bungee !?