Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:32:37

nie wszystkie kobiety po 50tce tak wyglądają... moja mama ma 58 lat jest super zadbaną babką... ma modną fryzurkę, buty na obcasie, ładną biżuterię...:)

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:35:02

Moja mama ma prawie 50 lat a nawet nie wygląda na tyle.. ubiera sie ładnie, modnie, odpowiednio do swojej figury. Owszem ma krótkie włosy, obcięte na tzw. boba, ale bardzo jej to pasuje. Poza tym moim zdaniem krótkie włosy u starszych kobiet odejmują pare lat.

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:36:18

Cytat
martischa
Popatrz ile nastolatek jest zaniedbanych, za małe biustonosze z wylewającymi sie piersiami, spodnie koniecznie biodrówki a co tam, że tłuszczyk wypływa, cellulit ale mini musi być - no bo przecież ciepło. Wcale nie trzeba mieć 50 lat żeby wyglądać jak łachudra. Dziewczyny w ogóle są małokrytyczne wobec siebie

No właśnie, dla mnie to jest bardziej przerażające, zero samokrytyki. I wcale nie powiedziałabym, że takich bezkrytycznych nastolatek jest mniej, niż zaniedbanych dojrzałych kobiet. Myślę, że jest to niezależne od wieku.

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:39:56

odnosnie kobiet po 50-tce, jest różnie, kobieta która nie pracowała fizycznie tz, w polu w lesie czy na wsi, będzie wyglądała inaczej niz ta która jest aktorką, modelką,czy fryzjerka.Taka kobieta ,która wróci z pracy z pola czy lasu styrana jak wół to nie bedzie jej w głowie zrobić makijaż czy nakręcić sobie loczki.Znam takie osoby, to jest po prostu życie.............

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:44:15

Moja babcia ma 58 lat i jest bardzo zadbaną kobietą. Ma świetną figurę, nigdy jej w płaskich butach nie widziałam. Zawsze ma makijaż i starannie ułożone włosy. Do tego śmiga po internecie i interesuje się modą ;) tak więc nie wszystkie kobiety w tym wieku wyglądają tak, jak twierdzisz...

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:46:01

to zalezy, sa kobiety w tym wieku ktore ubieraja sie modnie i wygladaja calkiem dobrze :)

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:47:08

Cytat
getfreakyy
ciekawy wątek aczkolwiek troszkę inaczej bym sformułowała tekst i określenia w nim występujące ;)


też nieraz mnie to zastanawiało, może kobiety w tym wieku zamiast nowej fryzury chcą dać pieniądze swojemu dziecku by too kupiło sobie nową kurtkę itd, wydaję mi się, że każda kobieta mająca swoją rodzinę chce jej dać wszystko, a sama zapomina o sobie :)

Zgadzam się!

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:50:57

Moja mama i teściowa mają 50 lat - nie wyglądają, są zadbane, szczupłe, modnie ubrane :) Jak idę z mamą po ulicy to się za nami oglądają xD Owszem wiele kobiet jest zaniedbanych, może mają ciężką sytuację materialną, problemy... małe poczucie wartości...

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:50:58

moja mama skonczyla 50 lat 2 miesiace temu, ma krótkie czarne włoy <nie farbuje ;O > i ubiera sie elegancko (marynaki spodnice szpilki) bo tego wymaga jej praca i wcale nie uważam ze to problem każdej babki owszem zdażają sie wyjątki no ale i w naszym wieku mozna spotkac laski tego typu... nic nie poradzisz

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:51:33

Ja mam 57 lat i niech mi ktoś powie, że jestem zaniedbana (awatar).

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:52:58

Zgadzam się z niektórymi wypowiedziami, że starsi ludzie czasem wolą poświecić młodym, swoim dzieciom.. :) wtedy zapominaj o sobie :). No,ale to już ich sprawa... a co z twoim wątkiem to przesadziłaś. Ciekawa jestem jak ty się ubierasz.. : )

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:54:49

Słuchaj to ,że Ty widziałaś taką kobietę ,nie znaczy ,że nasze mamy ciocie znajome tak wyglądają. Moja mama ma 50 lat i się zawsze schludnie i elegancko ubiera,to ,że ma krótkie włosy nie znaczy ,że jest ttwoim wyrażeniem"wszystkie baby maja obciete wlosy na krotko wygladaja jak ostatnie lachudry to jakas paranoja przeciesz w tym wieku tez moglyby o siebie troche zadbac

mama miała przez całe życie długie włosy a potem zaczęła robić różne fryzurki. Jest fajną babką.

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:56:16

przesada nie wszytskie kobiety takie sa

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 18:00:43

Ale co Cie to obchodzi ? to jest tyllko i wyłącznie ich sprawa , może to nie wygląda jakoś sper ale to one nie dbają o siebie a nie Ty więc o co te całe halooo ?? dobra rada : ZAJMIJ SIĘ SOBĄ ! ;)

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 18:00:51

znam wiele kobiet w tym wieku tzn widuje i zadna nie wyglada tak jak w twoim opisie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kupic ten tel?