Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 22:35:36

jest takie przysłowie : gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść
co prawda to prawda, tam gdzie dużo bab to dużo kłótni!

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 22:43:33

Cytat
samorealizacja
Cytat
ilayla
no takie uroki wolności słowa ;)

bardziej "anonimowości" internetowej :))
Dokładnie, uważam że większość tych mądrych w realu by nie były tak wygadane... Poza tym wystawiamy tu swoje kreacje do opini i oceny innych, ale nie by narażać się na wulgaryzmy i ośmieszanie.. Czasem te "delikatne porady: dla innych są przykre i krzywdzące, ja wiele razy się z takimi spotkałam i czasem aż przykro to czytać.. Gryby tak nabrać szacunku do innych tego wontku by nie było..Ale to tylko moja skromna opinia:)
Pozdrawiam

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 22:57:02

Cytat
rozowepapucie
mnie z kolei drażnią idiotyczne wątki i zatrważająca nieznajomość ortografii oraz lenistwo objawiające się debilnymi skrótami myślowymi i brakiem interpunkcji (choć osobiście uważam, to za ograniczenie umysłowe)


Taa...ja natomiast uważam,że ktoś kto pisze zdanie z małej litery,stawia przecinki w niewłaściwym miejscu oraz nie używa kropek ( cóż za ironia do tej interpunkcji o której wspomniałaś) nie powinien "czepiac się" innych.Moim zdaniem najpierw trzeba zwrócic uwagę na siebie,pózniej dopiero oceniac innych. Bez urazy oczywiście:)

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 22:58:53

no i znowu się czepiacie siebie nawzajem :/. A autorka wątku chyba jest trochę przewrażliwiona na swoim punkcie, bo zaraz po napisaniu przeze mnie w tym wątku, wysłała mi bardzo nieuprzejmą wiadomość ;]

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 23:02:38

Przeczytałam Brak koturny-taka moda ?:)))) a chodzi o kulturę :)

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 23:03:44

zgadzam się!

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 23:06:06

Cytat
ilayla
no takie uroki wolności słowa ;)

odpowiedz na wszystkie pytania tegoż oto wątku :-))))

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 23:06:40

Cytat
agolek91
no i znowu się czepiacie siebie nawzajem :/. A autorka wątku chyba jest trochę przewrażliwiona na swoim punkcie, bo zaraz po napisaniu przeze mnie w tym wątku, wysłała mi bardzo nieuprzejmą wiadomość ;]

hipokryzja również często spotykana :) Co zrobić heh

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.866

Brak kultury ;) taka moda?

27 sie 2010 - 11:13:16

Cytat
DiabelRogaty
Hm... co w tytule było złego, że został zmieniony- ot mnie to zastanawia na daną chwilę :] Dziewczyna nazwała rzecz po imieniu (wrednym być), to ciach... ubrane w słowa ;)
Regulamin forum pkt 14
Poprzednie słowo można było zastąpić czymś bardziej wyważonym :)


Cytat
modna2009
cała szafa:)
Ośmielę się zwrócić uwagę, iż nie "cała Szafa".
Jest tu wiele osób bardzo kulturalnych, zatem wrzucanie wszystkich do jednego wora jest po prostu nie na miejscu.
_____________________

Rażący brak kultury w wypowiedziach na forum można raportować, a Moderatorzy zrobią swoje.
Niestety na niektóre wypowiedzi nie ma rady :(
Ktoś, kto jest po prostu złośliwy - takim zapewne pozostanie.
Zatem nie warto przejmować się np. komentarzami.
Pamiętajmy - człowiek posiada rozum, tak więc złośliwe wypowiedzi potrafi wyłapać i nie brać ich pod uwagę :)
A osoby, które wystawiają złośliwe komentarze itp. pokazują jak zostały wychowane i w ten sposób same sobie robią złą opinię :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-27 11:18 przez tanessa.

Brak kultury ;) taka moda?

27 sie 2010 - 13:42:13

Cytat
agolek91
no i znowu się czepiacie siebie nawzajem :/. A autorka wątku chyba jest trochę przewrażliwiona na swoim punkcie, bo zaraz po napisaniu przeze mnie w tym wątku, wysłała mi bardzo nieuprzejmą wiadomość ;]

hahaha własnie takie coś mnie smieszy :)
pozdrawiam Cie gorąco i poprostu nie pisz już do mnie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomóżeci mi znaleźć taką torbę?