Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:09:33

Cytat
rozowepapucie
mnie z kolei drażnią idiotyczne wątki i zatrważająca nieznajomość ortografii oraz lenistwo objawiające się debilnymi skrótami myślowymi i brakiem interpunkcji (choć osobiście uważam, to za ograniczenie umysłowe)

dokładnie! głowa boli od czytania takiego słowotoku, jaki zaprezentowała nam autorka wątku. a jak czytam "puźniej, jóż," itp to zastanawiam się, gdzie ja jestem? w przedszkolu lepiej piszą...

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:09:58

popieram. moze wyzywaja sie tutaj, bo normalnie by nie potrafiły? nie warto sie przejmowac ;)

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:11:13

bo tu większość profesorek jest, które myślą że wszystko wiedzą. ;] pf. takie to żałosne
czasem żałuję że od szafy jestem uzależniona

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:12:07

Cytat
rozowepapucie
mnie z kolei drażnią idiotyczne wątki i zatrważająca nieznajomość ortografii oraz lenistwo objawiające się debilnymi skrótami myślowymi i brakiem interpunkcji (choć osobiście uważam, to za ograniczenie umysłowe)

Dosłownie. Czasem nieźle muszę się napocić, żeby rozszyfrować jakieś db, Cb, koch, loff.
Przepraszam, ja wiem, że język polski jest uważany za jeden z najtrudniejszych, ale jednocześnie jest on przecież piękny :) więc przestańcie robić z siebie osoby sprawne inaczej, bo to jest już nie tyle śmieszne, co po prostu żałosne.

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:12:32

ech, niestety muszę się zgodzić. prowokacje, czepialstwo, wciskanie wszędzie swoich niepotrzebnych "trzech groszy". tutaj nawet wątki typu "czy podobają się Wam te buty?" nie mogą istnieć bez obowiązkowej kłótni, hasełka "co za głupi wątek......żal" i odpowiedzi "jak nie chcesz to nie czytaj ;/". cóż, oto Szafa.

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:14:38

Hehe tak.. niestety tak jest, ostatnio wyjątkowo wkurzyła mnie jedna szafiarka niby powinnam to olać ale przez nią zepsuł mi się cały dzień heh ;) wystawiłam na szafie oryginalny zegarek D&G z certyfikatem itp dałam mu najniższą cenę jaką mogłam coś powyżej 300zł pomimo tego, że w sklepie kosztował i kosztuje 1025 zł.. Po prostu przez pewien okres nosiłam go dużo i mi się przejadł a wole go sprzedać niż ma leżeć, chwile po wystawieniu oczywiście dostałam komentarz, że takie same są w Turcji czy tam Tunezji za kilka groszy w przeliczeniu na nasze ok. 100zł i że oczywiście chcę zarobić na szafie.. Zabolało mnie to ponieważ akurat nigdy w tych krajach nie byłam i nie mam pojęcia, czy tam takie zegarki są czy ich nie ma.. A akurat nigdzie na szafie czy na all nie widziałam go po cenie schodzącej poniżej 500 zł więc uważam, że na szafie niektóre dziewczyny są po prostu zazdrosne, zawistne i chyba skrzywdzone przez los...

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:16:02

Uważam, że jest tu więcej ludzkiej głupoty i ignorancji, a tę warto piętnować.

Jeśli ktoś wprowadza jakiś (mniej lub bardziej kontrowersyjny) temat i liczy na same przychylne opinie, to chyba ma coś nie po kolei.
Inna sprawa to to, że wiele osób tutaj nie ma w sobie za grosz kultury i nie potrafi kulturalnie wyrażać swojej opinii.

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:16:37

Wrednym być- to już mankament charakteru.
Ale bycie ci*ą na topie nigdy nie było.
Swoją drogą, nie rozumiem co macie do wolności słowa- cała filozofia polega na tym, by wyrażać własną krytykę bez zbędnych emocji, a jak ktoś bluzga, wyśmiewa i tak dalej... to co się martwisz? Nie ty jesteś marginesem społecznym i nie masz językowej patologii. Na chama i prymitywa wystarczy nie reagować, a większość dolewa oliwy do ognia- jak już dolewasz, to trzymaj wiadro wody za sobą, jak tego nie potrafisz- nie zaczynaj, proste jak budowa cepa.

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:17:12

Niestety takie czasy;]

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:22:35

Hm... co w tytule było złego, że został zmieniony- ot mnie to zastanawia na daną chwilę :] Dziewczyna nazwała rzecz po imieniu (wrednym być), to ciach... ubrane w słowa ;)

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:33:45

Cytat
agolek91
Cytat
rozowepapucie
mnie z kolei drażnią idiotyczne wątki i zatrważająca nieznajomość ortografii oraz lenistwo objawiające się debilnymi skrótami myślowymi i brakiem interpunkcji (choć osobiście uważam, to za ograniczenie umysłowe)

dokładnie! głowa boli od czytania takiego słowotoku, jaki zaprezentowała nam autorka wątku. a jak czytam "puźniej, jóż," itp to zastanawiam się, gdzie ja jestem? w przedszkolu lepiej piszą...

o coś takiego mi chodziło.
Byle by cos napisać do czegoś sie przyczepić.
wtrącić swoje 3 grosze pomądrzyć się troche
oczywiście nie na temat :)
ale często włąsnie takie "gwiazdeczki " chcą gdzies zabłysnąć ;)
i nie przypominam sobie żebym gdzie kolwiek napisała słowo "JÓż" "puźniej"
no to już wiecie o co mi chodziło?
jesli wam sie cos nie podoba załóżcie swój temat o tym co wam sie nie podoba i was drażni.
Pozdrawiam wszystkie zołzy pragnące błyszczeć :)

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:39:33

chędożyć takie osoby i tyle;P

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:42:24

Zauważmy teksty dziewczynek na portalach społecznościowych: "Patrz na mnie i nie dotykaj" "nie zadzieraj z suką " itd. smutne

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:44:17

widze że większość z was mnie rozumie ;)dzięki!

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:50:52

Oj tak. Czasem odwiedzam szafę jednej dziewczyny. Jest ładna, ale chwilami kiczowato się ubiera, przesadza z dodatkami, kolorami i przykrótkimi kieckami. Ktoś napisał, że jest ładna ale powinna coś tam zmienić bo za bardzo do jej figury nie pasuje, a dziewczyna zamiast przeczytać i przyjąć z twarzą krytykę, wypisuje, że ta co ją skrytykowała jest zapewne zazdrosna, brzydka i gruba i sama nie może w takich ciuchach chodzić, że pewnie jest szkaradna i dlatego nie ma zdjęć w szafie...żeby to było raz, ale za każdym razem jak ktoś napisze nie tak jak ona by chciała to leci z wyzwiskami. Ktoś coś kulturalnie napisze a ona z buzią.
Ogólnie jak kogoś się tu skrytykuje to zapewne brzydki i gruby, głupi, niedowartościowany.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

do osób oszukanych