Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wredne i fałszywe?

24 sie 2010 - 18:45:13

macie mnie juz pewnie dosyc no ale co tam lubię się dzielic na forum moimi spostrzeżeniami. wiec dziś natknęłam się na wątek o blondynkach i brunetkach dziewczyna tam pytała które są bardziej ..hot,, i znowu za uwarzyłam że rude kobiety są w tej,,selekcji,, omijane xD fakt może naturalnych rudzielców jest u nas mało no ale jednak fakt faktem przyciągają też uwage:D no ale mniejsza z tym do rzeczy spora cześć osób słysząc słowo ruda lub rudy od razu widzi obraz piegowatego rudzielca o wrednym charakterze a ja sie z tym nie zgodzę jestem ruda naturalnie i nie uważam siebie za brzydka jestem w sam raz, ale właśnie często ludzie kierują się stereotypami ze blondynki są głupie rude to fałszywe s**** itd a nie patrzą na charakter człowieka. moim zdaniem przecież nieważne czy człowiek ma kolor włosów rudy blond czy czarny ważne przecież jakim jest człowiekiem i tyle.

wstawie 2 zdjęcia moje aby pokazać ze pomimo bycia rudą jestem w miarę ładna:)
a co do wredności no fakt jestem ale to dla tych co zasłużą ale fałszywa nigdy nie byłam i nie bede:)

i nie chcę chwalić się zdjęciami itd bo nie oto mi chodzi :) ogólnie chodzi mi oto że ludzie coraz większą wagę przywiązuja do wyglądu niż do charakteru.



wredne i fałszywe?

24 sie 2010 - 18:47:15

Masz bardzo ładne włosy ;)

wredne i fałszywe?

24 sie 2010 - 18:47:48

tez mam rude i tak, jestem wredna jak pies:)dlatego wlasnie zrobilam sobie rudy zeby nie bylo watpliwosci ze bez kija nie podchodz:)

wredne i fałszywe?

24 sie 2010 - 18:49:10

PIĘKNY KOLOR!!! też chcę:( niestety farbowanym rudzielcem jestem i w życiu takiego "irlandzkiego" rudego nie osiągnę:(

wredne i fałszywe?

24 sie 2010 - 18:49:27

Bo ludziom to się niestety, ale w dupach już przewraca...

wredne i fałszywe?

24 sie 2010 - 18:49:49

Cytat
ewa_mimi
tez mam rude i tak, jestem wredna jak pies:)dlatego wlasnie zrobilam sobie rudy zeby nie bylo watpliwosci ze bez kija nie podchodz:)


no czyli wredność tyczy sie charakteru a nie koloru włosów:)

wredne i fałszywe?

24 sie 2010 - 18:50:25

Cytat
ewa_mimi
tez mam rude i tak, jestem wredna jak pies:)dlatego wlasnie zrobilam sobie rudy zeby nie bylo watpliwosci ze bez kija nie podchodz:)


padłam hahahahahaha

wredne i fałszywe?

24 sie 2010 - 18:50:31

jakie piekne włosy....zazdroszcze:) sama mam ochote stać sie rudzielcem...ale jakoś odwagi mi brak

a co do spostrzeżeń...wiele w nich prawdy

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.329

wredne i fałszywe?

24 sie 2010 - 18:52:14

A mnie się rudy kolor podoba :-) Kiedyś myślałam o przefarbowaniu swoich włosów...ale niestety nie będzie mi ten kolor pasował gdyż mam ciemną karnację typowo ,,cygańską ,, :-D

wredne i fałszywe?

24 sie 2010 - 18:52:46

Cytat
rudziutka17
Cytat
ewa_mimi
tez mam rude i tak, jestem wredna jak pies:)dlatego wlasnie zrobilam sobie rudy zeby nie bylo watpliwosci ze bez kija nie podchodz:)


no czyli wredność tyczy sie charakteru a nie koloru włosów:)

ale z nikąd sie nie wziely ogólne stereotypy, cos w tym jest, mówie ci:)kolorem tylko potwierdziłam swoj charakter, (bo ludzie mnie wku...:)

wredne i fałszywe?

24 sie 2010 - 18:52:49

Miałam jedną koleżankę na studiach. Była naturalnie ruda i piegowataaaa i fałszywa przez duże F ;]

wredne i fałszywe?

24 sie 2010 - 18:53:00

ładne masz włosy :)
ale skromnością to nie grzeszysz! :D

wredne i fałszywe?

24 sie 2010 - 18:53:03

Treść posta została usunięta automatycznie

wredne i fałszywe?

24 sie 2010 - 18:54:03

Zazdroszczę tych twoich ognistych włosków. Super skręcone i kolor jak malowany;)

wredne i fałszywe?

24 sie 2010 - 18:54:17

Cytat
ewa_mimi
Cytat
rudziutka17
Cytat
ewa_mimi
tez mam rude i tak, jestem wredna jak pies:)dlatego wlasnie zrobilam sobie rudy zeby nie bylo watpliwosci ze bez kija nie podchodz:)


no czyli wredność tyczy sie charakteru a nie koloru włosów:)

ale z nikąd sie nie wziely ogólne stereotypy, cos w tym jest, mówie ci:)kolorem tylko potwierdziłam swoj charakter, (bo ludzie mnie wku...:)


hehehe:D
Cytat
xnynciaa
ładne masz włosy :)
ale skromnością to nie grzeszysz! :D

tzn?:D a najlepsze że umnie w rodzinie rudzielców niema:D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-24 18:56 przez rudziutka17.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NIEZDECYDOWANA!