Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 16:30:52

Mam 176 cm i ogromny problem z kupieniem spodni. Jeżeli są dobre w pasie i w biodrach to są za krótkie :( Kupowanie spodni to dla mnie koszmar :( Ale mam baardzo długie nogi, więc śmiało mogę nosić wszystkie spódniczki :) W szkole mówią na mnie "żyrafa" albo "wieża", ale ja sikam na to ciepłym moczem i się nie przejmuje - niech gadają co chcą, mi wysoki wzrost bardzo pasuje :)

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 16:34:25

176 cm. Spotkałam się z moim obecnym Narzeczonym pierwszy raz miałam jeszcze obcasy to jego reakcja była nastepujaca : :O:O:O:O ;p

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 16:38:26

Matko ja mam 175 i boje sie nosic wiekszych niz 4 cm :) dalej nie moge sie przekonac a tak bardzo mi sie to podoba ze szok!!

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 16:42:31

Ja mam 180 cm i idę teraz do 3 gim i nie chce już rosnąc :)

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 16:42:33

witam, podobnie jak koleżanki też nie mogę narzekać na cm-try;) 180, mam 26 lat, w swoim wzroście widzę tylko atuty..no może poza jednym....faceci najwyraźniej zatrzymali się w ewolucji...;) heh pozdrawiam wszystkie KLUBOWICZKI:)

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 16:53:48

21 lat od 8 latn przeciągnęłam z 178 do 180 i przy tym pozostałam, mam nadzieję, że już nie urosnę;D już starczy.
Szpilki na maximum 6cm( zagrożenie żylakami:P). Problem ze spodniamji był, opisywałam go na poprzednim wątku, potem kupowalam getry z zapietkami(jak nosila Peggy ze Świata wg Budnych:P) i było ok, teraz jest lato to caly czas spodniczki i krótkie spodenki ;).
ostatnio znajduję na zwykłych targach dzinsy rurki, rozmair xl, l (zalezy od producenta) i nawet na dlugość są dobre, w pasie też.. za to wszystkei sieciowki tymu orasy, reserved , zara itp calkowicie mi nie leżą, sa po 100, 150 zł a dopasowac sie nie moga, mam wrażenie że szyte są tylko na baaaaaaaaaaaaaaaaardzo szczuple dziewczyny:(.w sumie gruba nie jestem ale ciałko mam.

a ile macie długości nóg? ja mam 93 centymetry do pachwin , do kosci biodrowych 106/ Wpisujcie swoje rozmiary:)

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 17:06:31

Cytat
panika
a ile macie długości nóg? ja mam 93 centymetry do pachwin , do kosci biodrowych 106/ Wpisujcie swoje rozmiary:)

właśnie się pomierzyłam ;) 176cm, 108cm do biodra.

zauważyłam że z wiekiem dziewczyny zaczynają doceniać swój wzrost, jak chodziłam do szkoły to też miałam z tym problem że jestem taka chuda i że mnie wyśmiewają a dziś wiem że to było z zazdrości, miałam takie głupie "koleżanki" same śmieszne pulpety gnębiące ładne dziewczyny.... no ale najważniejsze że z tego wyrosłam i życzę tego wszystkim "żyrafom" i "wieżom" :)))))))

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 23:03:35

ja mam 178 i noszę dumnie obcasiki :D

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 23:29:58

mam 175 cm wzrostu i szczerze to sie ciesze :) jezeli chodzi o znajomych to nie mam problemu z byciem wyższą. w gim troche byl problem bo wszyscy byli duuzo nizsi ode mnie i przez to zaczelam sie garbic i mam dosc widoczna skolioze od przystawania przy nich ;D:P dzisiaj kupilam sobie kolejne szpileczki :) co prawda nie za wysokie bo 7cm bez platformy ale i tak czuje ze beda sie duper prezentowały. tak samo jak Ty mam rozmiar S nie tylko spodni czy bluzek ale i stanika... calkowite XS :/.... mowi sie trudno nic na to nie poradze. nadrabiam dlugimi nogami +zgrabnymi :) i ładna talia :)

a co do jakis dziwnych smiesznych czy nie typowych sytuacji to owszem zdazaja mi sie z jednego powodu. mam chłopaka w swoim wzroscie i czasami zdaza nam sie slyszec docinki ze z daleka widac ze Onn jest nizszy. szczerze to ja sie tym nie przejmuje ale On za to bardzo :) Takie sa uroki jak w wieku 12 lat zaczyna sie chodzic na siłowniee :P

Z Powazaniem -Wysoka, nie duża :PP

KLUB WYSOKICH

28 lip 2010 - 18:42:02

19 lat i 180 cm. Już pewnie więcej nie urosnę... ;)
Problem z kupieniem spodni ogromny...

KLUB WYSOKICH

28 lip 2010 - 18:51:11

Mam 176cm , bardzo chciałabym nosić szpilki, ale wg moich znajomych śmiesznie to wygląda, poza tym nie potrafię w nich chodzić:p Największym minusem jest jednak to, że mój Chłopak jest niższy ode mnie:D (nawet kiedy nie mam na sobie szpilek) :P

KLUB WYSOKICH

30 lip 2010 - 11:00:57

Cytat
pocahontas1987
178cm:) hmm smieszne sytuacje raczej nie tylko czasem teksty ale Ty wysoka jestes:)
a tak to za jedyny minus uwazam ze nawet jak jestem nizsza od kogos o np 5cm to i tak mi sie wydaje ze jestem wyzsza:D
buty na obcasie nie-nie lubie a problemu z ciuchami nie mam jeansy nosze 29-30/34 bluzki s

hah mam tak samo... ;) Po prostu wydaje mi się, że jestem najwyższa mimo, że wcale tak nie jest ;]

KLUB WYSOKICH

31 lip 2010 - 18:09:04

183cm, i jedyny problem to za krótkie spodnie ;p obcasy i tak nosze od czasu do czasu ;)

KLUB WYSOKICH

31 lip 2010 - 18:28:18

Witaj.Moim zdaniem nie ma się czego wstydzić,dziewczyny wysokie mają duże powodzenie u facetów,ze względu na długie nogi...Ja mam 175cm wzrostu,kocham szpilki nie wyobrażam sobie życia bez szpilek...3 lata temu byłam w Niemczech i założyłam ,czarne szpile do tego platformy,widziałam jak ludzie różnego pochodzenia patrzą na mnie z podziwem hee..miałam wtedy ponad 2 metry,wiesz jak było fajnie patrzeć tak na wszystkich ""z góry"".Osobiście polecam szpilki i sama też je noszę.POZDRAWIAM WSZYSTKIE WYSOKIE LASKI.

Cytat
aniusia2912
Witaj.Moim zdaniem nie ma się czego wstydzić,dziewczyny wysokie mają duże powodzenie u facetów,ze względu na długie nogi...Ja mam 175cm wzrostu,kocham szpilki nie wyobrażam sobie życia bez szpilek...3 lata temu byłam w Niemczech i założyłam ,czarne szpile do tego platformy,widziałam jak ludzie różnego pochodzenia patrzą na mnie z podziwem hee..miałam wtedy ponad 2 metry,wiesz jak było fajnie patrzeć tak na wszystkich ""z góry"".Osobiście polecam szpilki i sama też je noszę.POZDRAWIAM WSZYSTKIE WYSOKIE LASKI.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-31 18:41 przez aniusia2912.

KLUB WYSOKICH

05 sie 2010 - 23:21:36

175 cm wzrostu + bardzo długie nogi = wszystkie spodnie za krótkie :)
czasem zdarzy się, że któreś mam dobre, ale zazwyczaj po pierwszym praniu stają się przykrótkawe.

i przyznam się, że noszę i szpilki i koturny, nawet do 10cm, bo uwielbiam takie buty i uważam, że skoro mi to nie przeszkadza, to czym się przejmować?
szpilki pięknie wydłużają i podkreślają zgrabne nóżki kobietki :)).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak przekonac rodzicow do wyjazdu na wakacje? wiek-24