Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 09:12:51

176 ;]

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 09:23:42

ja mam 182 chyba :) buty jak buty , bo deichman ma duzy wybór rozmiarówek, bluzki maja długie rękawy w top secrecie, ale najgorsze jak dla mnie kurtki, płaszczyki... koszmar :)

zweryfikowana
Posty: 884
Ostrzeżenia: 1/5

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 09:31:10

172cm :)
+ dłuuuugie nogi
+chuda i zgrabna -tak mówią mi niektórzy
+ super wyglądam w rurkach,legginsach, rajstopach
+ nie mam problemu z wybieraniem spodni bo noszę rozmiar 36 ,a z bluzkami też nie bo noszę L <jak ktoś ma nowe spodnie marmurki ,ciemne jeansy i jasne przecierane rurki i bluzki z house prosze pisać na priV >
+/- jak włożę spódniczkę i czarne lub białe zakolanówki to od razu gapa na mnie xD
- nie mogę nosić obcasów bo za duża jestem i problem z nogami mam
- czuję się jak żyrafa przy niektórych
-mam celulit lekki na udach ;/
- za szybko rosnę i mam dlatego problemy z sercem <tak lekarz powiedział>

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 09:35:17

180 i nie nosze szpilek ze spodniami nie mam wogule problemu tylko kurtki jakies takie kruciutkie troche:]

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 09:40:41

180 :) i noszę szpilki , wzrost mi nie przeszkadza...innym pewnie tak bo się zawsze patrzą :D ale dla mnie jest atutem.a
z ciuchami da się kombinować :) na niskich facetów na szczęście nigdy nie trafiam :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-27 09:44 przez drabina20.

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 09:41:50

Mam 175 cm wzrostu, lubie wysokie szpilki mianowicie od 11 cm w zwyż, ale nie nosze na codzień ponieważ jeste w nich OGROOOMNA mianowicie mam ok 186 czasami 188, na szczescie mój mężczyzna jest bardzo wysoki :D

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 10:28:39

Dobra dziewczyny na Wasze życzenie poprzeczka podskoczyła do 175cm!
A i jeszcze te które były wcześniej niech zostaną ;*



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-27 16:10 przez Malajka90.

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 15:30:34

Cytat
paulinam10i15
Ja mam 165 cm. Mogę się zapisać? ;) Czuję się wysoka ;(
Raz spotkałam się z taką uwagą na mój temat: A co ty w dzieciństwie tyle drożdży jadłaś? albo jak chodzę w szpilkach takich do 10 cm to są uwagi typu: taka wielka i jeszcze takie obcasy zakłada, bo wtedy mam prawie 175 cm ;(

hahahah to chyba jakaś prowokacja :D

ja w szpilkach mam ponad 180 i jakoś nikt mnie nie krytykuje a mieszkam na wsi gdzie psy dupami szczekają :)
kurde jak mnie to bawi taka małomiasteczkowość, z tłumu się nie wyróżnisz bo wstyd... komu wstyd? wstyd to jakbyś chodziła z dupą na wierzchu do kościoła a nie w wysokich butach :/ heloooołłł????? :D

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 15:33:37

ja w szpilkach mam ponad 180 i jakoś nikt mnie nie krytykuje a mieszkam na wsi gdzie psy dupami szczekają :)
[/quote]

psy dupami szczakaja 1 slysze ahahahaa dobre ;)

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 15:40:24

Prawdziwy Klub Wysokich ( do którego zresztą należę z racji swoich 185 cm wzrostu ;] ) przyjmuje dziewczyny od 180 cm - 175 cm nie jest czymś nadzwyczajnym i takie osoby raczej nie mają problemu z ciuchami. :)
Jeżeli jesteś szczuplutka i masz powyżej 180 cm to niżej podaję listę przydatnych marek , które nie nadwyrężają budżetu :

*House ( mają spodnie w wersji long - rozmiarówka zaczyna się od XS , mają też sklep online, wystarczy wpisać w google)
*Vertus, Jukon - tańsze firmy produkujące jeansy do długości 36 ( czyli od 185cm, dziewczynom o wzroście 180 cm spokojnie wyystarczy L34 )
*Amitsu - w kolekcjach New Yorkera nawet taka żyrafa jak ja zwykle dostanie coś na siebie - teraz są wyprzedaże, także przy odrobinie szczęście i za 39,90zł się dorwie spodenki, ta sama kolekcja posiada w niektórych modelach bardzo długie rękawy
* Big Star, Wrangler - oczywiście podczas wyprzedaży :)) kilka dni temu kupiłam spodnie BS za 79 zł W28/L36 - uważam, że jak za jeansy to cena fajna
* jeżeli któraś ma problem z butami to na stronie białebuty.com można je zrobić na miarę - skórzane czy sztuczne, wedle życzenia i w dobrych cenach jak za skórę.

Na razie tyle, jak coś sobie przypomnę to dopiszę :)

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 15:49:16

Cytat
laurengibbs
Cytat
myempress
Aż nabrałam checi żeby nosic szpilki bez wzgledu co beda sobie ludzie mysleli ;)

ja chyba tez ;D

i ja również!!! 176cm;)

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 15:51:03

Ja mam 170cm akurat sie załapałam hehe ;)

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 16:24:12

A ja mam 170 cm wzrostu i jak założe szpilki ( mam jedną parę ) to normalnie nasz Warszawski Pałac Kultury i Nauki :-D
Wiem, wiem, że teraz mnie objedziecie :D
No ale co mam poradzić, że otaczają mnie w szkole ludzie ledwo 160 wzwyż ? i przez to nabawiłam się skoliozy, bo żeby nie odstawać to chodziłam przy nich zgarbiona :/ Ale już po woli jestem na etapie zaakceptowania siebie :)

Pozdrawiam wszystkie wysokie szafowiczki :-D

P.s. Niestety, nie mam zdjęcia nóg, nie pokaże :(

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 16:26:58

dołączam sie ;)
mam 175 i jak na ten wzrost mała stope - 38. wiele osob mowi mi, ze dziwi sie , ze sie jeszcze nie połamałam z tak mała stópką ; ) chciałabym sie przełamac i czesciej chodzic w obcasach, ale chyba potrzebuje do tego jeszcze czasu ;)

zweryfikowana
Posty: 1.458
Ostrzeżenia: 2/5

KLUB WYSOKICH

27 lip 2010 - 16:29:59

177:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Allegro- problem