Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 292
Ostrzeżenia: 1/5

KLUB WYSOKICH

26 lip 2010 - 21:14:52

Yo! :D:D
ja mam 171 i 17 lat xD W szpilkach chodze, ale sie przewracam :D Spoko, jeszcze sie naucze, mam czas :D Żadnych sytuacji śmiesznych nie miałam ale wiele facetow ogląda sie kiedy ide w spódniczce za moimi nóżkami :D Kocham te moje 2 kłody :))

KLUB WYSOKICH

26 lip 2010 - 21:16:00

178cm:) hmm smieszne sytuacje raczej nie tylko czasem teksty ale Ty wysoka jestes:) a tak to za jedyny minus uwazam ze nawet jak jestem nizsza od kogos o np 5cm to i tak mi sie wydaje ze jestem wyzsza:D buty na obcasie nie-nie lubie a problemu z ciuchami nie mam jeansy nosze 29-30/34 bluzki s

KLUB WYSOKICH

26 lip 2010 - 21:17:02

O proszę! Nagle wszystkie są wysokie... ;d

KLUB WYSOKICH

26 lip 2010 - 21:17:22

Ja mam 175 cm, ważę 53 kg
aktualnie chce przytyc:-)
ubrania najczesciej s-m i nie mam problemu z dlugoscia spodni;p

KLUB WYSOKICH

26 lip 2010 - 21:18:32

ja mam 18 lat i 178 wzrostu :) ważę 55 (parę dni temu było 57, ale schudłam bo chorowałam trochę), a mój rozmiar to:
góra - S/M
dół M/L

a z moim wzrostem raczej żadnych ciekawych sytuacji nie było, oprócz tego że na spotkaniach rodzinnych lub w nowym towarzystwie każdy mi powtarza "ale ty wysoka jesteś, idź na modelkę" czy coś w tym stylu :) no i ostatnio byłam na weselu z chłopakiem, on ma akurat niskich kolegów, najwyższy miał 175 cm to też każdy do mnie "jaka ty wielka jesteś"... taka duża się wtedy czułam, nie chodzi o wzrost tylko ogólnie, bo zamiast "wielka" wolałabym usłyszeć że jestem wysoka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-26 21:20 przez muzyn.

KLUB WYSOKICH

26 lip 2010 - 21:19:03

ja mam 172 cm, zawsze miałam problem, żeby "nie odstawać" od koleżanek, nawet chłopcy byli albo mojego wzrostu, albo niżsi. Źle się z tym czułam, ale na szczęście trafiłam na super-faceta koszykarza ;) Dziś jest moim mężem, ma równiutko 2 metry i przy nim jestem małą kruszynką ;P Choć nie noszę wysokich obcasów, przy nim mogłabym z powodzeniem założyć szpile 15 cm :)

KLUB WYSOKICH

26 lip 2010 - 21:19:39

ja mam 171 cm i 14 lat ; d jestem jedną z wyższych dziewczyn w klasie ;D ale oczywiście są wyższe ;]
wcale mi to nie przeszkadza ;) czasami wysoki wzrost ma swoje plusy ;d

KLUB WYSOKICH

26 lip 2010 - 21:21:28

Wpisuję się z moimi 175 cm wzrostu :) Sytuacji ekstremalnych nie miałam, bo kumpela ma 184 cm i to przeważnie na niej skupiała się 'żyrafowa' uwaga ;) Raz jeden jedyny czułam się dziwnie, gdy na randkę w ciemno założyłam wysokie obcasy, w związku z czym górowałam nad potencjalnym/ przyszłym/ niedoszłym facetem :P Coś tam skomentował, że głupio się czuje z taką wysoką dziewczyną na spacerze, bo wszystkie jego koleżanki są niskie i przyzwyczaił się do patrzenia w dół ;) Mimo to jakoś romansowaliśmy prawie 3 lata więc de facto nie uważam wzrostu za czynnik przekreślający happy end ;)

KLUB WYSOKICH

26 lip 2010 - 21:22:39

Dziewczyny to może pomożecie mi dobrać suknię ślubną do moich gabarytów? ;]

KLUB WYSOKICH

26 lip 2010 - 21:23:02

Ja mam 176 cm :) uważam, że przy takim wzroście szpilki jeszcze lepiej eksponują długie nogi :) Pracuje w sklepie i gdy stoję za ladą wszyscy tylko zaglądają i pytają czy stoję na jakimś podeście czy naprawdę jestem taka wysoka :) również nie mogę się przestać śmiać gdy faceci oglądają się za mną żeby zobaczyć czy mam obcasy :) no i oczywiście jak większość wysokich dziewczyn mam skłonność do niższych chłopaków :):) pozdrawiam wszystkie długonogie ;)

niezweryfikowana
Posty: 292
Ostrzeżenia: 1/5

KLUB WYSOKICH

26 lip 2010 - 21:23:48

O masakra a teraz mi sie przypomniało że znam dziewczynke z 1 gim, która ma 179. Ciekawe ile będzie miała potem.. Strasznie wysoka jak na swój wiek!

KLUB WYSOKICH

26 lip 2010 - 21:24:14

175 wz lat 18 . :)


Ze spodniamy wspomnianymi przez Ciebie mam duzy problem, bo nogi mam długie a noszę S/M rozmiar - muszę kupowac minimum L bo wszystkie mniejsze sięgają mi do kostek , kupuję L-ki, później przerabiam w domu i śmigam :).


Chociaz są wyjatki i mam kilka par spodni S-ki, i są wręcz idealne ! :)))

niezweryfikowana
Posty: 292
Ostrzeżenia: 1/5

KLUB WYSOKICH

26 lip 2010 - 21:25:35

Cytat
Malajka90
Dziewczyny to może pomożecie mi dobrać suknię ślubną do moich gabarytów? ;]

a jakże że pomożemy :d masz już jakieś propozycje czy mamy ci pomóc szukać ? :P O i oczywiście gratuluje!:*

KLUB WYSOKICH

26 lip 2010 - 21:27:28

Dziękuję ;)
Raczej pomóc szukać, bo nie mam nawet żadnych preferencji. A nie wiem jeszcze jaki fason będzie odpowiedni...
Tak, że może podeślecie jakieś linki? Pomoże to z pewnością też innym "długim" szafowiczkom w takiej sytuacji... ;)

KLUB WYSOKICH

26 lip 2010 - 21:28:40

Oj co do slubu - Malajka , sorry , że tak napomnę w środku, ale mnie zainspirowałas :D - jeszcze nie plauję bom za młoda , ale kiedys tak myślalam jak to będzie skoro moj chlopak (mozna powiedzec , że narzeczony ;)) ma dokladnie tyle wzrostu co ja.



Jakie ja buty założę ? :D wszystkie slubne mają minimum obcas 2-3 cm (najniższy!) . :D masakra.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-26 21:29 przez xxRoSeSxx.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

doradzicie?