Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 7 8 9 10 11 12

KLUB WYSOKICH

16 sty 2011 - 22:22:29

ja mam 173cm :)

KLUB WYSOKICH

16 sty 2011 - 22:26:44

187cm i nie mam z tym żadnego problemu:P no może ze spodniami, jedyne sklepy gdzie mogę znaleźć długość na siebie to Lee i Wrangler, cena niestety wiadomo jako:/ poza tym nie mam problemu z doborem ubrań:)

KLUB WYSOKICH

16 sty 2011 - 22:30:25

ja mam 175 cm i najgorzej jest z butkami na obcasie -mega wysokie lub plaskie ,malo jest fajnych butkow ktore maja sredni obcas taki z 7 cm;(

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 2/5

KLUB WYSOKICH

16 sty 2011 - 22:35:31

to ja ze swoim marnym metrem sześćdziesiąt-pięć mogę się schować -.-
aczkolwiek uwielbiam gdy moja modelka ma tak co najmniej 175. ładniej na zdjęciu fashion albo glamour wychodzi ;P
chociaż niższa z ładną buzią też ok :D

KLUB WYSOKICH

17 sty 2011 - 09:56:14

jeśli chodzi o przykre/ dziwaczne sytuacje, to kiedyś dosyc często słyszałam 'jakaś ty wielka!" (czego nienawidziłam, bo nie wielka, a wysoka;/ od razu kojarzyło mi się, ze jestem dodatkowo gruba, i że wyglądam jak szafa trzydrzwiowa z lustrem ;/) w liceum coraz rzadziej ktos pytał ze zdziwieniem 'ile ty masz wzrostu?!" a jak odpowiadałam, ze 179cm, za KAŻDYM razem słyszałam 'aż tyle?!'. Teraz, baardzo rzadko ktoś pyta ile mam wzrostu. mam sporo koleżanek w zbliżonym wzroście, i kilka wyższych. kiedy idę korytarzem mojej uczelni widzę maseee wyższych osób. Często, stojąc w tłumie, jestem bardzo przeciętnego wzrostu dziewczyną!! Napomnę, że zdarza się, że ktoś (dziewczyna) zazdrości mi wzrostu :) nie mam problemu z powodzeniem. Zdarza się, że podrywają mnie niżsi chłopacy, więc wnioskuje, że dla nich jest to o dziwo mniejszy problem niż dla nas!! ostatnio miałam przykrą sytuację około roku temu, kiedy bardzo niski kolega mojego znajomego powiedział do mnie tak ot- dla mnie jesteś za wysoka. nie jesteś dla mnie dziewczyną. Strasznie się rozbawiłam. Miał ok 160 cm i był szerszy nić wyższy :P spojrzałam na niego z pogardą i się zaśmiałam 'dziwne, jakoś nie mam problemu z powodzeniem.. Chwila, zazwyczaj podrywają mnie mężczyźni , a nie kulki' i tyle!! do przodu!!

KLUB WYSOKICH

17 sty 2011 - 10:02:45

Ja mam 177 cm i uwielbiam wysokie szpilki;p i nie przejmuje sie tym, ze kiedy idę wszyscy obok mnie są jak karakany ;d nawet jak idę w plaskich jestem wyższa od innych. pamietam jak na zdjeciach ze szkoly podstawowej na kazdym zdjeciu stoje na srodku zdjecia klasowego i wygladam jak żyrafa. Co do facetow to irytuje mnie to czasami bo oni mają staszne kompleksy czasami co do wzrostu.. czasami nawet zabraniają noszenia szpilek, ale ja sie tym nie przejmuje poza tym lubię- więc noszę :)

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

KLUB WYSOKICH

17 sty 2011 - 10:05:34

wiecie co ja wcale juz nie czuje sie taka wysoka... mam 178 cm a czasem idac ulica mijam takie 'zyrafy', ze az sie prostuje ;)

KLUB WYSOKICH

19 sty 2011 - 14:39:09

sauria80- mam dokladnie to samo! nie czuje sie dziwolagiem, uwazam, ze moje 179cm to nic takiego!

KLUB WYSOKICH

11 kwi 2018 - 14:05:29

hmm Mam pytanie, czy klub o którym mowa w temacie to ten portal??? https://www.klub-wysokich.pl

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

KLUB WYSOKICH

24 kwi 2018 - 10:24:39

W kwestii przykrych sytuacji to jednak nie kojarzę. Ogólnie na wzrost nigdy nie narzekałam, a głupim gadaniem innych się nie przejmowałam. Przynajmniej wzrost nas wyróżnia na tle innych :) Największy problem to chyba zakup butów, ale widzę, że z każdym rokiem przybywa sklepów, gdzie można kupić buty XL.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OPINIA O MOJEJ URODZIE