Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny który piłkarz jest waszym zdaniem najprzystojniejszy ????

Kiedyś podobał mi się Cristiano Ronaldo, ale przestał a teraz już żaden ;)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-09 19:12 przez _sonyy_.

mi też, podobałs ię C.Ronaldo, ale teraz stawiam na Messiego, albo tego blondynka z Urugwaju :)

całkiem całkiem fajny jest Podolski:)

Cristiano Ronaldo ale juz i tak nie przepadami za tymi sportowcami xD

kiedyś szalałam za nim, ale już chyba nawet nie gra Nuno GomeshDavid Villa, Ricardo Quaresma, Cristano Ronaldo, Cesc Fàbregas i Podolski :)

Cytat
gosiaa1987
kiedyś szalałam za nim, ale już chyba nawet nie gra Nuno Gomesh
fajny, fajny:

Jakoś ja na te kwestie nigdy nie zwracałam uwagi, ale jak zauważyłam jakiś czas temu to właśnie mój syn uwielbia grać w piłkę nożną. Właśnie dlatego podjęłam decyzję o tym aby zapisać go na obóz piłkarski organizowany przez https://soccerskills.pl/pl/ i już wiem, że jest to doskonały wybór.

Kiedy jeszcze chodzi tak naprawdę o piłkę nożną to ja jestem zdania, ze fajnie jest co nieco na jej temat wiedzieć. Całkiem niedawno czytałam na stronie https://sportportal.pl/technika-podan-w-pilce-noznej-jak-wyglada/ jak wygląda sprawa związana z techniką podań w piłce nożnej. Faktycznie może to być bardzo ważna sprawa.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-02-04 18:14 przez xeniaczka.

Bukmacherzy w Polsce są obecnie sposobem na cieszenie się światem https://madamabutterfly.pl/ zakłady bukmacherskie, zarabianie pieniędzy i uprawianie ulubionych sportów. Jednocześnie bukmacherzy internetowi w Polsce mogą być różni. Podstawowym celem tego przeglądu jest pokazanie głównych zalet bukmacherów z Polski. Nie oznacza to, że wszyscy bukmacherzy z kursu powstali w Polsce.

Kiedy jeszcze chodzi o same kwestie związane z piłką nożną jak i innymi dyscyplinami to ja również jestem zdania, że fajnie jest od czasu do czasu zagrać w zakłady bukmacherskie. Dziś już dokładnie wiem, że właśnie to u bukmachera https://www.iforbet.pl/ na pewno każdy z nas znajdzie jakieś ciekawe dla siebie dyscypliny do obstawienia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomóżcie!!!!!!