Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 1/5

DEKOLORYZATOR RENEE BLANCHE OPINIE

01 lip 2010 - 12:29:38

Witajcie :)

Mam zamiar zmienić kolor włosów z ciemnego brązu na taki rudy.

Chciałabym zrobić dekoloryzację w domu. Koleżanka fryzjerka mi położy dekoloryzator i farbę.
Nie stać mnie by zrobić to w profesjonalnym salonie koszt około 300zł.

Znalazłam fajny dekoloryzator renomowanej firmy RENEE BLANCHE, podobno czyni cuda. Ma wiele pozytywnych opinii.

Mógłby się ktoś wypowiedzieć na jego temat, stosował ktoś??
Jak macie dawajcie jakieś foty przed i po dekoloryzacji tym produktem:)


KOMENTARZE, IDŹ DO FRYZJERA , NIE RÓB TEGO SAMA W DOMU. - Darujcie sobie.


POZDRAWIAM ;)

PEWNIE I TAK SIE PODDAM TEMU ZABIEGOWI TO WSTAWIĘ FOTO. ALE JAK NA RAZIE CZEKAM NA WASZE OPINIE.

DEKOLORYZATOR RENEE BLANCHE OPINIE

01 lip 2010 - 12:35:07

to jaki uzyskasz efekt końcowy zqależy jak często farbowałaś włoski i na jakie kolory, jeśli więcej niż 3 razy, to możesz po dekoloryzacji mieć włoski w różnych odcieniach rudego, najlepiej połóż dekoloryzator, a na to farbę w odcieniu rudym

DEKOLORYZATOR RENEE BLANCHE OPINIE

01 lip 2010 - 12:31:48

piszesz że masz koleżankę fryzjerkę wiec ona nie może ci zrobić dekoloryzacji po znajomości? ;P

DEKOLORYZATOR RENEE BLANCHE OPINIE

01 lip 2010 - 12:32:35

ja ostatnio schodziłam z ciemnego brązu na blond;) zastosowałam rozjaśniacz bez amoniaku w kremie firmy CHI FAROUK.NIE ZNISZCZY CI TAK BARDZO WŁOSÓW JAK DEKOLORYZATOR.kupiony był w sklepie fryzjerskim za 52 zł



zweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 1/5

DEKOLORYZATOR RENEE BLANCHE OPINIE

01 lip 2010 - 12:41:05

Cytat
devileek_2008
piszesz że masz koleżankę fryzjerkę wiec ona nie może ci zrobić dekoloryzacji po znajomości? ;P

gdyby to był jej salon gdzie pracuje to pewnie by mi zrobiła:) ale jest tylko zwykłą pracownicą to nie bardzo:)
Cytat
olenka884
ja ostatnio schodziłam z ciemnego brązu na blond;) zastosowałam rozjaśniacz bez amoniaku w kremie firmy CHI FAROUK.NIE ZNISZCZY CI TAK BARDZO WŁOSÓW JAK DEKOLORYZATOR.kupiony był w sklepie fryzjerskim za 52 zł

możesz pokazać foto przed i po??
Rozjaśniacz jest o wiele szkodliwszy niż dekoloryzator... więc jak słysze rozjaśniacz to raczej odpada :(
ktoś jeszcze się wypowie???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-01 12:42 przez gaja1.

DEKOLORYZATOR RENEE BLANCHE OPINIE

01 lip 2010 - 12:52:28

teraz mam jeszcze ciemne pasemka ;)

DEKOLORYZATOR RENEE BLANCHE OPINIE

17 wrz 2010 - 23:06:25

Witam! tydzien temu jeszcze mialam na wlosach kolorek baardzo jasny blond... cos mi strzelilo do glowy zeby pofarbowac rozjasniaczem odrosty w domu i wyszly marchewkowe...a ze ja o koloryzacjii niemialam pojecia to walnęłam na pocieszenie czekoladowy braz welli....dodam ze ten blond robila mi fryzjerka a moje naturalne to jasny/sredni braz a w momencie robienia bardzo gestych pasemek (99%) polowe wlosow mialam swoj kolor a polowe daawno wypłukany jakis tam machon...(dlugosc troche poza ramiona) no i z tymi ciemnymi sie pogodzic nie moge :( przed tym czekoladowym byl jeszcze wella safira jakis tam brzask ale prawie wogole nie chwycil a tej marchewy to nawet nietknal;/
i tu rodzi sie pytanko...czy dekoloryzacja renee blanche to dobry pomysl? czy jest szansa ze po dekoloryzatorze wloski chwyca na jasny blond jakas farba (jaka?) dodam jeszcze ze po paru myciach ten kolor sie troszke rozjasnil i jest takim ładniejszym brązem bo przedtem byly prawie czarne. bardzo prosze o odpowiedz:)

DEKOLORYZATOR RENEE BLANCHE OPINIE

13 lip 2011 - 11:24:07

<moderacja-oferta sprzedaży/wymiany w złym dziale>
sama używałam go kilka dni temu- POLECAM, w ogóle nie niszczy włosów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-31 12:02 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokoje nad morzem