Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

zakupy internetowe

23 minut temu

Budowa domu

27 minut temu

Projekt wnętrza

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
yvette_et
mam yasminelle, schudlam nie duzo, ale biust mi urosl:) ale za to trzymam wage:D
Witaj w clubie mi tez urósł ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.016

chcesz brak tabletki tylko po to by schudnąć ??

Cytat
OliwkAaa
chcesz brak tabletki tylko po to by schudnąć ??
Właśnie,dziewczyno,zawsze mi się zdawało, że tabletki anty bierze się ,żeby nie zajść w ciąże,ewentualnie przy problemach z cyklem , itp.I naprawdę nie są obojętne dla zdrowia.Bez obrazy-albo z Tobą coś nie tak, albo ze mną.

fakt:D po diane35 wazylam 43kg:D bylam chuda jak pies:D

chyba nie ma takich tabletek ;)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Na tabletkach można co najwyżej przytyć. Kolejna sprawa - warto wprowadzić foverslim, to tabletki na odchudzanie, łatwiej będzie wam rezygnować z kiepskiego jedzenia, łatwiej będzie o ruch - doskonale będziecie się czuły, nawet na etapie odchudzania, przed zakończeniem kuracji. Każdy kilogram mniej to o wiele lepsze samopoczucie.

Cytat
OliwkAaa
chcesz brak tabletki tylko po to by schudnąć ??

a może dziewczyna rozważa branie antykonceptów, ale rozważa też inne możliwe skutki uboczne? każdy kieruje się czymś innym podejmując takie decyzje. gosh... łatwo oceniać.

Ja po harmonecie przytyłam (od razu uprzedzę, zanim ktoś mi napisze, że jestem leniwym tłuściochem ćwiczę i w tamtym okresie ćwiczyłam codziennie i nie obżeram się ani czekoladą, ani golonką, po prostu tragicznie zatrzymywał mi wodę i rozregulowywał metabolizm. Ale kumpela z kolei schudła przy nich. Na mnie dobrze działa diana właśnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-13 00:32 przez bittersweety.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wystawic komentarz ?