Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej laski znacie jakieś tabletki antykoncepcyjne po których sie błyskawicznie chudnie??? miałyście jakieś przeżycia z takimi tabletkami?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-14 18:27 przez moderator.

Ja schudłam po moich tabletkach (ale nie błyskawicznie) HARMONET.

mam yasminelle, schudlam nie duzo, ale biust mi urosl:) ale za to trzymam wage:D

Już wcześniej był założony wątek o tabletkach antykoncepcyjnych, utrzymuje się na liscie chyba na dosyć wysokiej pozycji, bo jest świeży. Nie można było poszukać..?;-/ A dziś już dwa wątki- jeden "waga a ant." a drugi po których się chudnie...Dziewczyny, trzeba aż tak zaśmiecać forum..?....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-11 23:02 przez Joashe.

plastry antykoncepcyjne evra...

podobno po dianie sie chudnie, ale radze Ci nie kombinowac samej z tabketkami, bo poza chudnieciem mozesz miec mnóstwo skutów ubocznych (znam takie przypadki). Najlepiej niech ci doradzi ginekolog (tylko idz do takiego, ktory jest w temacie, a nie da Ci to co wszystkim)

najpierw harmonet, teraz yasminelle. waga nie poszla ani w te ani wewte ;)

to wszystko zalezy od Twojego organizmu ;p jedna dziewczyna moze po nich chudnąć a druga wrecz przeciwnie, z tego co jest napisane na ulotkach wynika ze tabletki zatrzymują wode w organizmie wiec mozna przytyć :) kazdy reaguje inaczej na rozne tabletki, ja probowalam juz kilku firm i zawsze jest cos nie tak

Cytat
aoptymistkas
Cytat
olcia19
hej laski znacie jakies tabletki antykoncepcyjne po ktorych sie blyskawicznie chudnie??? mialyscie jakies przezyciaz takimi tabletkami jka tak prosze pisac;)

Proponuje siłownie i diete , a nie tabletki... w jakim ty swiecie zyjesz do cholery? nikt nie schudnie za ciebie... a chemia tylko truje.

I zniesmy ten tandetny mit ze od tabletek anty sie tyje ! - moje drogie- tyje sie od jedzenia, a nawet obzarstwa i braku ruchu, a nie od tabletek. Rusz tlusty tylek zamiast klepac bzdury na forum

ja nie wiem co sie dzieje z ludzmi. najlepiej jesc kilo slodyczy, kilo pyrow, kilo golonki i lyknac jedna tabletke dziennie i miec figure modelki. troche sie zastanowcie

zweryfikowana
Posty: 589
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
aoptymistkas
Cytat
olcia19
hej laski znacie jakies tabletki antykoncepcyjne po ktorych sie blyskawicznie chudnie??? mialyscie jakies przezyciaz takimi tabletkami jka tak prosze pisac;)

Proponuje siłownie i diete , a nie tabletki... w jakim ty swiecie zyjesz do cholery? nikt nie schudnie za ciebie... a chemia tylko truje.

I zniesmy ten tandetny mit ze od tabletek anty sie tyje ! - moje drogie- tyje sie od jedzenia, a nawet obzarstwa i braku ruchu, a nie od tabletek. Rusz tlusty tylek zamiast klepac bzdury na forum

Co ty wogóle opowiadasz O_o
Przez tabletki można przytyć. Ja biorę już rok i jem tak jak zanim zaczełam brać a uwierz mi na słowo że nie obrzerazm się jak świnia i też przytyłam ok 3 kilo. Odkłada mi się w brzuch jest taki jakby spuchniety, może to od wody którą tabletki zatzymują w organizmie. Mogłabym tu jeszcze coś powiedzieć ale szczerze mówiąc to już mi się nie chce. I raczej nie powinnaś obrażać innych osób zwrotami "rusz tłusty tyłek"

Dziewczyny ja mam pytanie odnośnie właśnie tabletek. Nie chce zakładac kolejnego wątku bo nie ma to sensu...Mianowicie chodzi mi o to że brałam yasminelle, przez pare miesięcy (bardzo sie bałam że będa jakieś skutki uboczne gdyż słyszałam że duzo dziewczyn sie źle czuje po tabletkach antykoncepcyjnych, u mnie było wszystko super czulam sie extra teraz mam przerwe z zaleceń lekarza i amm wrażenie że po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych cvzuje sie gorze:( ogolnie fizycznie:( czy Ktoras z was miala coś podobnego??:(

Cytat
aoptymistkas
Cytat
olcia19
hej laski znacie jakies tabletki antykoncepcyjne po ktorych sie blyskawicznie chudnie??? mialyscie jakies przezyciaz takimi tabletkami jka tak prosze pisac;)

Proponuje siłownie i diete , a nie tabletki... w jakim ty swiecie zyjesz do cholery? nikt nie schudnie za ciebie... a chemia tylko truje.

I zniesmy ten tandetny mit ze od tabletek anty sie tyje ! - moje drogie- tyje sie od jedzenia, a nawet obzarstwa i braku ruchu, a nie od tabletek. Rusz tlusty tylek zamiast klepac bzdury na forum

POPIERAM

Katarzyno.
Kazdy inaczej czuje sie po przerwaniu tabletek. Ja nie zauwazylam zadnych zmian, inne czuja sie lepiej, a inne tak jak Ty, gorzej. Mozliwe ze sie tak czujesz to rowniez wplyw pogody, zmienne cisnienia, oraz powoli przychodzaca wiosna (przeslienie).
Zalezy co ci dolega, jak to zle samopoczucie przebiega, jakie sa objawy.
Warto moze zrobic jakies badania ogolne, ale pewnie najpierw trzeba pojsc do lekarza.
A ile juz nie bierzesz tych tabletek, od razu po zaprzestaniu sie tak czujesz, czy po jakis kilku dniach, tygodniach???
Glowa do gory.
Zawsze jak sie ma jakies watpliwosci, warto zapytac lekarza.
Pozdrawiam i duzo zdrowia zyczę

ja przystylam 8 kg od tabletek, Novynette.

proponuje oprocz brania tabletek anty lykac aqua femine zeby nie trzymac wody.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-13 09:48 przez rubber.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wystawic komentarz ?