Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

3 minuty temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 11 -->
zweryfikowana
Posty: 184
Ostrzeżenia: 1/5

moja kradziez w h&m ;o

10 cze 2010 - 20:41:23

Cytat
tenebris
Ja bym na Twoim miejscu próbowała dostać odszkodowanie. Na 100% byś je wywalczyła na podst Art. 24. § 1 KC.

WŁasnie sie nad tym zastanawiam... nie chodzi tu o kase bo nie mam porblemu jako tako z kasa.... chodzi jedynie o to zebym dowiodla ze tak nie mozna... i zeby to babsko placilo a kase mozna oddac na cele charytatywne ;)

moja kradziez w h&m ;o

10 cze 2010 - 20:45:21

oo i bardzo dobrze zrobiłyście ! :)

moja kradziez w h&m ;o

10 cze 2010 - 20:47:23

mialam taka sytuacje w niemczech w hm rowniez z kolezanka...cos pikac zaczelo jak ze skl wychodzilysmy ,sprawdzili nas i oprocz tego co kupilysmy nic nie bylo ...a ona nam chciala cos zazucic ,...ze jednak ukradlysmy ...naszczescie mam taki charakter ze nie popuszcze ...heh wkoncu nas wypuscil ..ale to musialo smiesznie brzmiec bo nie jestem wkoncu rodowita niemka ani w NIemczech nie mieszkam a klocilam sie ta ze ah..pewnie polowe wyrazow przekrecilam

moja kradziez w h&m ;o

10 cze 2010 - 20:54:40

ale lajtowych policjantów znalazłyście :) pozwijcie ją, takim ludziom trzeba ukrócać władzę ;/

moja kradziez w h&m ;o

10 cze 2010 - 20:56:57

no a co zamierzasz dalej z tym robic? heh, ta kobieta zrobila to bo bylo jej glupio was przepraszac za pomylke :)

moja kradziez w h&m ;o

10 cze 2010 - 20:58:30

podaj do sądu i zazadaj duzego odszkodowania:d

zweryfikowana
Posty: 184
Ostrzeżenia: 1/5

moja kradziez w h&m ;o

10 cze 2010 - 20:59:22

no wlasnie dzisiaj to odetchne bo juz dosyc emocji.. ale jutro wezme sie za mnyslenie... nie popuszcze

moja kradziez w h&m ;o

10 cze 2010 - 21:01:13

na waszym miejscu po pierwsze kłóciłabym się z tą babą, po drugie spaliłabym się ze wstydu :)

moja kradziez w h&m ;o

10 cze 2010 - 21:01:12

Pozwijcie ich .. banda debili ;/

moja kradziez w h&m ;o

10 cze 2010 - 21:01:43

BARDZO DOBRZE ZROBILYSCIE IDAC NA POLICJE. niepowazna kobieta.natomiast odnosnie tych dokumentow to tego sie nie podpisuje!wtedy byloby,ze sie przyznalyscie i oni mieliby to na pismie.

moja kradziez w h&m ;o

10 cze 2010 - 21:03:24

Podczas takich sytuacji NIGDY!!! nie dajcie się przeszukiwać( ochrona i właściele sklepów nie mogą tego zrobić ,do tego TYLKO prawo ma POLICJA ), NICZEGO NIE PODPISYWAĆ tylko od razu wezwać policję.
PS. Po takim zachowaniu właścielki można dać sprawe do sądu i domagać się odszkodowania.

moja kradziez w h&m ;o

10 cze 2010 - 21:03:52

W ogole to ja jestem w szoku, podziwiam was dziewczyny, mi by nawet do głowy nie przyszło żeby na policje z czymś takim pójść, ale już jestem uświadomiona:) pozdrawiam:)

moja kradziez w h&m ;o

10 cze 2010 - 21:04:02

Cytat
panna_aleksandra
masakra! ja bym chyba nerwowo nie wytrzymała takiej sytuacji ;|

moja kradziez w h&m ;o

10 cze 2010 - 21:06:40

ale przygoda, dziewczyny podziwiam!!

moja kradziez w h&m ;o

10 cze 2010 - 21:06:34

ja się tobie dziwię że nie ochrzaniłaś tej babki. ja bym zrobiła tam porządną awanturę, za cholerę nie podpisałabym tego papierka.
no co to za tekst "jesteście panie oskarżone o kradzież". Jakie oskarżone? Oskarżyć to was może prokurator, nie kierowniczka jakiegoś tam sklepu.
ja bym wniosła na nią jakieś oskarżenie, nie powinna ci kazać pokazywać co masz w torbie, jak dobrze pójdzie możesz dostać odszkodowanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jeziorko