Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak poszerzyć spodnie w pasie?

02 maj 2010 - 11:26:48

Dziewczyny wiecie może jak poszerzyć spodnie w pasie? W sumie mieszczę się w nie ale chciałabym trochę więcej luzu.

No i drugie pytanie jak zrobić z szerszych spodni rurki?:) Jakaś dokładna instrukcja czy coś?

Dodaje zdjęcia:)

ps. nie mówcie czy są hot czy not bo mi się podobają a to jest najważniejsze, liczę tylko na instrukcje:D


Halo wie ktoś jak to zrobić?:)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-02 11:32 przez Zrudziala.

Jak poszerzyć spodnie w pasie?

02 maj 2010 - 11:33:25

nie wiem jak to zrobić więc podbijam ;)
ale nie widzę zdj ;/

Jak poszerzyć spodnie w pasie?

02 maj 2010 - 11:34:26

Nie widze żadnych zdjęć...

Jak poszerzyć spodnie w pasie?

02 maj 2010 - 11:35:31

zdjęć nie widzę;)
poszerzyć to chyba po bokach u góry na szwach spruć i wszyć małe "trójkąciki" wstawki takiego samego koloru, a można jeszcze zakładać pasek, więc pewnie wcale nie będzie tego widać;)
a rurki zrobić z szerokich- od kolan, od zewnętrznej strony zebrać tyle ile trzeba żeby wyszły rurki, usunąć zbędny materiał i zszyć;)

Jak poszerzyć spodnie w pasie?

02 maj 2010 - 11:36:17

Zdaj się na porządną krawcową najlepiej:)

Jak poszerzyć spodnie w pasie?

02 maj 2010 - 11:38:00

to bardzo proste wystarczy lekko przeciac w pasie i doszyc taki trójkącik materiały.
A rurki to po całej długości zwezasz Ciężko to wytłumaczyc.

Pomóżcie w moim temacie : http://forum.szafa.pl/58/1712024/1712024.html#msg-1712024

Jak poszerzyć spodnie w pasie?

02 maj 2010 - 11:38:28

Cytat
Natka72
Zdaj się na porządną krawcową najlepiej:)

Właśnie chciałam zrobić to sama, bo po 1 mam za dużo czasu bo teraz tydzień wolnego a facet wyjechał na miesiąc, po 2 lubię się bawić sama z takim czymś:D tyle że boję się za eksperymentować z nimi bo spodnie cholernie mi się podobają:D

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Jak poszerzyć spodnie w pasie?

02 maj 2010 - 11:45:07

Tak jak mówią dziewczyny. Z zewnetrznej strony zebrać materiał zszyć i reszte usunąć ;)

chociaż nie wiem czy przy tych spodniach nie lepiej byloby od wewnetrznej. Sama nie wiem ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-02 11:46 przez djmc14.

Jak poszerzyć spodnie w pasie?

02 maj 2010 - 11:49:00

jak dla mnie spodnie wygladaja teraz fatalnie, ale ja zrobisz z nich rurki to beda rewelacyjne. Zeby zrobic sobie troche luzu i nie bawic sie w doszywanie trojkacikow to mozesz z tylu na pasku wyciac trujkacik i pozszywac krawedzie zeby sie nie popruly, bedzie wygladac tak jakby to bylo specjalnie, a dla urozmaicenia mozesz zrobic dziurki i przeplesc tasiemke jakby to byly niby gorsecik :)
Zeby z tych jeansow zrobic rurki to przezde wszystkim musisz miec maszyne i dobre nitki (mocne) bo przy ciadaniu moze ci sie popruc bok. Zaluz spodnie na lewa strone, naszykuj szpilki i po kolei od gory po zewnetrznej stronie lap zbedny (luzny)jeans i jak uznasz, ze na taka szerkosc ci sponie wystaracza to zepnij tam szpilka i tak z do konca z obiema nogawkami. Mozesz miec problem na dole, wiec popros kogos zeby ci pomogl. Zdejmoij i jazda na maszynie. Staraj sie proszto szyc! Powodzenia:) Daj znac jak ci poszlo

Jak poszerzyć spodnie w pasie?

02 maj 2010 - 11:49:45

Cytat
Zrudziala
Cytat
Natka72
Zdaj się na porządną krawcową najlepiej:)

Właśnie chciałam zrobić to sama, bo po 1 mam za dużo czasu bo teraz tydzień wolnego a facet wyjechał na miesiąc, po 2 lubię się bawić sama z takim czymś:D tyle że boję się za eksperymentować z nimi bo spodnie cholernie mi się podobają:D
Rzeczywiście są ładne,a dżins łatwo spierdzielić,bo jest sztywny,więc ja bym nie ryzykowała...Ale jeśli jesteś pewna swoich krawieckich zdolności to trzymam kciuki:)

Jak poszerzyć spodnie w pasie?

02 maj 2010 - 12:19:15

Cytat
ekaterinka
jak dla mnie spodnie wygladaja teraz fatalnie, ale ja zrobisz z nich rurki to beda rewelacyjne. Zeby zrobic sobie troche luzu i nie bawic sie w doszywanie trojkacikow to mozesz z tylu na pasku wyciac trujkacik i pozszywac krawedzie zeby sie nie popruly, bedzie wygladac tak jakby to bylo specjalnie, a dla urozmaicenia mozesz zrobic dziurki i przeplesc tasiemke jakby to byly niby gorsecik :)
Zeby z tych jeansow zrobic rurki to przezde wszystkim musisz miec maszyne i dobre nitki (mocne) bo przy ciadaniu moze ci sie popruc bok. Zaluz spodnie na lewa strone, naszykuj szpilki i po kolei od gory po zewnetrznej stronie lap zbedny (luzny)jeans i jak uznasz, ze na taka szerkosc ci sponie wystaracza to zepnij tam szpilka i tak z do konca z obiema nogawkami. Mozesz miec problem na dole, wiec popros kogos zeby ci pomogl. Zdejmoij i jazda na maszynie. Staraj sie proszto szyc! Powodzenia:) Daj znac jak ci poszlo


Dzis pokombinuję i pokaże jak mi poszło:D


I tak oto wyglądają po przeróbce moja maleństwa:D Przepraszam za bałagan, ale po prostu się nie chce :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-02 12:33 przez Zrudziala.

Jak poszerzyć spodnie w pasie?

02 maj 2010 - 14:20:16

rewelacja! Gratuluje! Jak rowiazalas problem cisnego pasa?

Jak poszerzyć spodnie w pasie?

02 maj 2010 - 14:25:48

ogolem spoko:) mi zawsze ojciec skraca i zweza rzeczy, ja nie umiem;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-02 14:26 przez piromanka.

Jak poszerzyć spodnie w pasie?

02 maj 2010 - 14:21:12

łał, jak ładnie Ci wyszly ;]]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Na ile lat wygladam?