Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zrobić w tej sytuacji?

02 maj 2010 - 10:15:29

Witam, pierwszy raz mam taką sytuację i chciałabym uzyskać pomoc bardziej doświadczonych Szafowiczek.
Otóż 20.04 wymieniłam się z pewną Szafowiczką (nick na priv). Ona miała wysłać mi bluzkę,ja jej stanik. Tego samego dnia wysłałam listem poleconym,o czym ją poinformowałam. Nie otrzymałam odpowiedzi. Sprawa na chwilkę wyleciała mi z głowy bo miałam egzaminy i takie tam,ale wczoraj napisałam do mnie co z moją tuniką. Otrzymałam odpowiedź,że w piątek wróciła się do niej,bo niby zły adres. Z tym,że ja podałam dobry. Zauważyłam również,że Szafowiczka do tej pory nie zaakceptowała mojej oferty,natomiast usunęła zdjęcie tuniki. Trochę dziwne.. Zaczęłam się denerwować. Niby dziewczyna napisała,że we wtorek pójdzie na pocztę dowiedzieć się o co chodzi (jak to o co-o zły adres). Zapytałam czy dostała mój biustonosz a ona na to,że owszem,ale jest zniszczony (!). Jakim prawem zniszczony, jeśli wkładając go do koperty widziałam stanik w idealnym stanie? Powiedziałam więc,że zamiast wysyłać 2 raz bluzkę może wysłać mi ten stanik,chyba logiczne,że jeśli niby jest zniszczony to nie będzie w nim chodzić. Ale stwierdziła,że wtedy będzie stratna i mam jej przelać 6 zł na wysyłkę :\ Niby dlaczego? Moja wina,że źle zaadresowała? Jeszcze perfidnie napisała,że ona wystawi mi lipę a ja jej nie, więc zapytałam dlaczego,na co ona,że nie zaakceptowała mojej oferty. Więc w sumie sama się przyznała,że mnie oszukała a żeby nie otrzymać lipy jej nie zaakceptowała :\ Tylko nie pomyślała,że można wystawić komentarz również za swoją rzecz.
Dziewczyny,mam prawo czuć się oszukana? Co zrobić?

Co zrobić w tej sytuacji?

02 maj 2010 - 10:23:23

Jasne że masz prawo czuć się oszukana! Niektóre to naprawdę bezczelne potrafią być...

Co zrobić w tej sytuacji?

02 maj 2010 - 10:19:12

oj chyba tak ;] napisz do niej we wtorek czy wyslala jak napisze ze nie to powiec ze zglaszasz sprawe do administracji

Co zrobić w tej sytuacji?

02 maj 2010 - 10:22:35

zgłoś to do administracji, chociaż powiem szczerze, że oni nic z tym nie zrobią, jedynie mogą zablokować jej konto

Co zrobić w tej sytuacji?

02 maj 2010 - 10:28:08

Obawiam się,że nie odeśle mi ani stanika ani bluzki jeśli jej nie wpłacę na wysyłkę. Tu nie chodzi o te drobne,wiadomo,że mogłabym przelać,ale dlaczego? Przecież ja nic nie zawiniłam,to jej wina,że źle zaadresowała albo wcale nie wysłała :\
Poprosiłam o foto koperty z moimi i jej danymi,pieczątką poczty oraz adnotacją o złym adresie ale jeszcze nie dostałam,co gorsza dziewczyna jest on line ale nie odpisuje po wiadomości,że ja też mogę wystawić jej lipę ;)

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić w tej sytuacji?

02 maj 2010 - 10:28:46

Coraz więcej perfidnych oszustek na tym portalu ...! BABY wstydźcie się ....;/;/;/! Napisz do moderatorów ... oni powinni Ci pomóc w najlepszym rozwiązaniu tej sytuacji ...! Jeśli dziewczyna wysłała paczkę i do niej wróciła to niech wyśle ci w ogóle potwierdzenie wysyłki ...! Kłamczucha widać odrazu ...! i jeszcze na tyle bezczelna żeby grozic lipą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-02 10:24 przez kiciakk91.

Co zrobić w tej sytuacji?

02 maj 2010 - 10:25:00

Ja też bym na Twoim miejscu poczekała do wtorku jak napisze że nie wysłała to zgłoś sprawe do admina. Widze że na Szafie coraz więcej oszustw :( aż strasz wymieniać

<moderacja> spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-02 10:41 przez moderator.

Co zrobić w tej sytuacji?

02 maj 2010 - 10:30:41

Ale jak mam napisać do moderatora? Mogę sobie wybrać i napisać PW czy muszę przez formularz Pomoc? Bo jak przez Pomoc to prędzej wakacje nadejdą niż dostanę odp..

Co zrobić w tej sytuacji?

02 maj 2010 - 10:32:57

patrz jak przemyślała...lipy jej nie wystawisz bo ona oferty nie zaakceptowała :)

Pewnie i tak nic nie zdziałasz skoro już jest problem z tym, żeby wysłała tunikę albo chociaż stanik zwróciła...
poczekaj może do tego wtorku... zobaczysz co ona tam załatwiła. Ja jednak upierałabym się przy tym, żeby odesłała mi stanik (ale oczywiście zapłata za przesyłkę odpada, jej wina skoro coś źle wysłała za pierwszym razem)... I zapewne wystawi Ci lipę po złości...

Co zrobić w tej sytuacji?

02 maj 2010 - 10:28:10

Trafiłaś po prostu na wyjątkowo perfidną świnię...

Co zrobić w tej sytuacji?

02 maj 2010 - 10:33:13

Cytat
ecri16
Ale jak mam napisać do moderatora? Mogę sobie wybrać i napisać PW czy muszę przez formularz Pomoc? Bo jak przez Pomoc to prędzej wakacje nadejdą niż dostanę odp..
w prawym górnym roku jest "pomoc", tam możesz zgłosić prolemy

Co zrobić w tej sytuacji?

02 maj 2010 - 10:29:46

mogłaś poczekać aż zaakceptuje twoją ofertę a nie wysyłać w ciemno.Wobec tego dziewczyna zagrała sprytnie ale nieuczciwie.Zgłoś to do administracji szafy,ale mogę się założyć,że będą się czepiać tego,czemu nie nalegałaś na akceptację oferty

Co zrobić w tej sytuacji?

02 maj 2010 - 10:35:29

Jednym slowem wstyd! podaj link na priv...

Co zrobić w tej sytuacji?

02 maj 2010 - 10:36:42

Po pierwsze nie do moderatorów, tylko do administracji, a to różnica. Po drugie oni nie mogą zrobić nic, poza ewentualną blokadą konta albo usunięciem Twojej lipy, jak Ci wystawi. A po trzecie postrasz tamtą policją - dziewczyny tu czasem piszą, że to działa.

Co zrobić w tej sytuacji?

02 maj 2010 - 10:31:42

ja też nie wysyłam przed akceptacją oferty z obu stron

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak poszerzyć spodnie w pasie?