Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Sklep internetowy

10 minut temu

Biznes

14 minut temu

tabernakula sklep

33 minut temu

zakupy internetowe

58 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prowokacje...

26 kwi 2010 - 19:51:22

zauważyłam że jak ktoś ma jakiś problem to większość was uznaje to za prowokacje;/ kilka minut temu widziałam wątek dziewczyny że całowała sie z kuzynem czy coś takiego i wszystkie na nią najechałyście że to prowokacja ja sie nawet nie odzywałam a co jeśli serio to zrobiła ? o to chodzi w tym forum żeby doradzać itp a nie żeby wszystkim którzy serio mają problem pisać że to prowokacja ;/ być może moją wypowiedź też uznacie za prowokacje kto wie;p

prowokacje...

26 kwi 2010 - 19:57:45

nie trzeba byc mózgowcem zeby zorientowac sie po jej wszystkich postach ze prowokuje :)

prowokacje...

26 kwi 2010 - 19:58:30

Nie wszyskie wątki to są prowokacje Zgodzę się z tym
Ale tutaj już takie rzeczy się czasem dzieją więc nie wiadomo czy ktoś pisze na prawdę czy żartuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-26 19:59 przez kotek6.

prowokacje...

26 kwi 2010 - 19:55:15

Tak, tak.
Ale ja się już nie odzywam w sprawie mojego zdania na temat tego co się dzieje wokół, nie chce mi się od nowa przeciągać tematu.

prowokacje...

26 kwi 2010 - 20:00:05

Tak, tak.
Ale ja się już nie odzywam w sprawie mojego zdania na temat tego co się dzieje wokół, nie chce mi się od nowa tego przeciągać.

prowokacje...

26 kwi 2010 - 20:10:00

nikt więcej sie nie wypowie?

prowokacje...

26 kwi 2010 - 20:07:54

noo niestety czasami tak bywa ja nikogo nie oceniam bo nie kazdy jest mega mozgiem czasami 13 latki maja problem .. wiec nie ma co sie nabijac jak ktos ma jakies ale niech sie nie udziela:) takie moje zdanie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Test na osobowosc wg Dalaj Lamy