Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wkurza mnie ta szafa!!!!

26 kwi 2010 - 19:12:13

Cytat
asiulka8906
Dziewczyny, jakieś 10 minut temu wstawiłam na forum wątek o nazwie Hor/Not i zapytałam w nim co myślicie o butach, czy nosić czy sprzedać oraz dodałam zdjęcie i dostałam już drugie ostrzeżenie dosłownie za NIC!!! Przecież nie napisałam za ile chce je sprzedać i nie namawiałam nikogo do kupna tylko zapytałam czy ZOSTAWIĆ sobie czy SPRZEDAĆ. Moim zdaniem to trochę nie fair. Zaczyna mnie już to denerwować!!!
ja tez mam a ostatnio sie zdenerwowalam bo dodalam wątek w odpowiednim miejscu ale nie został wogole wyswietlony wiec znowu go zalozylam owszem pojawil sie ale dostalam ostrzezenie..a to byla wazna sprawa w tym watku

zweryfikowana
Posty: 478
Ostrzeżenia: 1/5

Wkurza mnie ta szafa!!!!

26 kwi 2010 - 19:14:01

Cytat
nbbo
Dostałas ostrzeżenie za to, że co chwilę wstawiasz tą samą rzecz mimo iż została wcześniej usunięta: po 1 nie możesz tutaj sprzedawać bo jesteś niezweryfikowana, po 2 wątek H or N ma swój własny dział, a Boskie ciało czy Fryzury nie jest to odpowiednie miejsce.

Nie jestem tutaj długo więc nie orientuję się tak jak użytkowniczki które są tutaj bardzo długo!!!!
Po 2 ja nic nie chciałam sprzedawać tylko zapytałam czy zostawić czy sprzedać a z tym akurat chodziło mi o allegro(żeby sprzedać na allegro te buty)!!!!
I to nie jest powód żeby zaraz wstawiać ostrzeżenie!!!!

Wkurza mnie ta szafa!!!!

26 kwi 2010 - 19:19:16

a co jesli ma sie 5 na 5 ostrzezeń?:)

Wkurza mnie ta szafa!!!!

26 kwi 2010 - 19:21:03

Cytat
fiona113
a jak usunąć konto.?????????????????????????prosze o pomoc,jak ktoś wie to prosze o wiadomość
bo mnie też strasznie denerwuje

opcje -> po lewo: ustawienia -> zaawansowane
Cytat
jamajka91
a co jesli ma sie 5 na 5 ostrzezeń?:)

blokada forum, nie będzie można się na nim wypowiadać:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-26 19:21 przez VividMaize.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Wkurza mnie ta szafa!!!!

26 kwi 2010 - 19:22:08

asiulka, zakładając konto zaakceptowałaś regulamin więc proszę go przestrzegać.
Ostrzeżenie dostałaś za punkt 2 a nie za sprzedawanie.
Radzę zapoznać się z regulaminemzły/center]

http://forum.szafa.pl/65/1113597/regulamin-forum-szafapl.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prowokacje...