Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NAJPIERW MUSISZ OKRESLIĆ JAKĄ MASZ SKÓRĘ (TŁUSTĄ, MIESZANĄ CZY SUCHĄ I BARDZO SUCHĄ) CZY MASZ SKORĘ WRAŻLIWĄ ? ATOPOWĄ?
Z WYPRYSKAMI, ALERGICZNĄ? JEŻELI ODPOWIESZ CZY MASZ KURZE ŁAPKI, LEKKIE ZMARSCZKI?
ODPOWIEDZ MI NA TO PYTANIE TO CI DORADZĘ PRACUJĘ W APTECE;]

Ja mam 32 lata i używam tylko Nivea z prostego powodu wszystkie kremy mnie tak uczulają,że nie mam juz sumienia testować na swojej twarzy nowych kremów które nie powinny mnie uczulać...mówię o lepszych kremach, bo te tańsze i ze średniej półki mnie koszmarnie uczulają- mało tego nie mam na twarzy wogóle zmarszczek a dość mocno się maluję od 17 roku życia ,i tylko po nivea moja cera jest gładziutka , nawilżona i mnie nie UCZULA:)jak ktoś mnie pyta o wiek jest bardzo zdziwiony , bo nie mam zmarszczek i młodą twrarz :) więc jak widać recepty nie ma:) Pozdrawiam

i ja tez bardzo chetnie sie dowiem. dziewcyzny dawajcie swoje typy!!!

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

Dziewczyny a stosowała któraś kremik 30+ Yoskine?? Bo coś mi się tam o uszy obiło a ciekawa jestem opinii.

i ja się podepnę - mam cerę mieszaną, jestem alergikiem - co dla mnie? :)

Każda skóra reaguje inaczej. Ja pacykuję się czym popadnie ze średniej półki. Ale i celia też u mnie gości od czasu do czasu. Teraz mam Loreala Nutri Gold na dzień i na noc. Może być.
Ale za to zawsze mam dobry krem pod oczy, teraz Clarinsa.
Raz w tygodniu delikatny piling ryżowy, maseczka odżywczo-nawilżająca. Ponadto zaczęłam używać płynu micelarnego zamiast toniku.
Lubię też Vichy Idealia.
Przede wszystkim używać takie dostosowane do wieku.
Czego nie używam? Avonu i Oriflame. Jakoś nie mogę się przemóc, żeby je wypróbować. Aczkolwiek mogą być całkiem Ok.

Hej,mam 50+ od zawsze na zmianę używałam vichy, clarena, yoskine, w drogeriach można kupić ampułki z kwasem hialuronowym i kolagenem,na głębokie zmarszczki jest serum wypełniające, korzystne dla cery są mgiełki w aerozolu np. vichy które stosuje się na nałożony makijaż lub na oczyszczoną skórę. A najważniejsze to woda którą należy pić w ilościach 1,5 litra dziennie,owoce i warzywa zawierające antyoksydanty (marchew, pomidory,kapusta, zielona sałata,szparagi,dzika róża, truskawki, pomarańcze, maliny....) można przyjmować witaminę A+E. Od czasu do czasu maseczki zawierające witaminy.
Zapomnij o botoksach jeśli nie chcesz w przyszłości wyglądać jak Minge.
Aktualne



Kochana ja polecam podszkolić się w temacie i dowiedzieć się jakie składniki pomagają opózniać starzenie skóry i ewentualnie cofać zniszczenia na twarzy (choć tu nie oczekuj cudów) lepiej zawsze zapobiegać niż leczyć. Po pierwsze kosmetyki z retinoidami (pochodne witaminy A) poczytaj o nich, przeciwutleniacze, kwasy, filtry UVA i UVB (nawet zimną), nawilżanie twarzy itp. Serdecznie polecam kanał Kasi D na youtube ma ona filmik o pielęgnacji przeciwstarzeniowej dziewczyna jest genialna i bardzo dokładnie i profesjonalnie wprowadzi Cie w temat :)
Ja od siebie polecam krem avene eluage. Bardzo dobry krem z retinaldehydem i kwasem hialurynowym, Nie jest najtańszy ale dobry kosmetyk kosztuje, poczytaj o nim ma świetne recenzje na wizażu :) do tego polecam odwiedzić stronę Biochemia urody :)

Cytat
mendziulek
Dziewczyny a stosowała któraś kremik 30+ Yoskine?? Bo coś mi się tam o uszy obiło a ciekawa jestem opinii.

A który masz na myśli dokładnie? Bo mają spory wybór :D Ja mam ten co na fotce. Redukuje on zmarszczki mimiczne dlatego go wybrałam. Jestem zaledwie po 30stce, a mam kurze łapki i czoło w nie najlepszej kondycji. Ale powiem Ci, że widzę poprawę. Bardzo mi odpowiada , ze względu na działanie , zapach i konsystencję.

Polecam kremy Eucerin i Galenic

Świetny krem,ale drogi(ok 90 zł w internecie)to essential care różany.Jest bardzo wydajny,a cerę po nim miałam cudowną,świetnie nawilżoną,wyrównany koloryt i co ważne-mam mega tłustą cerę i chociaż ten krem nie jest matujący,to miałam po nim pięknie zmatowioną buzię od rana do wieczora.Krem ma same zalety,ale jest dla pań po 35 roku życia.

ja bym Ci polecila kosmetyki firmy estee lauder sa drogie ale wydajne i godne polecenia:)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

osobiscie lubie kremy z Eveline, testowałam już kilka :) niedawno kupilam ich nowinke- krem z serii Hyaluron and Collagen. Skusil mnie odżywczy sklad (kwas hialuronowy,kolagen, koenzym Q10 itd.) i przystepna cena :) A dzialanie? Skora juz po pierwszych aplikacjach fajnie sie 'nasycila' i nawilzyla. Formuła nie jest ciezka, wiec spokojnie mozna go uzywac nawet pod makijaz ;)



niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

a dermedic? ja sobie uzywam od jakiegos czasu tej firmy i bardzo mi pasuje :)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

a dermedic to nie sa szampony do wlosow?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Polecony Ekonomiczny POMOC