Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam,
Własnie w tym roku konczę 30 lat. Do tej pory jedyne kosmetyki jakich uzywałam to tusz i błyszczyk, czasem jakis puderek od wielkiego dzwonu. A mimo to zauwazyłam ze robia mi się zmarszczki. Najwięcej koło oczu ale na czole i koło ust tez i to głębokie!
Bardzo was proszę, dajcie znac jesli wiecie o jakimś naprawdę fajnym kremie. Do tej pory uzywałam ANEW REJUVENATE avonu, ale poprawa jest krótkotrwała.
Będę wdzięczna za każdy wpis..

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

Ja slyszlam ze wszelkie drogie kremy to jest tylko marketing zawieraja skladniki podbne jak te tansze - tylko pod innymi nazwami - ogladlam program przeciwzmarszckowy - tylko botox lub kuracja kwasem hialuronowym mozedac efekt - kremy to bzdura mowili naukowacy - cos odrobinke moze czasem ktos zauwazy efekt ale jak ma byc efekt to bedzie po kremie za 20 zl a niekoniecznie za 80 zl :] :)

Ja mam 35 lat i uzywam Yoskine jest super ten do zmarszczek mimicznych...a z tańszych Loreale...a swoją drogą późno zaczełaś myśleć o kremach ja zaczełam sie pilnować ok.24 urodzin...

Z Biothermu maja super kremy-ja uzywam dla cery mieszanej.Do tej pory uzywalam tylko granatowej Nivei;)Ale tez juz 3 z przodu,wiec...

seria ziaja kozie mleko,jestem też w okolicach 30ki,używam już ze 3 lata ,dla mnie rewelacja,

aha a z tych całkiem do kitu to Soraya czy Eveline szkoda nawet patrzeć w ich strone...

W sumie dziwne, że w ogóle jakiś efekt zauważyłaś, bo te kremy działają raczej na zasadzie, że opóźniają efekty starzenia a nie zapobiegają już powstałym... może byłaś po prostu wypoczęta, a skóra dobrze nawilżona.

ja na karku prawie 28 lat ale zmarszczek nie mam bo pilnuję sie już od kilku ładnych lat i od zawsze używałam kremów przeciwzmarszczkowych i nawilżających bo to też bardzo ważne. aktualnie używam kremow z bielendy, są bardzo dobre dla mnie i niedrogie.. loreal też ma fajne i cenowo rowniez ok 20zl na dzien i na noc.

NUXE, każdy znajdzie coś odpowiedniego. Efekt zniewalający... cena też :-)

Ja na moje pierwsze zmarszczki stosuję kremy z Dermiki(zupełnie przypadkowy wybór :), jednak jak skończę 30stkę, to zacznę używać kremów z kolagenem-polecam serię z Clareny-moja mama,teściowa i szwagierka ich używa. Kosmetyki z tej firmy są rewelacyjne,jednak nie kupisz ich w sklepie (najprędzej na Allegro), są używane przez kosmetyczki w zakładach kosmetycznych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-26 19:07 przez _FashionGirl_.

O ciekawy wątek, sama szukam idealnego kremu.Wypróbowałam już kilka , ale zawsze bez powodzenia. Dlatego podbijam. Chętnie poczytam .

no i klapa bo nie wiem ktory wybrac.. :)
są rozne firmy: vichy, clarena, yoskine, L`oreal, nivea, kozie mleko, soraya, eveline, bielenda, dermika, ale tak naprawdę myślę ze wszystkie maja podobny skład.
Ciężko mi się zdobyc na wybór..
chciałabym jakis dobry krem, cena nie gra roli jesli będą EFEKTY!
pod warunkiem ze nie przekroczy 200zł :)))
Boże poszukałam tej clareny- ona działa jak botoks, a moze tylko obiecują/straszą.. nienie, ja chcę jakiś krem dobrze nawilżajacy i lekko wygładzający, ale nie działający jak tara!! Jesli juz teraz zacznę uzywac "botoksujących" to co jak będę pod 40/50-tkę???? :)
Dziewczyny dorazdzcie PROSZĘ!!!!
CZUJĘ SIĘ JAK ŚLEPIEC W TEJ KWESTII.. NAPRAWDĘ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-26 19:39 przez nitka_TT.

A ja słyszałam marka Merino ma bardzo dobre kosmetyki dla skóry 30+ . Sprawdzałam sama trochę w internecie, trafiłam na krem PLACENTA SERUM, który działa odmładzająco i regenerująco. Zawiera drobinki złota, a z tego co wiem takie preparaty są na prawdę skuteczne. Czy któraś z was spotkała się już może z tym serum i może coś napisac na ten temat?

moze ktos jeszcze się wypowie? na razie nei znalazlam jeszcze nic dla siebie

OPRÓCZ KREMU ....BO KREM NIE ZDZIAŁA CUDÓW, WAŻNA JEST OCHRONA OD WEWNĄTRZ! KUP SOBIE TABLETKI CERANOVA Z ALGAMI, JA UŻYWAM REGULARNIE I MAM JĘDRNĄ BUZIĘ, SPŁYCONE DROBNE ZMARSZCZKI, JEST TEZ W KAPSUŁKACH KOLAGEN, KWAS HIALURONOWY ( RELASTAN)
TABLETKI POMAGAJĄ SPŁYCIĆ ZMARSZCZKI I ZABEZPIECZAJĄ PRZED KOLEJNYMI. NA ALLEGRO TEŻ SPRZEDAJĄ MASKI Z ALGAMI, TEŻ SĄ DOBRE. CERANOVA KOSZTUJE OKOŁO 30ZŁ I STARCZA NA MIESIĄC
A CO DO KREMU:) TO MARKA BANDI MA DOBRE,CHWALONE KOSMETYKI, KUPISZ NA ALLEGRO. WWW.BANDI.PL



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-30 20:24 przez Xanthippe1.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wkurza mnie ta szafa!!!!