Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem na poczcie:(

21 kwi 2010 - 21:10:50

a mówili dlaczego??

Problem na poczcie:(

21 kwi 2010 - 21:11:17

Ja również dziś wysyłam dwie paczki bezproblemu w kopercie bąbelkowej.

Problem na poczcie:(

21 kwi 2010 - 21:12:28

wszystko do 2kg można nadać jako list.. obojętnie czy będzie w kopercie takiej czy takiej, czy zawinięte w papier.

Problem na poczcie:(

21 kwi 2010 - 21:12:48

już widziałam kilka wątków, że niby takie zmiany mają wejść.. ale dziś wysyłałam 5paczek, tzn. listów poleconych, normalnie w kopertach bąbelkowych..
mam nadzieje, że za szybko to nie wejdzie w życie..

Problem na poczcie:(

21 kwi 2010 - 21:13:25

a mnie ostatnio babka na poczcie nie chciała przyjąć paczki. Bo jak to stweirdizła" za bardzo była oklejona taśmą bezbarwną i ona mogłaby wyjąć zawartośc i zakleić taką samą tąśmą bo ma". Normalnie kłócilam się z babką z 15 min chyba...Ze wszystkiego problemy robią

Problem na poczcie:(

21 kwi 2010 - 21:16:00

ja zadnych problemow na poczcie z wysylkami nie mam bo mieszkam na wsi i wszyscy sie znaja, panie pracujace na poczci takze mieszkaja w tej samej wsi co ja wiec nie ma zadnych nieporozumien, nawet buty wysylam w kopertach i jest nadawane jako list.

Problem na poczcie:(

21 kwi 2010 - 21:18:32

widocznie pani na Twojej poczcie miała dziś okres. Spróbuj za tydzień. Wkurzają mnie babki co robią problemy bo takie mają widzimisię, normalnie jak w dziekanacie

Problem na poczcie:(

21 kwi 2010 - 21:18:32

ja również wysyłam cały czas w bombelkowej i takiego czegoś mi nikt nie powiedział...
wątpię żeby to była prawda...:)

Problem na poczcie:(

21 kwi 2010 - 21:20:27

ja normalnie wysłałam ostatnio buty w bombelkowej było ok. trza zapytac takiej pani gdzie sa takie przepisy i niech łaskawie pokaże...

Problem na poczcie:(

21 kwi 2010 - 21:20:44

Cytat
jetkaaa
pierwszy raz o tym słysze.
podali powód?
co się z ta Pocztą dzieje ...
masakra poprostu ...

Powiedziała, że w kopertach wysyła się tylko dokumenty, to było w poniedziałek, a dziś chciałam wysłac torbe też w kopercie i była inna babeczka więc pomyślałam że będzie ok.
Niestety nie było...musiałam zaplacić jak za paczkę...
Jakis chłopak za mną też musiał...
Zaraz poczytam sobie na stronie poczty jak to wygłąda...

A do tego nie moge nawet odpowiedziec we wlasnym temacie bo wyskakuje mi ze SPMUJE!!:( WTF>>>>>???

Problem na poczcie:(

21 kwi 2010 - 21:20:58

Z tego co wiem to juz jest to ktorys z kolei taki post. Dziewczyny u mnie na poczcie a korzystam w 2 zadna babka mi tak nie powiedziala. Jesli wyslasz cos w kopercie bobelkowej jako list to oni nie maja prawa Ci np powiedziec ze tam nie ma dokumentow. Wymyslaja tylko te babki zeby sie wiecej placilo... ;/ trzeba byc cwanym i sie klucic, nie dajmy siebie naciagac.

Problem na poczcie:(

21 kwi 2010 - 21:24:23

hm, ciekawe. w takim razie do wysylania czego maja sluzyc koperty wielkosci 30x40cm?

Problem na poczcie:(

21 kwi 2010 - 21:25:28

nadaje sporo i zawsze list polecony ( butki ubranka ) - mialam 1 odmowe ale poszlam na 2 poczte i plecialo bez mrugniecia okiem

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Problem na poczcie:(

21 kwi 2010 - 21:39:48

Temat juz byl poruszany jakis czas temu... faktycznie Poczta Polska ma wprowadzic nowe zasady, ale sukcesywnie i wszystko zalezy od Placowki. Skoncza sie stare dobre czasy :(

Problem na poczcie:(

21 kwi 2010 - 21:38:45

Wiem, że w ostatnim czasie dużo wysyłałam rzeczy, ale czemu to miałbyć jakiś problem?:)
To chyba lepiej, ze mają klientów...
Muszę poczytać ich regulamin, żeby potem mieć jakieś argumenty...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy jest w Hamburgu primark ?