Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

Zapalenie pęcherza

31 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 6/5

PRAWO JAZDY - wątek zbiorczy

31 lip 2017 - 00:43:58

najwazniejsze jest dobre przygotowanie.. a w tym pomaga dobra szkola nauki jazdy.. ja uczylam sie w autojar w warszawie na kabatach i powiem wam szczerze ze gdyby nie ich zaparcie wiara we mnie i umiejetnosc przekazania wiedzy to nie wiem czy mialabym to prawko.. jestem panikara straszna i balam sie nawet zmieniac biegi ale oni mi pokazali i udowodnili ze nie taki diabel straszny jak go maluja... jesli mialas problem z egzaminem to albo jestes tak zestresowana jak ja wiec pij melise albo niedouczona i dobrze by bylo dokupic sobie jazdy w innej szkole niz ta w ktorej sie uczylas :)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

PRAWO JAZDY - wątek zbiorczy

12 wrz 2017 - 16:37:42

Tak sie dzieje poniewaz bardzo ci zalezy i stres jest normalny :) Chcialabym Ci powiedziec nie stresuj sie to zdasz ale to tak nie dziala :D Najwazniejsze wg mnie jest to by byc dobrze nauczonym. Najlepsza szkola jaka jest to Motostart. Maja 5 oddzialow w Warszawie, ja chodzilam akurat na Raclawicka. Super przejrzyscie prowadzona teoria, praktyka na wysokim poziomie. Majac tak rewelacyjnych nauczycieli nie ma opcji by nie zdac.

PRAWO JAZDY - wątek zbiorczy

07 lis 2017 - 13:49:58

Trzeba po prostu dużo jeździć i spróbować opanować stres ;)

PRAWO JAZDY - wątek zbiorczy

20 gru 2017 - 01:26:11

Zdawałam 3 krotnie, nie było łatwo- najważniejsze to znaleźć swój własny sposób na opanowanie stresu i trzymanie nerwów na wodzy! I dobry instruktor przede wszystkim!

PRAWO JAZDY - wątek zbiorczy

06 sty 2018 - 15:44:06

Ważne aby się nie stresować nadmiernie i skupić na jeździe a nie denerwować się ze się nie zda :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

PRAWO JAZDY - wątek zbiorczy

16 lut 2018 - 13:04:20

Mój bratanek teraz będzie zdawał prawko i cieszę się, że te nowe przepisy jeszcze w życie nie weszły. Za to w domu odkąd zmuszaliśmy syna do pójścia na kurs mamy masakrę. ja to już wymiękam. Syn nam prawko zdał niedawno i ciągle mandaty przychodzą, a ja tylko opłacam je jeden po drugim na https://zaplacmandat.pl/ mąż mówi, że źle robię bo powinnam je zostawić i kazać mu zarobić na to samemu. Pewnie ma racje ale jakoś myślę, sobie, że z czasem się nauczy i zrozumie, no i że już przestana przychodzić mandaty do domu...

PRAWO JAZDY - wątek zbiorczy

17 lut 2018 - 16:15:46

Ja też właśnie zapisałam się na prawko :) jeszcze 4 razy zajęcia teoretyczne i jazdy, stresuje się jak cholera :D bo nigdy nie siedziałam za kierownicą. Dużo osób właśnie zapisuję się teraz, żeby zdac przed tymi zmianami. Ja przyznaje, że gdyby nie te nadchodzące zmiany to pewnie dalej bym sie zbierała za tę prawko pewnie jeszcE z rok :D

Moim zdaniem powinien sam odpowiadać za swoje błędy. Inaczej nie zrozumie powagi sytuacji, że swoim nieuwazaniem na drodze kiedys może komuś wyrządzić krzywdę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-17 16:19 przez Pozytywna95.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

PRAWO JAZDY - wątek zbiorczy

26 lut 2018 - 09:44:16

Nie poddawaj się, na pewno zdasz. Tylko może weź więcej lekcji?

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

PRAWO JAZDY - wątek zbiorczy

09 mar 2018 - 19:50:29

Egzamin to zawsze ogromny stres. Nie znam osoby, która nie miała tego przed egzaminem.

PRAWO JAZDY - wątek zbiorczy

10 sie 2018 - 13:47:22

Cytat
estavy
Egzamin to zawsze ogromny stres. Nie znam osoby, która nie miała tego przed egzaminem.
No to musimy się poznać w takim razie xD
Mnie nie stresują takie rzeczy. Największym stresem w życiu było dla mnie, kiedy byłam w Anglii nie znając języka i poszłam na zakupy z kartą ciotki, ale ona okazała się śmieszkiem i dała mi kartę, która nie działa :D
Na egzaminie z prawka zero stresu. Poszłam z podejściem, że przecież skoro nie zdam za pierwszym, to pójdę spróbować jeszcze raz. Już za wczasu sobie odłożyłam pieniądze na egzaminy, bo jasna sprawa, że coś mogło nie wyjść. Egzamin to nic w porównaniu z jazdą samemu, swoim samochodem po mieście bez Lki na dachu.
No ale wiadomo, każdy człowiek jest inny. Dobrze sprawdzają się podobno wszelkie ziółka antystresowe, ale jasna sprawa, że takie specyfiki lepiej wypróbować kilka dni lub tygodni przed egzaminem, a nie w sam dzień egzaminu, bo albo nie zadziałają, albo okaże się, że działają zbyt mocno lub wpływają negatywnie na organizm.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

PRAWO JAZDY - wątek zbiorczy

22 mar 2019 - 01:54:20

Stres jest najgorszy. Dla mnie był znacznie większy niż podczas matury.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

PRAWO JAZDY - wątek zbiorczy

06 cze 2019 - 16:11:55

Wiecie czy mają zaostrzyć egzamin teoretyczny? Macie jakieś informacje?

PRAWO JAZDY - wątek zbiorczy

22 cze 2019 - 02:10:18

Mam pytanie. Nie widzę na jedno oko mam wogle szansę na prawko??

PRAWO JAZDY - wątek zbiorczy

11 lip 2019 - 00:37:01

Ja to mam wrażenie że coraz więcej osób znajduje prawo jazdy przypadkiem.

PRAWO JAZDY - wątek zbiorczy

09 gru 2020 - 10:17:14

Idź za ciosem. Jeśli faktycznie umiesz prowadzić to dasz radę, jeśli nie to weź jakieś godziny jazdy jeszcze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podnieście mnie na duchu :(