Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

39 minut temu

Druk ścienny

47 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co przyciąga Was do sklepu ?

24 mar 2010 - 10:00:02

Cytat
nasty_89
U mnie (a mieszkam w ścisłym centrum wrocławia) w dniu dostawy i wyprzedaży są takie tłumy, że aż trudno sobie wyobrazić.. Na pewno ludzie przyjdą choćby zobaczyć. Szczególnie jak małe miasto to wieści szybko się rozchodzą. Powodzenia ;)

dziękuje:) Pracowałam w sh więc wiem jakie tłumy potrafią przychodzić w dniu dostawy i co się tam dzieje, martwie się tylko jak zachęcić ludzi żeby przyszli zobaczyć a wtedy sami się przekonają :D hehe



Cytat
almc
a ja mma pomyśł na reklamę ! w tym programie madgy gesler czy jak jej tam o ratowaniu restauracji cos takiego zrobili :D naklejka w postaci kompasu wskazujaca droge do tego sklepu :) poprzyklejali wszedzie doslownie :D

hmm.. fajny pomysł :D dzięki :)

co przyciąga Was do sklepu ?

24 mar 2010 - 10:03:18

ja tam wchodzę do kazdego sklepu ;) do twojego pewnie tez bym weszla ;) ,
A szczerze powiem patrze sie na wyglad budynku jezeli jakis obskurny szary wystawa uboga bura to omijam ;| a kolorowe ładne wystawy mnie kusza ;)

co przyciąga Was do sklepu ?

24 mar 2010 - 10:05:31

przede wszystkim dobra reklama, ładny wyglad witryn, rzeczy dobrej jakości. Jak widzę przez okno buble jakie sa na straganach to często nie wchodzę, bo najczęściej sklepy maja wyższe ceny, gdyż mają większe oplaty ;]

Lubię sklepy które się w jakis sposób odznaczaja, mają swój styl i klimat

co przyciąga Was do sklepu ?

24 mar 2010 - 10:08:16

gdy pierwszy raz widze jakis sklep to wystawa:) a to czy tam kiedys wroce czy nie zalezy od obslugi. Napewno nie wroce do sklepu chodzby byl najlepszy w ktorym panie mierzyly mnie od gory do dolu wzrokiem na wejsciu, dziwnie sie patrzyly i ogolnie byly nie mile itp.

co przyciąga Was do sklepu ?

24 mar 2010 - 10:16:44

Wystawa przede wszystkim. W środku różnorodność, dobra jakość, niewysoka cena, miła obsługa. Co jakiś czas rób wyprzedaż albo obniżaj ceny np w każdy pierwszy piątek miesiąca czy coś takiego :) Mam u siebie w mieście taki sklep i wtedy wszyscy tam lecą. Ulotki to dobry pomysł, tylko najlepiej takie ładne, kolorowe i na śliskim papierze, wtedy ludzie myślą, że sklep jest lepszy :) Absolutnie żadnych reklam na gg i nk, to działa odwrotnie

co przyciąga Was do sklepu ?

16 lis 2010 - 18:50:18

zapraszam do zakupu manekinów na www.manekiny-wystawowe.pl :)
są bardzo realistyczne, trwałe i mają 3lata gwarancji!

co przyciąga Was do sklepu ?

16 lis 2010 - 18:56:41

ciuchy, oczywiscie takie pod moj styl :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomozcie dobrac fryzurke