Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czas wolny

25 lut 2010 - 10:07:27

chciałam was zapytać co robicie wolnym czasem???
mam teraz sporo wolnego gdyż szukam pracy i praktycznie siedze całymi dniami w domu...
niewiem juz co z sobą zrobić:-( jak zorganizować sobie dzień -mam już dość siedzenia przed komputerem i telewizorem...

czas wolny

25 lut 2010 - 10:11:01

Zapisz się na jakiś kurs sfinansowany częściowo przez UE.

czas wolny

25 lut 2010 - 10:10:32

mam to samo co Ty, więc ciąglę siedzę na szafie:D
a tak w ogóle, to spotykaj się ze znajomymi, jakieś plotki ploteczki, może jakaś pomoc u babci... :)
miłego spędzania wolnego czasu:D

czas wolny

25 lut 2010 - 10:12:30



ferie zamulam właśnie przed komputerem ;p
pobiegaj? popływaj? idź na zakupy?
do kina? na spacer? kup sobie psa ;p?
poczytaj książkę? idź na rower?
na lodowisko? na pizzę? zrób pyszny obiad?
kolację?

czas wolny

25 lut 2010 - 10:19:16

Ja mam to samo co wy , szukam również pracy , a co robię w wolnych chwilach , tv oglądam tylko wtedy gdy leci mój ulubiony film , albo tworzę biżuterię ,albo maluję pierdółki , zawsze można posprzątać coś w szafie :P "bawię" się z moim żółwiem,ale i tak dni mi za szybko lecą , muszę się wziąć za naukę bo w czerwcu mam egzamin ..... :(, dziś akurat mam pełno zajęć więc zmykam , będę po 15 :p

czas wolny

25 lut 2010 - 10:22:03

a ja mam trochę odwrotnie. Wgl nie mam wolnego czasu a i tak ciągle siedzę na szafie . aaaaa! to jakiś nałóg ta szafa! :/
haha:)

czas wolny

25 lut 2010 - 10:23:09

Cytat
kaam_


ferie zamulam właśnie przed komputerem ;p
pobiegaj? popływaj? idź na zakupy?
do kina? na spacer? kup sobie psa ;p?
poczytaj książkę? idź na rower?
na lodowisko? na pizzę? zrób pyszny obiad?
kolację?


no współczuję chodzić codziennie na zakupy przez parę tyg non stop dla zbicia czasu, ile by się kasy wydało nie mając jej za dużo w chwili kiedy się dopiero szuka tej pracy i kasy. Ale db pomysłem jest sport czy nawet kombinacje w kuchni dla rodzinki. Masz dostęp do neta to nic innego jak wyszukiwać w nim przepisów i próbwać gotować i piec różne różności ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 10:25 przez ciuchoholiczka.

czas wolny

25 lut 2010 - 10:24:32

Cytat
kariiina
a ja mam trochę odwrotnie. Wgl nie mam wolnego czasu a i tak ciągle siedzę na szafie . aaaaa! to jakiś nałóg ta szafa! :/
haha:)

mam to samo;)

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

czas wolny

25 lut 2010 - 10:25:33

o rany, jest tyle możliwości! Poznaj sąsiadów, naucz się gotować, kup sobie psa, zapisz się na fitness, znajdź kogoś, kogo np. nauczysz angielskiego a on w zamian nauczy Cię grania na trąbce.... Jest tyle możliwości, korzystaj z tego!

czas wolny

25 lut 2010 - 10:28:14

Ja od marca idę na siłownię :-) przyda się na lato, pozatym sauna tez jest wiec robisz coś dla siebie, dla zdrowia i wyglądu oraz relaks :)))

czas wolny

25 lut 2010 - 10:28:17

Cytat
ciuchoholiczka
Cytat
kaam_


ferie zamulam właśnie przed komputerem ;p
pobiegaj? popływaj? idź na zakupy?
do kina? na spacer? kup sobie psa ;p?
poczytaj książkę? idź na rower?
na lodowisko? na pizzę? zrób pyszny obiad?
kolację?


no współczuję chodzić codziennie na zakupy przez parę tyg non stop dla zbicia czasu, ile by się kasy wydało nie mając jej za dużo w chwili kiedy się dopiero szuka tej pracy i kasy. Ale db pomysłem jest sport czy nawet kombinacje w kuchni dla rodzinki. Masz dostęp do neta to nic innego jak wyszukiwać w nim przepisów i próbwać gotować i piec różne różności ;)



nie miałam na myśli, że ma sobie ciuchy kupować!
tylko nie zawsze się chce,
ale zamiast robić zakupy na jeden dzień
w pobliskim sklepiku,
można polecieć do Tesco,
Biedronki czy gdzieś i zrobić zakupy
np. na cały tydzień połowę taniej?
powoli na spokojnie,
bez codziennego pośpiechu ;p [;

czas wolny

25 lut 2010 - 10:31:22

Swoją drogą, zazdroszczę tyle wolnego czasu!!! Ja niestety od razu po liceum poszłam do pracy, więc nie nacieszyłam się wolnymi dniami prócz co rocznych wakacji i ferii podczas nauki... Z tym gotowaniem to ja właśnie we wakacje czy ferie pichciłam w kuchni - moja mama stale mnie do tego goniła, że jak się nudze to niech zrobię z tego czasu pożytek chociażby w ugotowaniu obiadu.

Cytat
kaam_
Cytat
ciuchoholiczka
Cytat
kaam_


ferie zamulam właśnie przed komputerem ;p
pobiegaj? popływaj? idź na zakupy?
do kina? na spacer? kup sobie psa ;p?
poczytaj książkę? idź na rower?
na lodowisko? na pizzę? zrób pyszny obiad?
kolację?


no współczuję chodzić codziennie na zakupy przez parę tyg non stop dla zbicia czasu, ile by się kasy wydało nie mając jej za dużo w chwili kiedy się dopiero szuka tej pracy i kasy. Ale db pomysłem jest sport czy nawet kombinacje w kuchni dla rodzinki. Masz dostęp do neta to nic innego jak wyszukiwać w nim przepisów i próbwać gotować i piec różne różności ;)



nie miałam na myśli, że ma sobie ciuchy kupować!
tylko nie zawsze się chce,
ale zamiast robić zakupy na jeden dzień
w pobliskim sklepiku,
można polecieć do Tesco,
Biedronki czy gdzieś i zrobić zakupy
np. na cały tydzień połowę taniej?
powoli na spokojnie,
bez codziennego pośpiechu ;p [;

no fakt, można też przy okazji kontrolować ceny w marketach, tylko żeby się to później nie przerodziło w manię kupowania wszystkiego na zapas bo jest akurat tanie jak dziadek mojej znajomej :D Jest na emeryturze i też chodzi z nudów na takie zakupy i kontroluje i po miesiącu chodzenia mają już w domu całą spiżarkę zapasów hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 10:34 przez ciuchoholiczka.

czas wolny

25 lut 2010 - 10:31:38

A ja bym na Twoim miejscu napisala sobie karteczke ''Plan na dzisiaj'' i przykleila w widocznym miejscu. Np 1.kapiel 2. ogarniecie 3. szukanie pracy 4. szukanie pracy wiesz tak zeby bardziej motywowalo i zebys jakos miala zorganizowany dzien. Bardzo polecam stronke www.praca.pl gdzie tam zawsze mozna latwo cos znalesc przynajmniej ja ze 2-3 raz znalazlam i mialam rozmowe i w jednej pracy nadal pracuje

czas wolny

25 lut 2010 - 10:44:20

Cytat
ciuchoholiczka
Swoją drogą, zazdroszczę tyle wolnego czasu!!! Ja niestety od razu po liceum poszłam do pracy, więc nie nacieszyłam się wolnymi dniami prócz co rocznych wakacji i ferii podczas nauki... Z tym gotowaniem to ja właśnie we wakacje czy ferie pichciłam w kuchni - moja mama stale mnie do tego goniła, że jak się nudze to niech zrobię z tego czasu pożytek chociażby w ugotowaniu obiadu.
Cytat
kaam_
Cytat
ciuchoholiczka
Cytat
kaam_


ferie zamulam właśnie przed komputerem ;p
pobiegaj? popływaj? idź na zakupy?
do kina? na spacer? kup sobie psa ;p?
poczytaj książkę? idź na rower?
na lodowisko? na pizzę? zrób pyszny obiad?
kolację?


no współczuję chodzić codziennie na zakupy przez parę tyg non stop dla zbicia czasu, ile by się kasy wydało nie mając jej za dużo w chwili kiedy się dopiero szuka tej pracy i kasy. Ale db pomysłem jest sport czy nawet kombinacje w kuchni dla rodzinki. Masz dostęp do neta to nic innego jak wyszukiwać w nim przepisów i próbwać gotować i piec różne różności ;)



nie miałam na myśli, że ma sobie ciuchy kupować!
tylko nie zawsze się chce,
ale zamiast robić zakupy na jeden dzień
w pobliskim sklepiku,
można polecieć do Tesco,
Biedronki czy gdzieś i zrobić zakupy
np. na cały tydzień połowę taniej?
powoli na spokojnie,
bez codziennego pośpiechu ;p [;

no fakt, można też przy okazji kontrolować ceny w marketach, tylko żeby się to później nie przerodziło w manię kupowania wszystkiego na zapas bo jest akurat tanie jak dziadek mojej znajomej :D Jest na emeryturze i też chodzi z nudów na takie zakupy i kontroluje i po miesiącu chodzenia mają już w domu całą spiżarkę zapasów hehe




Babusie i Dziadziusiowie tak mają :D
chodzi mi o kupienie np. tańszych przypraw,
gotowego ciasta :P [bo takie są najlepszejsze :D]
czegokolwiek, wiecie
jak są jakieś przeceny to kupić jakieś makarony, cuś
a potem ugotować coś z tego ^^
i gitarunia ^^

nie umiem się w sumie wygadać
o co mi tak dokładnie chodzi, ale chyba
mniej więcej kumacie :D

czas wolny

25 lut 2010 - 11:16:09

macie jeszcze jakieś pomysły?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

milosc przez internet