Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

30 minut temu

elektryka sklep

36 minut temu

wakacje last minute

51 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:23:44

Zauwazylam, ze na udach zaczynaja mi sie robic malutkie rozstepy :/ mam juz kilka starych, bialych i wiem, ze z nimi nie da sie wiele zrobic, ale te sa swieze, bo sa takie czerwone...szukam roznych sposobow na pozbycie sie ich, lub chociaz "wybielenie" i wyczytalam, ze masc cepan (na blizny) moze pomoc. Moze ktoras z Was uzywala jej i moze sie wypowiedziec?

zweryfikowana
Posty: 618
Ostrzeżenia: 1/5

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:26:22

ja urzywalam kiedys, ale tak jeb... cebulą, że stwierdzilam, że wolę miec blizny niż zwymiotowac smarując nogi. jestem bardzo wrażliwa na zapach cebuli, nie cierpię... fuj

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:27:17

Ja używałam, ale na blizny po pięknym drifcie na rowerze xD
Nie ma śladu :))

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:27:51

tak czytalam, ze ma intensywny zapach, ale mi tam takie cos nie przeszkadza, jesli ma pomoc, to zniose wszystko

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:29:28

ja używałam po cesarskim cięciu i jestem zadowolona

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:28:35

ja też używałam tej maści i muszę przyznać, że jest bardzo skuteczna. Fakt, że śmierdzi niemiłosiernie ale przy regularnym stosowaniu raz, że człowiek się przyzwyczaja a dwa, że pięknie wszystko znika. Ja stosowałam na blizny po trądziku. :)

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:29:37

Ja używałam na blizny i rozstępy,i był bardzo dobry. Fakt,zapach nieciekawy,ale czego się nie robi dla lepszego wyglądu ;)
Ale według mnie jeszcze lepszy jest No-Scar,a pachnie przepięknie.

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:28:41

Stosowałam dość długo na jedną bliznę ale efekt znikomy....

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:29:01

w tamtym roku mi wycinali wtrostek i po tym była dość duza blizna i wlasnie ta masc polecila mi znajoma i teraz zostala tylko taka kreseczka... fakt smierdzie niesamowicie ale troche mona sie pomeczyc jak chce sie pieknie wtglądać:)

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:32:16

moj chlopak uzywal i wiem ze jest bardzo dobra tylko ze on na oparzenia no ale zapach wstretny lekarz powiedzial mu ze takie samo dzialanie wlasnie na bluzny a nawet nieco lepsze ma masc contractubex i naprawde jest bardzo dobra i ladnie pachnie tylko ze tubka kosztuje ok 45 z`l .
Ale na duze blizny oplaca sie bo naprawde pomaga jest wydajna no i `ladnie pachnie :)

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:34:11

a czy ktoras z Was stosowala go wlasnie na rozstepy?

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:38:30

ja uzywam MUSTELLE jest bardzo dobra na rozstepy!ja akurat po porodzie mialam straszne a teraz juz prawie nie widac:)cena bardzo wysoka bo ok 100 zl.

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:42:21

ja uzywalam, na blizny po ospie, ale nie wytrwalam dlugo ze wzgledu na specyficzny zapach, ale moze jeszcze do niej wroce ;)

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:44:55

ja stosowałam na zmiany po trądziku - pomogło ;)

ale naprawde trzeba lubic cebulke żeby znieśc zapach ;) ja uwielbiam to warzywko więc nie miałam problemu .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-23 19:46 przez katasza.

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:50:57

dobry jest firmy PUPA z witaminą E, NOSCAR mi nie pomagał

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

H/N pomóżcie mi doradzić