Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

sprawdzony stomatolog

2 minuty temu

sklep detailingowy

26 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:23:44

Zauwazylam, ze na udach zaczynaja mi sie robic malutkie rozstepy :/ mam juz kilka starych, bialych i wiem, ze z nimi nie da sie wiele zrobic, ale te sa swieze, bo sa takie czerwone...szukam roznych sposobow na pozbycie sie ich, lub chociaz "wybielenie" i wyczytalam, ze masc cepan (na blizny) moze pomoc. Moze ktoras z Was uzywala jej i moze sie wypowiedziec?

zweryfikowana
Posty: 618
Ostrzeżenia: 1/5

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:26:22

ja urzywalam kiedys, ale tak jeb... cebulą, że stwierdzilam, że wolę miec blizny niż zwymiotowac smarując nogi. jestem bardzo wrażliwa na zapach cebuli, nie cierpię... fuj

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:27:17

Ja używałam, ale na blizny po pięknym drifcie na rowerze xD
Nie ma śladu :))

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:27:51

tak czytalam, ze ma intensywny zapach, ale mi tam takie cos nie przeszkadza, jesli ma pomoc, to zniose wszystko

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:29:28

ja używałam po cesarskim cięciu i jestem zadowolona

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:28:35

ja też używałam tej maści i muszę przyznać, że jest bardzo skuteczna. Fakt, że śmierdzi niemiłosiernie ale przy regularnym stosowaniu raz, że człowiek się przyzwyczaja a dwa, że pięknie wszystko znika. Ja stosowałam na blizny po trądziku. :)

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:29:37

Ja używałam na blizny i rozstępy,i był bardzo dobry. Fakt,zapach nieciekawy,ale czego się nie robi dla lepszego wyglądu ;)
Ale według mnie jeszcze lepszy jest No-Scar,a pachnie przepięknie.

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:28:41

Stosowałam dość długo na jedną bliznę ale efekt znikomy....

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:29:01

w tamtym roku mi wycinali wtrostek i po tym była dość duza blizna i wlasnie ta masc polecila mi znajoma i teraz zostala tylko taka kreseczka... fakt smierdzie niesamowicie ale troche mona sie pomeczyc jak chce sie pieknie wtglądać:)

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:32:16

moj chlopak uzywal i wiem ze jest bardzo dobra tylko ze on na oparzenia no ale zapach wstretny lekarz powiedzial mu ze takie samo dzialanie wlasnie na bluzny a nawet nieco lepsze ma masc contractubex i naprawde jest bardzo dobra i ladnie pachnie tylko ze tubka kosztuje ok 45 z`l .
Ale na duze blizny oplaca sie bo naprawde pomaga jest wydajna no i `ladnie pachnie :)

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:34:11

a czy ktoras z Was stosowala go wlasnie na rozstepy?

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:38:30

ja uzywam MUSTELLE jest bardzo dobra na rozstepy!ja akurat po porodzie mialam straszne a teraz juz prawie nie widac:)cena bardzo wysoka bo ok 100 zl.

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:42:21

ja uzywalam, na blizny po ospie, ale nie wytrwalam dlugo ze wzgledu na specyficzny zapach, ale moze jeszcze do niej wroce ;)

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:44:55

ja stosowałam na zmiany po trądziku - pomogło ;)

ale naprawde trzeba lubic cebulke żeby znieśc zapach ;) ja uwielbiam to warzywko więc nie miałam problemu .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-23 19:46 przez katasza.

Masc Cepan - uzywal ktos?

23 lut 2010 - 19:50:57

dobry jest firmy PUPA z witaminą E, NOSCAR mi nie pomagał

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

H/N pomóżcie mi doradzić