Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2010 - 10:16:14

Pomyślałam, że można założyć wątek w którym będziemy umieszczać SPRAWDZONE adresy, linki, nazwy firm które właśnie
rozsyłają takie darmowe gadżety.

Sama od siebie mogę polecić stronę tamponów OB, można tam zamówić darmowy zestwik który zawiera próbki tamponów, kalendarzyk miesiączkowy itp.
Możecie także napisać maila do "yes rocher" z prośba o próbki mi przysłali całą koperte.

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2010 - 10:20:13

z ob dostałam wczoraj ;d kurcze co piszesz w takim mailu bo ja jakoś nie umiem go napisać ;p

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2010 - 10:20:33

Przypomniało mi się jeszcze na stronie Bon Prix-u można zamówić darmowy katalog.

Cytat
artystycznadusza
z ob dostałam wczoraj ;d kurcze co piszesz w takim mailu bo ja jakoś nie umiem go napisać ;p

coś w stylu:
Witam
Jestem zainteresowana kupnem kosmetyków waszej firmy, jednak wcześniej chciałabym przetestować niektóre produkty.
W zwiazku z tym byłabym wdzięczna (o ile istnieje taka możliwość) za przesłanie mi próbek kosmetyków.
Z góry dziekuję i pozdrawiam.
Podpis

No i adres oczywiscie :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-18 10:25 przez beataa94.

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2010 - 10:21:58

a co piszesz w e-mailu yes rocher" zeby dostac od nich probki...bo nie wiem co tam napisac

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2010 - 10:23:41

beataa a co napisałaś żeby Ci przysłali te próbki? weszłam na główną stronę tej firmy Rocher ale nie wiem co dalej...:/
ok już wiem dzięki:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-18 10:24 przez kasiula2.

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2010 - 10:24:41

Cytat
kasiula2
beataa a co napisałaś żeby Ci przysłali te próbki? weszłam na główną stronę tej firmy Rocher ale nie wiem co dalej...:/

Bierzesz zakładkę "Kontakt" i piszesz maila podobnego do tego którego wyżej napisałam :)

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2010 - 10:27:26

A podałas konkretne nazwy produktów, które chcesz wypróbowac, czy oni sami wybrali i je wysłali. Rozumiem że podałas adres:)

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2010 - 10:28:24

Cytat
beataa94
Przypomniało mi się jeszcze na stronie Bon Prix-u można zamówić darmowy katalog.
Cytat
artystycznadusza
z ob dostałam wczoraj ;d kurcze co piszesz w takim mailu bo ja jakoś nie umiem go napisać ;p

coś w stylu:
Witam
Jestem zainteresowana kupnem kosmetyków waszej firmy, jednak wcześniej chciałabym przetestować niektóre produkty.
W zwiazku z tym byłabym wdzięczna (o ile istnieje taka możliwość) za przesłanie mi próbek kosmetyków.
Z góry dziekuję i pozdrawiam.
Podpis

No i adres oczywiscie :)



dzięki ;* zaraz napiszę :)

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2010 - 10:28:43

Ja moge podac stronke z darmowymi probkami firmy Vichy.Wystarczy tam wypelnic ankiete a po jakis 2 tygodniach przychodza probki kremu:))

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2010 - 10:29:20

Cytat
kasiula2
A podałas konkretne nazwy produktów, które chcesz wypróbowac, czy oni sami wybrali i je wysłali. Rozumiem że podałas adres:)

Nie, nie pisałam konkretów, sami wybrali.
Adres oczywiście podałam :)


na stronie perfum " replay-your-fragrance " ( wpiszcie to w gogle ) można tez zamówić darmowe kartki zapachowe.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-18 10:34 przez beataa94.

niezweryfikowana
Posty: 138
Ostrzeżenia: 1/5

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2010 - 10:34:56

ktoś jeszcze zna jakieś stronki????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-18 10:37 przez sweetdreams1.

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2010 - 10:40:17

Cytat
GosiaG09
Ja moge podac stronke z darmowymi probkami firmy Vichy.Wystarczy tam wypelnic ankiete a po jakis 2 tygodniach przychodza probki kremu:))

ja wypełniłam ankiete już dawno, ale nic nie dostałam... ;(

Co CI wysłali? :)

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2010 - 10:46:18

kiedys na bruno bannani byly probki ale wlasnie weszlam i juz nie ma;/

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2010 - 10:46:18

Cytat
artystycznadusza
Cytat
GosiaG09
Ja moge podac stronke z darmowymi probkami firmy Vichy.Wystarczy tam wypelnic ankiete a po jakis 2 tygodniach przychodza probki kremu:))

ja wypełniłam ankiete już dawno, ale nic nie dostałam... ;(

Co CI wysłali? :)

Dostalam kramu probke w pudelku okolo 7ml i maseczke/tonik/ okolo 50ml:))
Tez sie nie spodziewalam ze cos przysla ale przyszlo:))

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2010 - 10:58:32

Rzeczywiście, też dostałam próbki kosmetyków Yves Rocher, po wysłaniu meila do nich.Ale dziewczyny nie łudźcie się. Próbka perfum to wilgotna chusteczka, próbki kremów-miniaturowe saszetki. Ale dosyć dużo ich było.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysł na Dzień Kobiet:)