Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

05 gru 2010 - 09:02:10

Witam,

Bezpłatna kawa, za rejestrację na stronie producenta z zaproszenia, Jeżeli ktoś chce otrzymać zaproszenie to proszę o maila ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) mi przysłali kawę po tygodniu od rejestracji
mail zniknął więc proszę o podanie maili na skrzynkę w szafie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-05 09:04 przez nicker.

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

11 gru 2010 - 08:32:51

Ja ostatnio dostałam za darmo gadżety z firmy Tad-Len. Pisałam do nich na maila podanego na ich stronie. Przyznam, że nawet się wtedy nie wysilałam za bardzo na jakąś kreatywność i napisałam zwykłego maila, więc chyba nie trzeba się za bardzo męczyć z tekstem, żeby coś od nich dostać. Ja dostałam od nich smycz na komórkę:


Darmowe próbki, katalogi, gadżety

12 gru 2010 - 18:58:44

http://www.takeagift.pl/polecam:548365
to jest adres strony na której po zalogowaniu możemy grać lub wypełniać różne ankiety dzięki temu zdobywamy punkty, które potem możemy wymienić na nagrody co najważniejsze wiele z nich jest bardzo wartościowych. za każde codzienne zalogowanie również dostajemy pkt wraz z zaproszeniem nowej osoby przybywa nam pkt :)

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

12 gru 2010 - 19:04:15

Cytat
GosiaG09
Ja moge podac stronke z darmowymi probkami firmy Vichy.Wystarczy tam wypelnic ankiete a po jakis 2 tygodniach przychodza probki kremu:))

podasz mi?:)

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

12 gru 2010 - 19:08:30

Cytat
blackchocolate
Cytat
GosiaG09
Ja moge podac stronke z darmowymi probkami firmy Vichy.Wystarczy tam wypelnic ankiete a po jakis 2 tygodniach przychodza probki kremu:))

podasz mi?:)
\


i ja rowniez bym prosiła;)

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

12 gru 2010 - 22:27:48

hehe, ja już od 2h slecze i cos wysylam, ale widze, ze na wiekszosci stronach aktualnie zglaszanie wyslania probek jest wylaczone;/

zweryfikowana
Posty: 815
Ostrzeżenia: 1/5

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

15 gru 2010 - 17:29:32

Cytat
asiunia21
Cześć dziewczyny. Ja znam świetną stronkę na której za darmo można dostać pełnowymiarowe kosmetyki i nie tylko zupełnie za darmo. Ja mam już tusz do rzęs max factor i mus do ciała, jak i pendrive 4 gb i czekam na prostownicę do włosów. Jeśli jesteście zainteresonae to piszcie w tym temacie a wyślę info. pozdrawiam.

ja poproszę;)

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

05 sty 2011 - 17:14:13

prosze wysllac mi linki do probek

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

05 sty 2011 - 17:30:33

Lip Smackersy :) butik4girls.pl - tylko tu jest haczyk, wyślą wam próbki ale musicie je gdzieś zaprezentować, zrobić filmik na youtube, dodać wątek na szafie cały poświęcony lip smackersom, założyć bloga - polecam :)

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

05 sty 2011 - 17:41:24

Cytat
Goohaa
Lip Smackersy :) butik4girls.pl - tylko tu jest haczyk, wyślą wam próbki ale musicie je gdzieś zaprezentować, zrobić filmik na youtube, dodać wątek na szafie cały poświęcony lip smackersom, założyć bloga - polecam :)

jak to dziala? do kogo napisac?? przez KONTAKT??

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

06 sty 2011 - 15:13:17

ja też chce linki
podaje wam mojego emaila
****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) i poprosze linki i jak tu sie priwuje jestem tu nowa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-06 15:19 przez wiri19.

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

16 lut 2011 - 13:10:23

Macie jeszcze jakieś sprawdzone firmy??

Bo mi np z vichy nic nie przyszło i nie wiem :( a mineło juz ze 2 miechy....

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2011 - 13:59:32

wystarczy że się zarejestrujesz
http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=84d57bdbb2ee4767b669dff53f21846c
i będziesz czytac. Wymieniaj punkty za nagrody
100 pkt na start gratis

Darmowe próbki, katalogi, gadżety

18 lut 2011 - 14:03:37

Cytat
SZKLANKA
Cytat
asiunia21
Cześć dziewczyny. Ja znam świetną stronkę na której za darmo można dostać pełnowymiarowe kosmetyki i nie tylko zupełnie za darmo. Ja mam już tusz do rzęs max factor i mus do ciała, jak i pendrive 4 gb i czekam na prostownicę do włosów. Jeśli jesteście zainteresonae to piszcie w tym temacie a wyślę info. pozdrawiam.

ja poproszę;)
Więc i ja poproszę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

styl